Německo U21 vs Dánsko U21

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 21. čer 2017 11:28:35

Německo U21 vs Dánsko U21

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Německa a Dánska
Soutěž: ME do 21 let
Datum: 21. 6. 2017 20:45
Místo: Stadion MKS Cracovia (Kraków), Polsko



Obrázek


V druhém dnešním utkání na malém EURU se večer představí týmy Německa a Dánska. Němci jsou v zápase velkým favoritem a očekává se jejich výhra. Nemyslím si však, že by měla být úplně jednoznačná.

Dojmy z prvního zápasu Německa jsem již zmínil v první analýze dne. Jen bych doplnil, že v utkání jsme měli možnost vidět i pár zaváhání v obraně, kterých Češi nedokázali využít. Ono se není čemu divit, když v obraně nenastupují z různých důvodů hráči, kteří by jinak jistě hráli základ. Jedná se o Suleho, který hrál v kvalifikaci a také Tah z Leverkusenu měl být jistě základním pilířem obrany. Místo nich nastupují Stark a Kempf, kteří sice nakonec čisté konto proti našim udrželi, ale jak jsem již zmínil, do šancí nás pouštěli. Navíc tak dvakrát v zápase zaváhal v rozehrávce brankář Pollersbeck. Zkrátka se mi nechce věřit, že by Němci udrželi i v druhém zápase čisté konto. No a o ofenzívě Německa se asi nemá cenu bavit, tam je kvalita obrovská. Gól tedy jistě vstřelí, možná se tak povede nejlepšímu střelci Německa z kvalifikace Selkemu.

Dánové v zápase s Itálii toho dopředu moc nepředvedli. Nicméně se jednalo o první zápas na turnaji a nyní již nemají důvod hrát dozadu. Remíza pro ně nic neřeší a tak věřím, že i oni ke kvalitě zápasu přispějí svým ofenzivnějším pojetím než v prvním zápase. Největší hrozbou pro mužstvo Německa bude jistě útočník Marcus Ingvartsen, který hájí barvy Nordsjaellandu. V uplynulé sezóně nasázel v 35 zápasech rovných 23 gólů, což je solidní bilance. Věřím tedy, že zápas nabídne gólovou podívanou, poslední zápasy na šampionátu takové byly. Prosadí se oba týmy.

TIP Oba týmy vstřelí gól kurz 1.87 u Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 21. čer 2017 19:53:03

Re: Německo U21 vs Dánsko U21

Hraju over a ještě nějaký sázky na Německo jako over 1,5 či gol v obou půlích od nich... Dánsko vyhořelo s favority Španělskem i Anglií v přípravě totálně tak si myslím, že by si mohlo smlsnout i Německo, kteří porazili zatím na turnaji čechy, kteří hrají lépe než dánové viz jejich zápasy s italy :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 21. čer 2017 20:36:42

Re: Německo U21 vs Dánsko U21

No bohužel němci měli dost šancí v 1. půli a zatím bez gólu :(
Dánové nehrají vůbec.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 21. čer 2017 21:57:01

Re: Německo U21 vs Dánsko U21

Tak škoda, ale praktick yten bet ani vyjít nemohl, dánov hráli strašně v 1. půli vubec nic až když prohrávali tak hlavně ke konci, když bylo rozhodnuto něco málo měli ale 100% tutovky to taky nebyly. Jo včera jsem psal analýzu na němce podceňoval jsi je a dnes taky a máš to :D Ne soráč ale Německo je moje oblíbená repre a v U21 mají taky skvělé hráče a to ještě mohla přijet lepší sestavička. Dánsko na to jak suverenně zvládlo kvaldu tady hraje totální žumpu fotbal a to jak jsem psal předvedli už v přípravách se španěli a Anglií a dnes znovu... měli asi moc lehkou skupinu a tady jim to absolutně vůbec nejde. Myslím si že rozhodně máme na to je porazit a to i vyšším rozdílem, protože o tom postupu bude dost možná rozhodovat skore.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 21. čer 2017 22:08:01

Re: Německo U21 vs Dánsko U21

Výsledek zápasu 3:0 pro Německo, TIP KO. Asi jsem Dány moc přecenil. Zkrátka jsem očekával jiný fotbal od nich, když už hráli o všechno a museli hrát na výhru. No nemůže vycházet všechno. Škoda, že jsem místo toho nenapsal ten pohár FIFA, to Mexiko došlo krásně :)

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.138s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore