Athlone Town A.F.C. vs Longford Town FC

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 23. čer 2017 8:45:36

Athlone Town A.F.C. vs Longford Town FC

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Athlone a Longford
Soutěž: Irská Division 1
Datum: 23. 6. 2017 20:45
Místo: Stadion Lissywoollen (Athlone), Irsko



Obrázek


Dnes se podíváme do Irska do 2. Ligy, ve které se odehraje zápas v rámci 17. kola mezi Athlonem a Longfordem. Ačkoliv se jedná o méně sledovanou ligu, tak mě zde zaujal jeden tip. Dnešní zápasy EURA U21 se mi moc nelíbí, Španělsko asi vyhraje, ale má již jistý postup, takže se tam nebudu do ničeho pouštět. No a Portugalci musí vyhrát výraznějším rozdílem, ale na turnaji mě zase svými výkony moc nepřesvědčili. A kurzy na ten zápas nic moc, možná tak Portugal win a každý dá gól, ale při kurzu 2.24 se mi do toho jít nechce. Zpět do Irska k dnešnímu zápasu.

Domácí hráči bývalého dvojnásobného vítěze Irské Ligy (80/81 a 82/83) na tom letos nejsou nejlépe. Nacházejí se na předposlední 7. příčce se ziskem 14 bodů. Na poslední celek Wexford mají 6 bodový náskok a ztráta na první Waterford Utd. činí propastných 21 bodů. Athlone letos dokázal zvítězit ze 16 zápasů 4x, 2x remizovali a 10x zažili hořkost porážky. Domácí jsou také nejhorším celkem ve statistice inkasovaných gólů. Za celou probíhající část sezóny dostali už 40 gólů! Jejich průměr obdržených gólů na zápas tak činí téměř 3! A to svědčí o snadné prostupnosti a špatné organizaci obrany. Athlone má navíc v posledních 5 zápasech hodně špatnou bilanci bez jediného vítězství a s pouze jednou remízou. V zápase 15. kola proti lídrovi ligy Waterfordu dokonce hráči Athlone obdrželi 6 gólů.

Hráči z hrabství Longfordu ve středu části země se momentálně nacházejí na 5. místě se ziskem 20 bodů. Jejich celková výsledková bilance je 5-5-6 17:14. Takže co se týče plusových a minusových bodů, v kolonce gólů mají mnohem příznivější statistiku než domácí. Longford zažívá jak gólově štědré zápasy, jako například při výhře nad Wexfordem 5:0, tak i zápasy, ve kterých nepadne ani jeden gól. Longford potřebuje sbírat body na soupeřových hřištích, kde dokázal prozatím zvítězit pouze jednou. Dnes k tomu budou mít příležitost. V posledních 5 zápasech hráči hostí 2x zvítězili, 1x remizovali a 2x prohráli. Takže momentální formu mají mnohem lepší než domácí, kteří se utápějí v bezmoci. Navíc díky dnešní výhře by si hosté mohli zajistit postup o jednu příčku v tabulce výše a to je určitě dostatečná motivace.

Tyto celky se spolu utkají už po dvaatřicáté. Domácí Athlon dokázal Longford porazit před třemi a půl lety a momentální rozpoložení týmů naznačuje, že se tato bilance ještě natáhne. Longford dokázal zvítězit 16x, navíc drží šňůru 7 výher v řadě a určitě ji bude chtít dnes prodloužit. Zvažoval jsem tip na čistou výhru hostů v kurzu 1.6, ale zajímavější mi přijde tip na to, že v tomto utkání padne 3 a více gólů. Počet gólů v posledních 5 zápasech hovoří za vše: 1:3, 3:4, 0:3, 3:4 a 0:2. Věřím, že dnes tedy góly opět padat budou, ostatně druhá irská liga je poměrně gólová.

TIP padne 3 a více gólů kurz 1.77 u Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 23. čer 2017 21:39:29

Re: Athlone Town A.F.C. vs Longford Town FC

Výsledek zápasu 2:2, TIP OK. Nakonec se dalo i přitlačit, na 4 góly byl kurz přes 3. Ale i tak, nemusí pršet, stačí když kape. :)

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.133s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore