USA - Ghana

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 01. črc 2017 18:43:53

USA - Ghana

01.07.2017 ve 22:45h
Fotbal
Přátelský zápas - mezistátní
stadion: Pratt & Whitney Stadium – East Hartford, Connecticut





USA Obrázek - Obrázek GHANA




- Ahoj, dnes pozdě večer se nám odehraje přípravné utkání mezi USA a Ghanou. Favoritem utkání by alespoň dle bookies měl být výběr USA, ale já bych to spíš viděl vyrovnaně...

- Pro USA je to generálka před za týden začínajícím GOLD Cupem a k dispozici nebudou hráči evropských lig jako Pulišič (BVB), Cameron ( Stoke ), Brooks (Wolfsburg), Chandler ( E. Frankfurt ), F. Johnson (Gladbach) či třeba Wood (HSV) . Na GOLD Cup se jede až na pár výjimek s hráči vlastní ligy a ono to dost možná i stačit bude, největší konkurent z Mexika tam totiž bude také se sestavou vlastní ligy, hlavní hvězdy jsou totiž na konfederačním poháru.

- Pro Ghanu je to generálka před následujícím kolem kvalifikace na APN a určitě to též nevypustí, Ghana přivezla i některé své hvězdy z Evropy či Asie jako Acheampong ( Anderlecht), Gyan (Al Ahli) či Waris (Lorient) a tito hráči by podle mě mohli být nad úrovní hráčů USA, no někteří hráči pak působí v Africe, v Turecku apod... Každopádně ten výběr je dost silný s hlavní hvězdou Acheampongem z Anderlechtu o kterého se zajímají přední evropské týmy, velkou hvězdou je i supersniper Gyan. Ghana před tímto zápasem už hrála přípravu s Mexikem 3 dny zpět asi a prohráli 1:0, ovšem statistiky 21:8 na střely, 9:3 na bránu, 7:3 rohy vše pro Ghanu, tam to mohla Ghana v klidu i otočit.

- Poslední vzájemné střetnutí se hrálo v roce 2014 ještě na MS a zápas vyhrálo USA 2:1. Já stejně jako tehdá nevěřím tomu, že by to byl zápas na 0:0, oba týmy budou chtít vyzkoušet jak offenzivu tak deffenzivu a myslím si že oba mají dostatečnou kvalitu na to, aby alespoň 1 gol dalo tomu druhemu. Myslím si že by mělo jít o vyrovnane střetnutí, no rozhodně si nemyslím, že by měla Ghana být na hřišti o dost horší což předpokládají bookies, USA tady prostě nemá tak kvalitní výběr. Uvidíme podle mě to může skončit klidně i 2:2. Zápas nemusí být tak svázaný jelikož jde o přípravu. Ghana má podle mě o něco lepší výběr, USA hráče z prakticky jedne ligy a před svými fans :) Zase není moc z čeho vycházet USA má rozdílný výběr než má třeba v kvaldě na MS, Ghana taky nemá všechny hráče viz Ayewové a tak, OVŠEM MAJÍ V útoku Warise či Gyana dvě z těch hlavních hvězd a tak by se skorováním podle mě měli mít méně problémů než USA, ty ale požene stadion a rozhodně budou chtít před svými fans výhru. ... Oba gol za kurz 1.90 se musí hrát, kdyby to bylo nastaveno jako na klubové kde je to většinou 1.50-1.60 tak to rozhodně nehraju, ale takhle rozhodně musím.
A co vy nějaké tipy na dnešek ještě či na noc ?




HLAVNÍ TIP: Oba týmy vstřelí branku@ 1.90 u Obrázek

%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 01. črc 2017 23:00:34

Re: USA - Ghana

1. poločas vyrovnaný a mohlo být i hotovo. Bohužel USA stále vede 1:0, jelikož Gyan nedal v nastavení penaltu :(
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 02. črc 2017 0:10:51

Re: USA - Ghana

2:1 OK


Po 60 minutách jsme měli hotovo :) Nakonec opravdu Gyan branku vstřelil a to krásně z přímého kopu. Bohužel no Gyana pustilo USA hned ke 4 střelám a to se nevyplácí. Celkově šlo o vyrovnaný zápas viz statistiky
https://matchcenter.mlssoccer.com/match ... deo/109119

Na odkazu můžete překliknout na statistiky a vše možné včetně videa gólů, dva goly z přímáku paráda :)
No USA zvládlo svůj zápas s Ghanou o hodně lépe než Mexiko, jestli tedy Mexiko hrálo s Ghanou v tom nejlepším možném tak na turnaji mít asi nárok nebudou.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.338s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore