Německo - Kamerun

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 25. čer 2017 13:06:28

Německo - Kamerun

25.06.2017 v 17:00h
Fotbal
Konfederační pohár skupina B
stadion: Olimpiyskiy Stadion Fisht (Sochi)






MECKO Obrázek - Obrázek KAMERUN




- Tak dnes se nám dohrají skupiny na Konfederačním poháru a jedním ze zbývajících zápasů je i duel mého oblíbeneho Německa, které přivítá outsidera z Kamerunu.

- Favoritem jsou tedy němci a já věřím, že svou roli dnes též splní a nedopadnou třeba jako včera U21, která měla na své poměry mnohem těžšího soupeře. Kamerun je sice Mistr Afriky, ale na top světové týmy nemají, což se ukázalo třeba na MS 2014, kde prohráli nejdříve 0:1 s Mexikem, poté 0:4 s Chorvatskem a na závěr si dali 1:4 prohru s Brazílií, do té doby se převážně utkávali s týmy z Afriky ať už v turnajích či přípravě akorát někdy přesně před rokem sehráli taky přípravák s Francií, no i tam dostali 2:3 a zase dostali branek až až s tím, že byli herně o dost slabší a mohli dostat i větší příděl.
Na tomto turnaji zatím dostal Kamerun 2:0 od Chile, ale v zápase prakticky hráli jen jihoameričané a hrát Alexis od začátku tak dalo Chile dle mě 2x tolik branek, každopádně i bez nej si vypracovali x golovek a 4:0 klidně 5 to mohlo skončit v klidu, ve druhém zápase se utkali se slabší Austrálií a zde uhráli výsledek 1:1, soupeře poměrně jasně přestříleli, nicméně na šance to bylo až vyrovnané, kdy si oba soupeři vypracovali takové 3 dobré šance, některé střely byly spíše z hladu...

- Německo na tomto turnaji zatím hraje slušně, neříkám výborně protože to výborné určitě není v této slabší sestavě, která toho moc spolu odehráno nemá, nicméně zápas od zápasu tahle sestava je lepší, Low tam dělává nějaké změny a tým branky zatím dává, navíc minule uhráli velmi slušnou remízu i s Chile, sice byli jihoameričané lepší, ale přesto gol jsme dali a body byly uhrány, takže stále můžeme myslet i na první příčku rozhodne skore proti Chile, kde se též očekává že porazí australany, takže musíme dávat branky dnes. Austrálie dostala od Německa 3:2 a tak bylo vidět že ty branky prostě dokáže Německo dávat.

Já dnes půjdu opět do sázky na gol v bou půlích od Německa. Austrálii i Kamerun řadím do stejneho výkonostního koše a když se nám to tedy povedlo s nimi proč ne dnes, kurz opět krásný 1.90. Jak jsem zmiňoval Kamerun na velké soupeře neumí, stejně jako to neuměla Austrálie, na MS Chorvatsko a Brazílie 4 fíky v obou případech se soupeř prosadil v obou půlích stejně jako tomu bylo s Francíí v přípravě před rokem při prohře 2:3... Kvalita je na straně Německa, která hraje o případné první místo a věřím že to ukáží i na hřišti :) Vedlejší bet přidávám sázku na střelce Německa, které se může rozestřílet a já volím hráče, který se zřejmě dostal do nejvíce šancí z hráčů Německa zatím na turnaji a to je Lars Stindl, který by ani dnes neměl chybět v sestavě.... Do uvahy pak připadá určitě i jeden z dvojice Wagner - Werner, podle toho kdo bude v základu.




HLAVNÍ TIP: Německo dá gól v obou poločasech@ 1.90 u Obrázek

Vedlejší tip: Lars Stindl dá gól@ 2.00

%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 25. čer 2017 16:06:26

Re: Německo - Kamerun

Tak Stindl nakonec nehraje, volím ještě Wernera.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 25. čer 2017 16:50:39

Re: Německo - Kamerun

KO
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 25. čer 2017 16:59:50

Re: Německo - Kamerun

Nevím no, co jsem viděl Němce proti Chile a dnes tak se mi vůbec nelíbí. První zápas jsem neviděl, každopádně je znát, že přivezli béčko...
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 25. čer 2017 18:40:42

Re: Německo - Kamerun

Ja na to taky koukal, ale nutno dodat, ze moc nechybělo aby to vyšlo. Měli tam Němci dost velký šance.
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 25. čer 2017 18:56:12

Re: Německo - Kamerun

Měli no, ale pořádně začali hrát až ve druhé půli bohužel, první byla docela utrpení na sledování :( Chile zklamalo ještě víc
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek ned 25. čer 2017 19:45:39

Re: Německo - Kamerun

michals93 píše:Nevím no, co jsem viděl Němce proti Chile a dnes tak se mi vůbec nelíbí. První zápas jsem neviděl, každopádně je znát, že přivezli béčko...


Tou vetou jsi me opravdu rozsekal. =))

Pokud by jsi sledoval nemeckou TV tak, uz po MS v Brazilii hovoril Low o nutne obnene kadru. A za klicove roky pro hledani novych hracu do A tymu Nemecka oznacil prave ty nadchazejici po MS v Brazilii. Philipp Lahm ukoncil fotbalovou karieru nedavno a Podolskeho to ceka za nedlouho take. Po Kataru se to bude tykat drtive vetsiny ze soucasneho A tymu Nemecka a on ten cas uplyne jako voda. Myslim ze tento mlady tym ukazuje ze Nemecko ma na cem stavet. Ac to nerad priznavam tak Low rozhodne vi co dela. A tento mlady kadr v Rusku rozhodne dava na jevo ze ma silu. Rozhodne je to mnohem lepsi tym nez, ktery poslal Low do pratelskeho utkani mezi Polskem a Nemeckem po MS v Brazilii. Jsem zvedav jak se jim bude dal darit proti Mexiku. Rozhodne klobouk dolu pred mladiky z Nemecka. Kozdopadne i po MS Kataru, nemci i s obmenenym tymem rozhodne budou patrit k favoritum pro to dalsi MS.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 25. čer 2017 20:42:18

Re: Německo - Kamerun

Z4ch4r! píše:
michals93 píše:Nevím no, co jsem viděl Němce proti Chile a dnes tak se mi vůbec nelíbí. První zápas jsem neviděl, každopádně je znát, že přivezli béčko...


Tou vetou jsi me opravdu rozsekal. =))

Pokud by jsi sledoval nemeckou TV tak, uz po MS v Brazilii hovoril Low o nutne obnene kadru. A za klicove roky pro hledani novych hracu do A tymu Nemecka oznacil prave ty nadchazejici po MS v Brazilii. Philipp Lahm ukoncil fotbalovou karieru nedavno a Podolskeho to ceka za nedlouho take. Po Kataru se to bude tykat drtive vetsiny ze soucasneho A tymu Nemecka a on ten cas uplyne jako voda. Myslim ze tento mlady tym ukazuje ze Nemecko ma na cem stavet. Ac to nerad priznavam tak Low rozhodne vi co dela. A tento mlady kadr v Rusku rozhodne dava na jevo ze ma silu. Rozhodne je to mnohem lepsi tym nez, ktery poslal Low do pratelskeho utkani mezi Polskem a Nemeckem po MS v Brazilii. Jsem zvedav jak se jim bude dal darit proti Mexiku. Rozhodne klobouk dolu pred mladiky z Nemecka. Kozdopadne i po MS Kataru, nemci i s obmenenym tymem rozhodne budou patrit k favoritum pro to dalsi MS.

Obměna sice potřebná je, ale pokud by jim na konfederačním poháru šlo o výsledek, určitě by neprobíhala takhle rozsáhlá. Low se vyjádřil v tom smyslu, že hráče, co by hráli obvykle, uvidí fanoušci za rok. Takže s tou obměnou to bude tak napůl. Vyměnit nějaké posty, ale základ pro příští rok bude stejný. Tady na tom turnaji jenom zkouší, kdo na to má a kdo ne, to je celé :)

A to, že na MS v Kataru a po něm bude repre Německa jiná je asi logický, nikdo nehraje věčně. Ten komentář směřoval k současné situaci. To, že to je krok směrem do budoucna, nezpochybňuji. Nicméně jsem doteď nepobral, co tě na té větě mohlo tak rozsekat. :)
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek ned 25. čer 2017 21:43:06

Re: Německo - Kamerun

Tohle me rozsekalo ..... První zápas jsem neviděl, každopádně je znát, že přivezli béčko... Becko Nemecka v tomto spojeni:

Becko, ktere zahralo proti Chile remizu a ve druhe puli naprosto vyrovnalo hru. Proti sestave Chile, ktera se ve finale Copa America postavila proti Argentine a na penalty je porazila.( Neber to doslova, protoze nake zmeny v soupisce Chile probehly, vsak nepodstatne) Proti Argentine, ktera podlehla prave Nemecku na MS v Brazilii ve finale.
A to tem klukum je povetsinou 21-24 let. Proto to Becko na konci tve vety v mem slova smyslu vyzniva dost smesne. Kdyz si uvedomis kolik jim je a jak casto spolu v teto sestave hraji...
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 25. čer 2017 21:56:20

Re: Německo - Kamerun

Z4ch4r! píše:Tohle me rozsekalo ..... První zápas jsem neviděl, každopádně je znát, že přivezli béčko... Becko Nemecka v tomto spojeni:

Becko, ktere zahralo proti Chile remizu a ve druhe puli naprosto vyrovnalo hru. Proti sestave Chile, ktera se ve finale Copa America postavila proti Argentine a na penalty je porazila.( Neber to doslova, protoze nake zmeny v soupisce Chile probehly, vsak nepodstatne) Proti Argentine, ktera podlehla prave Nemecku na MS v Brazilii ve finale.
A to tem klukum je povetsinou 21-24 let. Proto to Becko na konci tve vety v mem slova smyslu vyzniva dost smesne. Kdyz si uvedomis kolik jim je a jak casto spolu v teto sestave hraji...

A jak by jsi ten tým na tomto turnaji nazval, když za rok na MS budou hrát v jiné sestavě? Nemyslel jsem to tak, že jsou to špatní hráči. Ale dle mého názoru na standard, jakým se Němci prezentují na závěrečných turnajích, to nedosahuje. Proto jsem ten tým nazval béčkem. A když už zmiňuješ remízu s Chile, proč také nepřidat inkasované 2 góly od Austrálie. To by se asi běžně Německu nestávalo. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 26. čer 2017 14:33:37

Re: Německo - Kamerun

No osobne ten tym take nazyvam beckem. Nevim jak jinak to ted nazvat, protoze se v kvalifikaci nikdo z nich moc neprosadil a rozhodne nektere borce mohl vyuzit vice. Moc nefandim nasazovani napr. Thomase mullera apod ale zase tam zatim nejsou hraci co plnohodnotne nahradi Hummelse, Neuera, Kroose, Ozila ci treba Khediru. Zkratka to tak suverenne nepusobi s chile mohli v klidu prohrat dost to mistama horelo, ale na prilis nesehrany tym furt dobre predstaveni. Skoda že low přehlizi Phillipa na toho jsem byl dost zvedavy.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.146s | 38 Queries | GZIP : Off Livescore