Pavlodar - Dunav Ruse

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 29. čer 2017 0:13:54

Pavlodar - Dunav Ruse

Pavlodar - Dunav Ruse

29.6.2017 v 16:00
EL - 1.předkolo

TIP: Domácí vyhrají o 2 nebo více gólů
KURZ: 1.98
Obrázek

Na čtvrteční odpoledne jsem si vybral z hodně pestré nabídky 1. předkola Evropské ligy. Zalíbil se mi duel Irtyš Pavlodar - Dunav Ruse, který začíná už v 16:00.

Soutěž v Kazachstánu už mnohokrát ukázala jak silná je. V této soutěži se mezi pár týmy drží peníze a je jasné, že dokud tam budou, tak jejich kvalita ligy bude jenom stoupat. V základní sestavě Pavlodaru najdeme hned 6 cizinců, další Afričan je potom na střídačce. Jejich síla je především v útoku. Do útoku před nedávnem přišla posila z Moldavska a sice reprezentant Igor Bugaev, který v posledních dvou zápasech hrál na hrotu. Dunav Ruse se spoléhá většinou jenom na hráče bulharského původu a je to spí takový hodně podprůměrný evropský tým. V Bulharsku je zkrátka suverénně nejlepší Ludogorets, který asi ještě pár let bude nedostižný, pak je obrovská propast a v ní je právě třeba nováček minulé sezóny Dunav Ruse, který se tak postaral o obrovské překvapení ve své první sezóně.

Irtyš v minulém ročníku nehrál na evropské scéně a tak bude určitě hodně natěšen, minulá sezóna byla úspěšná a v té letošní bude muset ještě trochu zabojovat o to, aby v příštím ročníku hrál aspoň Evropskou ligu. Teď je Pavlodar ale celkově na koni a myslím si, že bulharský soupeř by mu žádné větší problémy rozhodně dělat neměl. Pavlodar navíc má výhodu probíhající soutěže, což Bulhaři jenom trénují a to se ve velice těžkém prostředí v Kazachstánu může výkonnostně hodně odrazit. Kazaši jsou pro mě vždycky černým koněm a Dunav Ruse by pro Pavlodar měl být lehkým soupeřem. Kurz jde stále dolů a tak vsadím co nejrychleji. Domácí minimálně o dva vyhrají, můj tip na výsledek je 4:1.

TIP: Domácí vyhrají o 2 nebo více gólů # 1.98 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 29. čer 2017 21:49:05

Re: Pavlodar - Dunav Ruse

KO 1:0

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.111s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore