FC Alashkert vs FC Santa Coloma

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 26. čer 2017 23:33:54

FC Alashkert vs FC Santa Coloma

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Alashkert a S. Coloma
Soutěž: Liga mistrů - 1. předkolo
Datum: 27. 6. 2017 18:00
Místo: Vazgen Sargsyan Republican Stadium (Yerevan), Arménie



Obrázek


Dnes se rozehraje též předkolo Ligy mistrů. V prvním předkole se mezi sebou utkávají především kluby ze skromných podmínek malých zemí Evropy. Ovšem i v těchto zápasech lze nalézt zajímavé tipy. Zaujal mě zápas mezi týmem z Arménie Alashkertem a Santa Colomou z Andorry.

Rozdíl v kvalitě obou celků by měl být obrovský. Zatímco Alashkert je arménský mistr, který suverénně ovládl minulý ligový ročník, tak Santa Coloma je soubor amatérů z Andorry, kteří si chodí kopnout vždy párkrát do týdne po splnění pracovních povinností. V zemi, jakou je Andorra, zkrátka jiný než amatérský fotbal není. Neříkám, že arménská liga má nějakou valnou kvalitou, ovšem v porovnání s tou andorskou je to asi jako Premier league versus česká liga nebo dokonce ještě větší rozdíl. Další obrovskou nevýhodou je cestování do Arménie. Přeci jen cestovat 4000 km nikomu nepřidá, navíc pro lidi z Andorry, kde se vzhledem k velikosti za fotbalovými zápasy daleko nejezdí. :)

Dalším důležitým aspektem, pro porovnání asi nejpodstatnějším, je minulý rok. To se totiž oba celky střetly ve stejné fázi kvalifikace, jen s obráceným pořadím zápasů. První zápas se odehrál v Andoře a skončil 0:0, ale hosté z Arménie byli lepším a aktivnějším mužstvem. V odvetě sice od 26. minuty hrál domácí Alashkert bez vyloučeného Manasyana, ale přesto byl opět lepším a aktivnějším týmem a byla z toho výhra 3:0. Zítra nás v Yerevanu čeká repríza loňského předkola a já zde bude opět věřit domácímu týmu, který zde budou opět aktivnější a gólově se prosadí. Zahraji si výhru Alashkertu v handicapu -1,5 neboť domácí budou chtít rozhodnout už v prvním zápase a jít do odvety již se slušným náskokem tak, aby odveta již byla pouhou formalitou.

TIP Alashkert vyhraje o 2 a více gólů kurz 1.61 u Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 27. čer 2017 17:10:14

Re: FC Alashkert vs FC Santa Coloma

Zkusím zase své oblíbené Alashkert dá gól v obou poločasech 1.90
a over 8,5 rohů za 1.60

Trochu mě mrzí, že jsem nenašel u našich sázkovek možnost vsazení na červenou kartu nebo celkově na karty, protože ten zápas z loňska byl v tomto směru extrémně bohatý...
Nemyslím si, že se situace od loňska nějak moc změnila, kvality kádrů budou podobné, je tam i celá řada hráčů která pamatuje loňský duel.

Co se týče rohů spoléhám hlavně na Alashkert, ten jich měl loni hned 8 zatímco soupeř dva, tady bude záležet jak rychle se dostanou do dostačujícího náskoku, já si nemyslím, že to bude uplně rychle ale tak 1:0 v půli by mohlo být... Když jsem koukal na ten loňský zápas statisticky o dost lepší domácí, ale na onlajnech se o nějakých velkých šancích moc nepsalo, kde byl tedy live textak.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 27. čer 2017 18:51:23

Re: FC Alashkert vs FC Santa Coloma

Výsledek zápasu 1:0 pro Alashkert, TIP KO. V druhém poločase nepadl ani gól, celkově střel alespoň na dva góly bylo dost, bohužel nepadl. :(
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 27. čer 2017 18:52:12

Re: FC Alashkert vs FC Santa Coloma

Škoda no, Alškert to mohl dát byl lepší ale opravdových šancí bylo opět hrozně málo. Rohy nakonec 7:0 bohužel bez podpory hostí :(
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.132s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore