Německo - Austrálie

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 19. čer 2017 12:58:59

Německo - Austrálie

19.06.2017 v 17:00h
Fotbal, FIFA Konfederační Pohár 2017 - skupina B
stadion: Fisht (Sochi), Rusko






MECKO Obrázek - Obrázek AUSTLIE



Tak dnes konečně vstupuje do boje i můj nároďák No.1 Německo! A já pevně věřím, že vstoupí vítězně, němci sice na Konfederační Pohár jedou s lavičkou a širším kádrem tak nějak i tak by měli týmy jako Austrálie sekat rozdílem třídy....

Z A týmu, který hrál na MS, EURU či třeba kvaldy na další MS tu nejsou hvězdy jako GK Manuel Neuer, CB Howedes/ Boateng/ Hummels, MF Ozil/ Kroos/ Reus/ Schurrle/ Khedira/ Gundogan/ Gotze/ Volland či F Muller/ Gomez. I tak výběr který přijel má velkou kvalitu a ti co sledují především německou Bundesligu ví své
Leno - Süle, Mustafi, Rüdiger - Kimmich, Goretzka, Rudy, J. Hector - Stindl, Draxler - Wagner
- Takhle nějak by mohla vypadat sestava na dnešní zápas, největší hvězdou je asi Julian Draxler či Skhodran Mustafi, ale rozhodně to nebude jen o jejich výkonech, je tam spousta dalších skvělých hráčů, kteří je mohou výkony předčit, no s touto nominací odehrálo Německo ted v Červnu dva přípraváky a to nejdřív 6.6 s Dánskem 1:1, kde hrálo Dánsko s největšími hvězdami a Německo je krom začátku zápasu naprosto jasně přehrávalo, nakonec jen remíza, ale tak tenhle tým spolu nemá tolik nahráno a bude se zlepšovat každým zápasem navíc + si myslím že výběr Dánska je daleko lepší než aktuální Austrálie, druhý přípravák už nemá tak vypovídající hodnotu výhra 7:0 se San Marinem byla tak na zlepšení nálady.

Austrálie hrála velmi pohledný fotbal na MS 2014 s Nizozemskem no nakonec stejně dostali 2:3, v dalších zápasech dostali 3:1 od Chile a 3:0 od španělů, no skončili jasně poslední. Po MS odehráli přípravák s Belgií, kde prohráli 0:2, dále remízu s Německem 2:2 v přípravě a 2:1 s ANglií též příprava loni v Květnu. Proč píšu jen tyhle výsledky, protože mi přijdou jako jediné tak nějak adekvátní vzhledem ke dnešku, kdy hrají opět s velkým soupeřem. Je z nich jasně patrné, že Austrálie na velké týmy prostě neumí, gola třeba dají, ale nakonec stejně dostanou, protože na to zkrátka nemají kvalitu v obraně.

No já zde zahraju sázku na to, že Německo dá gol v obou poločasech, Austrálie zápasy s velkými týmy neumí a ve všech zápasech, které jsem nyní zmínil dostali australané branku od soupeřů v obou půlích a zaroven tedy v nich dostavali branek až až. Obrana Austrálie prostě kvalitu nemá, ještě z ní navíc chybí na šampionátu Brad Smith z Bournemouthu z Anglie a aby toho nebylo málo není zde ani DM a kapitán v jedné osobě klíčový hráč Mile Jedinek z Aston Villy. To nevěstí nic dobreho! Už přípravák s Brazílií hraný 13.06.2017 6 dní zpět jasně ukázal že obrana Austrálie znovu bude velká slabina, nicméně se nepředvedl ani utok zápas skončil jasně 0:4 a myslím si, že můžu po zhlednutí hajlajtů říci, že mohli dopadnout i hůř.
No uvidíme podle mého může dát Německo klidně ty 4 branky taky a rozhodně by měli skorovat v obou půlích stejně jako vlastně všichni těžcí soupeři které potkali od MS 2014! Německo tu sice nemá to uplně nejlepší, ale už výkon proti dánům mě přesvědčil o tom, že by i dnes měli mít spoustu střeleckých příležitostí a šancí, protože jak jsem psal výběr Dánska, který jasně přehráli byl tak o level dva výše než ta momentální Austrálie ještě bez Jedinaka.






HLAVNÍ TIP: Německo skoruje v obou poločasech@ 1.89 u Obrázek

Vedlejší tipy:
Draxler dá gól@2.75
Německo nad 2,5g@ 2.25


%%-
Naposledy upravil Neuminho dne pon 19. čer 2017 13:13:50, celkově upraveno 3
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 19. čer 2017 13:12:42

Re: Německo - Austrálie

No nevím, já tady v tom zápase jedu Německo vstřelí max. 2 góly. Austrálii nevidím jako úplné nazdárky a ta nominace Němců mě zkrátka nepřesvědčila. Poslední jejich zápasy jsem sice neviděl, ale to pro dnešek není tak podstatné. Obecně jsou reprezentace vyrovnanější a když Němci přivezli béčko (byť to jsou hráči Bundesligy), nevěřím tomu, že by měli Australany rozstřílet. Uvidíme odpoledne, každopádně GL. :)
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 19. čer 2017 13:17:28

Re: Německo - Austrálie

Tady souhlasím s michalsem, podle mě tady Němci nebudou tak dominantní jak jsme zvyklí. Osobně bych tu možná hrál taky oba gól. Ale třeba se pletu a Němci si na nich smlsnou. Každopádně GL ;)
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 19. čer 2017 13:25:57

Re: Německo - Austrálie

Brazílie také nehrála uplně s nejlepší sestavou viz Souza na hrotu, Giuliano na křídle, stoper Caio... a rosekali je 4:0 a mohlo to být klidně 6,7. No řekl bych že to německá repre může zmáknout min. napůl tak jako Brazílie spíše lépe.
+ Jak jsem psal jasně výsledkově na velké týmy Austrálie neumí... + Zápas s dány jsem nedávno sledoval a pokud byli schopni přehrát jasně je, tak musí dnes australany zdemolovat.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 19. čer 2017 13:41:32

Re: Německo - Austrálie

Neuminho píše:Brazílie také nehrála uplně s nejlepší sestavou viz Souza na hrotu, Giuliano na křídle, stoper Caio... a rosekali je 4:0 a mohlo to být klidně 6,7. No řekl bych že to německá repre může zmáknout min. napůl tak jako Brazílie spíše lépe.
+ Jak jsem psal jasně výsledkově na velké týmy Austrálie neumí... + Zápas s dány jsem nedávno sledoval a pokud byli schopni přehrát jasně je, tak musí dnes australany zdemolovat.

Tohle jsou ale přátelské zápasy. Když budu brát například ten proti Brazílii, tak doma zkrátka Australané hráli otevřeně a jak padnul jeden gól, obrana šla do kopru. Tady budou hrát naopak defenzivně s cílem co nejdéle udržet výsledek 0:0. Takže možná tak trochu jablka a hrušky, ale je to jen můj názor. :)
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 19. čer 2017 17:25:59

Re: Německo - Austrálie

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: pěkně jsi to nachytal
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 19. čer 2017 17:29:09

Re: Německo - Austrálie

To jo, klobouček. Padl rychlý gól a nebylo na co čekat. Gratulace :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 19. čer 2017 20:48:46

Re: Německo - Austrálie

Díky za gratulace. No nakonec výhrajen o gol, ale němci si zasloužili vyhrát aspoň o dva, šancí měli hodně ale neproměnili jich dost. Austrálie co měla to proměnila prakticky ale začala tak nějak hrát až ve druhe puli, no v první mělo dát Německo víc než ty dvě branky, Austrálie totálně zaspala úvod.

