Portugalsko U21 - Španělsko U21

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 20. čer 2017 12:00:36

Portugalsko U21 - Španělsko U21

Portugalsko - Španělsko

20.6.2017 ve 20:45

Zdravím,
dneska budu s tipem opět mírně při zemi a dám něco čemu dost věřím a je to v tomto zápase velice reálné. Bude se zcela jistě jednat o zápas který rozhodne o tom, kdo bude první ve skupině.
Portugalsko se na úvod střetlo se Srbskem, což vůbec nebyl lehký soupeř, ale dokázali si s ním poradit výsledkem 2:0. Portugalsko naposledy prohrálo na penalty ve finále ME před 2 lety, které se konalo u nás. Od té doby mají na svém kontě z 15 zápasů 12 výher a 3 remízy. Pouze jedna z těchto remíz je 0:0. Ve většině zápasů Portugalsku nestačí vstřelit pouze jeden gól, ale své soupeře většinou vyprovodí slušným přídělem. V kvalifikaci měli průměrně 3 vstřelené góly na zápas. Je jisté, že dnešní soupeř bude úplně z jiného soudku, ale věřím v pěkný útočný fotbal a minimálně jeden kousek od Portugalců očekávám.
Španělé do ME vlétli jak uragán a hned v prvním zápase smetli Makedonii. Na jednu stranu je pravda, že Makedonie by se neměla moc se Španělskem srovnávat, ale na druhou stranu prošli si kvalifikací a to, že se dostali na hlavní turnaj musí ukazovat na kvalitu mužstva. Španělé podobně jako Portugalci mají krásnou šňůru výher. Z 18 zápasů 13 výher 4 remízy a 1 prohra. Tato prohra s Chorvatskem posunula Španěly na 2 místo v tabulce kvalifikace. Španěle táhla v prvním zápase vycházející hvězda Realu Madrid Marco Asensio. V prvním zápase kvalifikace nastřílel hned hattrick a věřím, že potáhne útočné tažení Španělů i dnes.

Zatím na turnaji, až na výjimky, týmy prezentují útočný a koukatelný fotbal. Budu tomu věřit i dnes. Mohli by se klidně oba týmy prosadit již v prvním poločase, ale já budu opatrnější a raději si zahraji na celých 90. minut.
Můj dnešní tip oba týmy vstřelí gól v kurzu 1.72 Obrázek
také přiložím jednoho střelce a to je Asensio dá gól v kurzu 3.20 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 20. čer 2017 17:06:25

Re: Portugalsko U21 - Španělsko U21

Hraju zatím jen první zápas a to že Srbsko dá gol do půle, jinak vůbec nvm co tady zahrát. Budu věřit kvalitnějším výběru Srbska po tom co jsem viděl obranu Makedonie proti Španělsku.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 20. čer 2017 19:54:34

Re: Portugalsko U21 - Španělsko U21

Tak na tenhle večerní věřím španělům, které hraju na gol do půle, na dva v zápase, Asensia jako střelce viz neskutečná levačka proti Makedonii, Gol do 30. minuty v zápasu a over 1.0AHg v 1. půli...

Věřím rozhodně více španělům, kteří hráli a proměňovaly své šance naprosto skvěle. Portugalsko mě vyrovnaným zápasem se Srbskem neohromilo, 2. gol za jasně lepší druhý poločas mělo dát Srbsko... Vlastně i v přípravě porazili španělé třeba silný výběr Itálie 2:1 a na turnaji navázaly na dobrou přípravu narozdíl od portugalců, kteří měli přípravu též slušnou, ale na turnaji se zatím nepředvedli. No uvidíme riskuji dost ale co už :D Chci mít políčeno na sledovačku, protože takhle velký zápas si ujít nenechám.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 20. čer 2017 20:44:34

Re: Portugalsko U21 - Španělsko U21

1. půle jednoznačně za mě lepší Španělsko, mělo o dost víc šancí Bellerín, slušné střely Ramireze a gol, Portugalsko 1 tyč jinak nic a to i kvůli tomu, že pokud dopředu nahrají právě hráči který trefil tyč Podencemu, tak to též znamená že je to poslední hráč u míče, jelikož prakticky vše bere na sebe a nehorázně soluje, no spoluhráči musí být nadšení takhle to asi nepůjde. Za španěly zatím hodně podprůměrný směrem dopředu Deulofeu a spíš bych řekl, že už i na vystřídání i když zase se vrací dobře, ale na střídačce jsou na křídlo ještě Iňaki Williams či Oyarzabal a myslím si že by si šanci na jeho úkor zasloužili.

Už se těším na poločas druhý.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek úte 20. čer 2017 21:23:40

Re: Portugalsko U21 - Španělsko U21

Fotbal je to pěkný. Líbí se mi na Spanelech ta přímočarost. U dopselackeho týmu je to nahrávání a nuda a tady rozhodne ne. Skoda ze to Asensiovi vykopl stoper na čáře. Jinak ted Bruma neskutečnou bombou dal na 1:2. Nádherný gol
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 20. čer 2017 21:56:08

Re: Portugalsko U21 - Španělsko U21

JJ Bruma by si konečně zasloužil základ pro příště snad alespoň tenhle nový hráč RB Lipska :-bd No zajímavé, že je to stejný post jako Forsberg tam, takže možná i ten pujde zase jinam.

Škoda dnes Asensia, ale jinak ten zápas krásný zisk, důvěra ve španěly se mi vyplatila, no podle mě hrají nejlepší fotbal na turnaji a jsou největším favoritem na zisk trofeje, no ohrozit je může snad jen Německo a Itálie, důležitý bude i jejich vzájemný zápas, který se odehraje na závěr jejich skupiny. No zítra hrajeme i my a definitivně si zřejmě zavřeme cestu do SF :( Tady podle mě pokud by jsme oba zápas nevyhráli nemůžeme ani myslet na postup, uvidíme moc nám nevěřím čekal jsem víc už proti němcum, ale třeba Černý hruza, Schick nedával šance škoda. Už se těším na zítra, EURO zatím pro mě ziskové a lepší než Konfederační pohár, kde to sice též není špatné, ale Chile - Kamerun mi dost statistiky pokazilo :D :( Nevěřil jsem že nejlepší africký celek bude na turnaji jen do počtu stejně jako Nový Zéland.

Jinak gratulace k hlavnímu OK tipu. :-bd
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.163s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore