Polsko U21 vs Švédsko U21

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 19. čer 2017 8:35:16

Polsko U21 vs Švédsko U21

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Polska a Švédska
Soutěž: ME do 21 let
Datum: 19. 6. 2017 20:45
Místo: Arena Lublin (Lublin), Polsko


Obrázek


Druhým dnešním zápasem na malém EURU je utkání mezi domácím Polskem a Švédskem. V druhém zápase ve skupině již půjde o všechno. Polsko prohrálo v prvním zápase skupiny se Slovenskem 1:2 a nutno říct, že naprosto zaslouženě. Poláci nemají příliš kvalitní tým a myslím, že kdyby museli hrát kvaldu, tak by na EURO vůbec nepostoupili. Především obrana patří mezi slabší. Například gólman v prvním zápase podal asi nejslabší výkon na tomto postu ze všech utkání, které jsem viděl. Skoro každý míč jen vyrážel a ani to se mu spolehlivě nedařilo. Občas jen tak promáchl a míč ani nezasáhl. Zkrátka vůbec nepůsobil jistě a mužstvu Polska na klidu nepřidal. Hra dopředu se mi také moc nezamlouvala. Kromě rychlého gólu toho dopředu moc nepředvedli. Například jedna z domácích hvězd Kapustka nebyl vůbec vidět a brzy střídal (důvodem mohlo být drobné zranění). Poslední tři zápasy Polsko prohrálo (mimo jiné i s českým týmem) a nyní ho čeká silný mančaft švédských Vikingů. Atmosféra v týmu tak není dobrá, po zápase se Slovenskem dokonce jeden hráč otevřeně kritizoval polského trenéra.

Švédsko má v mládežnických kategoriích vždy velmi silné týmy a tady tomu není jinak. V prvním zápase remizovali se silnou Anglií a to ještě v 81. minutě odmítl 3 body Wahlqvist, který neproměnil penaltu. Po prvních zápasech to vypadá, že Švédové postavili opět nenápadný, ale o to silnější tým. O týmu Švédu jsem již psal v předchozí analýze, tak kdyžtak mrkněte tam na podrobnosti. Očekávám ofenzivní zápas, protože Poláci již musí a bude je hnát domácí publikum vpřed. Švédi zase mají dle mého názoru kvalitnější tým. Jakmile padne gól na jedné či druhé straně, hra se jistě otevře. Já očekávám, že Švédsko ne příliš kvalitního polského brankáře překoná alespoň dvakrát. Gól by mohl vstřelit Cibicki, asi nejlepší Švédský útočník.

Hlavní TIP Švédsko vstřelí 2 a více gólů kurz 2.34 u Obrázek
Vedlejší TIP Cibicki dá gól kurz 3.3 u
Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 19. čer 2017 19:53:01

Re: Polsko U21 vs Švédsko U21

Dávám libovolnej gol do poločasu, pak Polsko do půle gol a střelce Stepinski ( POL ). Já tady budu věřit více domácím, škoda že bez Kapustky, ale snad to dají i bez něj. Švédi nvm s Anglií nehráli zle Cibicki hrál dost dobře, ale v přípravě co jsem viděl zápasové statistiky proti Srbsku a Dánsku, tak tam hrál prakticky jen soupeř a gol v půli dali už v prvním zápasu se slováky a nyní potřebují před domácími fans nutně vyhrát.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 19. čer 2017 20:38:56

Re: Polsko U21 vs Švédsko U21

já dal oba gól v poločase za kurz 4.45, dneska mi vyšlo vše...konečně :D
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 19. čer 2017 20:40:43

Re: Polsko U21 vs Švédsko U21

Tak zatím pěkně moje OK, tvé OK :-bd alespoň hlavní bety, střelcům se nějak nedaří. Vím akorát že Stepinski měl šanci hned po tom gole na 1:0 ale nakonec nic a Cibicki tam asi taky jednou měl nadějnou střelu.

Já ještě zkusím live over 4.0, 4,5g za kurz 1.85, Myslím, že min. jeden gol padne určitě a pak se uvidí, přinejhorším ztratím půlku vkladu ale věřím, že by z toho mohla být ještě přestřelka.

No michals zase dvakrát OK nuda :-bd ^:)^
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 19. čer 2017 21:49:50

Re: Polsko U21 vs Švédsko U21

No nakonec jen 2:2 a tedy ještě lehká prohra, ale první poločas vydělal dost :) No 2:2 znamená stále 2. místo pro SVK, ale vzhledem k tomu, že už mají svůj druhý zápas dohraný a z druhých míst postoupí jen ten nejlepší ze všech 3 skupin, tak vlastně je ta situace docela špatná. 3 body jsou málo když zmíním fakt, že ve skupině B a C se budou hrát druhé zápasy ještě zítra a pozítří a už nyní mají týmy na druhých místech 3 body v obou skupinách.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 19. čer 2017 23:55:40

Re: Polsko U21 vs Švédsko U21

Výsledek zápasu tedy 2:2, TIP OK.Cibicki sice gól nedal, ale u střelce se jedná vždy tak trochu o loterii.

Zítra bohužel čas nebude, tak možná napíšu něco ve středu odpoledne. Jinak paráda, že to dneska všem tak hezky vyšlo, jen tak dále. :)

Btw. Neuminho, aspoň druhou odměnu si jsi měl dát za analýzu k sobě, přeci jen kurz jsi trefil vyšší než já u Anglie, navíc se spoustou vedlejších tipů.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 20. čer 2017 21:48:12

Re: Polsko U21 vs Švédsko U21

Nene michals odměna pro tebe, máš tu nejlepší čísla co se ziskovosti týče a na te první analýze jsi měl jasně nejlepší kurz, takže kdybych i ty kurzy včera zprůměroval tak jsi byl přes 2 na obou. No snažím se být co nejobjektivnější a co se týče vedlejších tipů, ty se dávají spíše jen už pro porovnání i s ostatními či jako inspirace, nemají vliv na hodnocení :)

Já se stejně budu snažit psát další a další, když je tu s kým vyměňovat tipy a mít i názory na ty a ty zápasy i od ostatních, takže ještě se snad nějakých odměn dočkám :)
Jinak zatím EURO vychází celkem slušně a zisk zatím
$-)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.994s | 32 Queries | GZIP : Off Livescore