Tipy pak vyšly s velkým přehledem s tím jsem samozřejmě moc spokojen :)


3:2 (2:1HT) OK


Jo ten kdo by tady zkusil třeba oba gol v obou poločasech by měl vystaráno na nějakou dobu :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 21. čer 2017 17:12:12

Re: Německo - Austrálie

Dnes jsem Konfederační od 17 nestíhal, teď po 51 minutách tam házím akorát over 2.0AH gólů v zápase.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 21. čer 2017 17:17:56

Re: Německo - Austrálie

Neuminho píše:Dnes jsem Konfederační od 17 nestíhal, teď po 51 minutách tam házím akorát over 2.0AH gólů v zápase.

Co ten večerní zápas? Docela se mi zamlouval kurz na Mexiko win a oba dají gól, kurz okolo 3.6. Jestli se Nový Zéland někdy má na turnaji prosadit, tak asi dnes :)
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 21. čer 2017 17:32:13

Re: Německo - Austrálie

Ja dneska vůbec nestíhám. Na naše mam 88 tak čekám, ze Italové tam taky jednoho daji i když bych našim výhru samozřejmě přál. Jinak to Mexiko Win a 88 je dost reálný a líbí se mi to. Asi to risknu
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 21. čer 2017 17:38:18

Re: Německo - Austrálie

Owenik píše:Ja dneska vůbec nestíhám. Na naše mam 88 tak čekám, ze Italové tam taky jednoho daji i když bych našim výhru samozřejmě přál. Jinak to Mexiko Win a 88 je dost reálný a líbí se mi to. Asi to risknu

No já nestíhal včera, dneska už lepší. Jen nevím, jak je na tom ten Nový Zéland, v tom prvním zápase jsem je neviděl. Ale gól by dát mohli...
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 21. čer 2017 17:49:46

Re: Německo - Austrálie

Neměli prakticky vůbec nic, jen na konci zápasu se nečekaně dostali během minuty do dovu šancí ale nedali, jinak to Rusko mělo celý zápas pod kontrolou a byli jasně lepší..
Nevím no Mexiko je na tom dle mě lépe v offenzivě než rusáci, obrana taky není špatná dobre individuality jako Moreno, Reyes, Salcedo.

No tenhle můj tip vypadá na RIP a asi to trapně 0:1 skončí :(
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 21. čer 2017 19:13:07

Re: Německo - Austrálie

Na druhý zápas
Mexiko - Zéland

over 3.0AH g
Mexiko dá gol v obou půlích
Nad 2.0g do 70. minuty
over 1.0g v 1. půli
Peralta dá gol
Over 2,5g

No uvidíme, radši to rozdělím po menších částech než abych vsadil jeden bet za víc, takhle by se snad aspon mělo v případě neuspechu něco vrátit :)
Věřím jednoznačně Mexiku, má o dost kvalitnější tým což dokazuje i to že do zápasu ani nejdou v základu s největšími hvězdamim, ale snajpry mají slušné i tak Jimenez či Peralta velké jména v Mexiku.
Zeland hrál strašně už proti rusům, myslím že Mexiko by to mělo zvládnout lépe než-li hostitelská země příštího MS.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 21. čer 2017 19:51:05

Re: Německo - Austrálie

Tak ti hrají zatím dobrou břečku 1:0 chvílí před pauzou, zeland více střel, více šancí ta sestava Mexika hraje hodně špatně, bude muset přijít Vela a Chicharito jinak nedopadnou dobře, naštěstí jsem bet zaměřil spíše na goly než vyloženě na Mexiko, kde mi zatím ujde jen sázka na goly v obou půlích od Mexika, vrácený vklad za over 1.0g , ale mohlo to být v klidu 2:0. Mexiko jen jeden závar v pokutovém uzemí na začátku jinak absolutně nic.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.148s | 48 Queries | GZIP : Off Livescore