Mexiko vs Rusko

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 23. čer 2017 23:42:26

Mexiko vs Rusko

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Mexika a Ruska
Soutěž: Konfederační pohár FIFA
Datum: 24. 6. 2017 17:00
Místo: Stadion Kazan Arena (Kazaň), Rusko


Obrázek


Druhým dnešním zápasem pro analýzu bude utkání konfederačního poháru mezi Mexikem a domácím Ruskem. Jedná se o poslední zápas ve skupině, tudíž důležitý souboj o postup. Ačkoliv je Rusko doma a očekávání byla poměrně vysoká (i ode mě), tak zatím zklamání. Nevýrazný výkon se Zélandem přinesl sice výhru 2:0, ale výkon to byl utrápený. Nepřijít vlastní gól v 31. minutě, kdo ví, jestli by Rusové to utkání zvládli. Poté přišel zápas s Portugalskem a prohra 1:0. Vyrovnaný zápas by jeden řekl. Jenže Portugalci dali v 8. minutě gól a pak si zápas úplně v klidu hlídali. Rusko mělo 80 minut na reakci, ale ta nepřišla. Nepřišla ani jedna střela na bránu. Dovolím si tvrdit, že kdyby Rusové srovnali, Portugalsko opět zapne a vedení by zřejmě strhli opět na svou stranu. Nebylo to však třeba a tak stačilo jen ubránit hubené vítězství. Zkrátka Rusové zatím nic moc.

To Mexičané také překvapili, ale vesměs pozitivně. S Portugalskem sehráli nádherný zápas tzv. nahoru-dolů a remizovali 2:2. To, že bude Portugalsko kreativní se čekalo. Ale že bude Mexiko minimálně rovnocenným soupeřem, jsem si nemyslel. Poté přišel zápas se Zélandem a první poločas, který Mexičané hrubě a nehezky podcenili. Jinak si to vysvětlit neumím. Ten poločas prohrálo Mexiko 1:0, špatná hra, pouze platonické držení míče a jediná střela na bránu. Zéland vystřelil na bránu za poločas 3x. I sestava byla složená z některých náhradních hráčů, aby si na turnaji proti nejslabšímu celku Zélandu zahráli i kluci z lavičky. Druhý poločas spustil mexickou smršť a zápas vypadal úplně jinak. Mexičanů bylo najednou plné hřiště, držení míče se vyšplhalo na 72%, šance střídala šanci. Mexičané nakonec za druhý poločas vystřelili 17x, na bránu pak 9x a celý zápas otočili ve svůj prospěch. Zéland prakticky neměl jedinou možnost na ohrožení branky.

Já jsem přesvědčen, že Mexičané první poločas se Zélandem jen podcenili. To se proti Rusku určitě nestane, tím spíše, že jde o postup. K tomu bude Mexiku stačit i remíza a proto volím remízu v prvním poločase. Utkání bude začínat v opatrném duchu a Rusové zřejmě hned od začátku nějak bláznit také nebudou.

TIP Remíza v 1.poločase kurz 2.02 u Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 24. čer 2017 16:54:15

Re: Mexiko vs Rusko

Výsledek 1.poločasu 1:1, TIP OK. Tak tady nakonec tip vyšel, i když to byly docela nervy. Mexiko v obraně docela hořelo a taky po zásluze jako první inkasovalo. Pak ale dokázali skórovat po dohrávce přímého kopu. :ymapplause:
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 24. čer 2017 17:01:05

Re: Mexiko vs Rusko

Dobrá práce :-bd Já dával gol do 30. over 1.0 na půli a Mexiko gol do půle, tak vše OK a ještě čekám něco u portugalců over 2,5 a 3,5 Portugalska jsem zkusil, už mi vyšel over 1,5 v půli a Bernardo Silva, ještě mám druheho Andreho Silvu či over 10,5 střel na bránu na koukačku :)

ty jsi nic nedával na ten druhý ?
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 24. čer 2017 17:02:57

Re: Mexiko vs Rusko

Ne ne, na ten druhý nic. Kromě těch dvou analýz jsem ještě dával Itálie 5 a víc střel na branku :)

Jinak teda je vidět, že se daří. Když jsi toho dával tolik na dva zápasy. Aspoň na můj vkus ;)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 24. čer 2017 17:56:08

Re: Mexiko vs Rusko

No já spíš nedávám tikety za víc, spíš to rozdělím, abych vše neprohrál třeba a mám to pěkně na koukačku :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 24. čer 2017 18:37:40

Re: Mexiko vs Rusko

Neuminho píše:No já spíš nedávám tikety za víc, spíš to rozdělím, abych vše neprohrál třeba a mám to pěkně na koukačku :)

No každopádně jsi to pochytal krásně, dobrá práce :-bd
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 24. čer 2017 19:28:46

Re: Mexiko vs Rusko

Jojo ten Konfederační pohár supr , škoda že jsem zkusil nějaké přáteláky, 2. Argentinskou a MLS :(
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 25 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.165s | 33 Queries | GZIP : Off Livescore