FC Dallas - Toronto FC

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 01. črc 2017 21:15:16

FC Dallas - Toronto FC

02.07.2017 v 1:00h
Fotbal, MLS (USA) 16.kolo
stadion: Toyota Stadium




FC DALLAS Obrázek - Obrázek TORONTO FC




Tak ještě jeden zápas na koukačku MLS - 16. kolo a jeden z těch zřejmě nejsledovanějších duelů kola, proti sobě nastoupí na domácí půdě Dallas, který tu bývá hodně silný na druhé straně Toronto s nejlepším utočníkem ligy minulé sezony Giovincem.

FC Dallas nezažívá zrovna nejlepší období, když je momentálně až 4. v západní konferenci ač byl na začátku sezony první nějakou dobu přestalo se dařit a ta forma stále není ideální. Nicméně na domácí půdě prakticky tento tým neprohrává 4-3-1 letos skore 14:7 v 8 zápasech je velmi pěkná vizitka, ale čekalo se víc loni byli po základní části nejlepším týmem MLS a doma opravdu nešli porazit. No myslím si že oni nahoru rozhodně půjdou a není tým v MLS dle mě který by je mohl na jejich hřišti výrazně přehrávat.
28.06.17 USO FC Dallas Colorado Rapids 3 : 1
24.06.17 MLS Houston Dynamo FC Dallas 1 : 1
18.06.17 MLS Vancouver Whitecaps FC Dallas 1 : 1

15.06.17 USO FC Dallas Tulsa Roughnecks 2 : 1
11.06.17 MLS Portland Timbers FC Dallas 2 : 0
04.06.17 MLS FC Dallas Real Salt Lake 6 : 2

I v posledních 6 zápasech se vlastně potvrzuje to, že tenhle tým sbírá body hlavně doma, venku už to tak slavné není i když třeba remíza s Houstonem se ještě brát dá, no jak si můžeme všimnout tým inkasoval ve všech posledních 6 zápasech! Takže by tomu mělo být logicky i dnes proti aktuálně nejlepšímu týmu ligy... Nicméně na domácí půdě goly dávají a ne málo!

Toronto FC zažívá zatím velmi povedenou sezonu, ale je to dáno hlavně jejich výsledky doma a bilancí 7-2-0 zzde, nicméně venku jsou poloviční a rozhodně tak kvalitní výkony nepředvádějí na hřištích soupeřů - 3-3-3 12 bodů a skore 9:9 v jejich 8 venkovních zápasech.
28.06.17 MIS Toronto FC Montreal Impact 2 : 1
24.06.17 MLS Toronto FC New England Revolution 2 : 0

22.06.17 MIS Montreal Impact Toronto FC 1 : 1
18.06.17 MLS Toronto FC DC United 2 : 0
04.06.17 MLS New England Revolution Toronto FC 3 : 0
01.06.17 MIS Toronto FC Ottawa Fury 4 : 0

4 výhry 4 domácí zápasy, ale venku ? Bída Nicméně dnes nemají soupeře v oslnivé formě a něco uhrát můžou, nicméně venku jistě nepůsobí a čekám že gol dostanou. Nicméně šance že vstřelí je také velká...


- Já tady zahraju oba gol, Toronto je sice letos lepší, ale venku jsou ty výkony bídné a proti doma silnemu Dallasu se jim rozhodně až tak dařit nemusí... Očekávám ale pokud Dallas dostal od každeho z 6 posledních soupeřů gol že ho dostane prostě i dnes... Toronto a čistá konta venku to taky nejde moc dohromady navíc proti Dallasu!
Poslední vzájemný zápas hraný v Dallasu v roce 2015 skončil 3:2!
Dnes navíc oba týmy jdou do zápasu kvůli blížícímu se GOLD Cupu s absencemi. No a sešlo se to tak, že oba týmy mají klíčove absence hlavně vzadu...
Na straně domácích přibyl ke zraněnému Zimmermanovi (CB) i jeho parťák Matt Hedges (CB), takže domácí už kompletně bez své základní stoperské dvojice a aby toho nebylo málo USA vzalo krom Hedgese i DM Acostu, takže nvm no kdo dnes bude bránit Giovinca a Altidora :D Asi nikdo :D
Na druhe straně bude chybět letos velmi dobře hodnocený LB Morrow, který hrával pár zápasů i stopera, krom toho už delší dobu chybí Hagglund (CB) a mimo hru je i krajní záložník Osorio nebo CM Cooper, ani tady tedy žádné dobré zprávy a očekávám, že by to tady tedy mohlo padat... Budu se ale držet při zemi a dám pouze oba gol na analýzu. Každopádně budu zkoušet i over 2,5 a asi i střelce :) Giovinco či Urruti :)
Offiko start je 1:00, každopádně v MLS to mají trochu na háku a většinou se začne 15 i 30 minut po předpokládaném startu. Takže bych řekl, že to stále píšu alespoň ty 3 hoďky před KickOffem.
Za každý koment k tipu, analýze či dalším nočním zápasům v MLS budu rád.





HLAVNÍ TIP: Oba týmy vstřelí branku@1.66 u Obrázek

%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 02. črc 2017 0:24:27

Re: FC Dallas - Toronto FC

Tak Dallas nám jde do vedení už v 5. minutě paráda :)
Očekávám, že budeme mít do půle hotovo s Giovincem a Altidorem na hrotu Toronta :)

Na dalších stadionech mám:

Chicago Fire - Vancouver
Gol do 30. minuty@ 1.71
Chicago gol v obou poločasech@2.35
Over 2,5@1.68

Solignac@2.10
Nikolics@1.52


Kansas - Portland
Kansas win@1.66
Kansas nad 1,5g@ 1.80
over 2,5@1.83


Montreal - DC United
Under 2.5,3.0g@1.76


Za žádné extrémní vklady to nehraju, tak průměr je tam i dost absencí kvůli GOLD Cupu tak opatrně.
Naposledy upravil Neuminho dne ned 02. črc 2017 2:29:58, celkově upraveno 1
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 02. črc 2017 0:39:16

Re: FC Dallas - Toronto FC

+ poslední tipy

Columbus - Atlanta
Columbus gol do poločasu@1.55
Over 3.0,3,5@1.76
Over 1.0,1,5 v 1.p@1.77



No jinak Dallas dokonce už 2:0, každopádně střelecky aktivnější jsou hosté.
Chicago to vzalo zhurta a už vede 3:0 :D
Bohužel zápas kterého jsem se bál Montreal - DC a hrál jsem jen jeden tip, přičemž jsem se rozhodoval mezi výhrou MON a tímto, tak už je 2:0 a můžu litovat volby tipu, ale co už.
Na Kansasu nic moc 0:1, tak aspon rozjeto na over :) Doufám, že začnou domácí hrát zatím hrůza.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 02. črc 2017 2:34:22

Re: FC Dallas - Toronto FC

3:1 OK


Tak hlavní tip OK ač u toho nakonec nebyl Giovinco ani Altidore, ale o gol se postaral Delgado..

Zbytek tipů nic moc Chicago super, Montreal taky nakonec došel, ale Kansas i Columbus doma totální výbuchy... Nvm no Columbus hlavně nastoupil se stejnou sestavou prakticky jako s kterou porazil Montreal 4:1, Atlanta měla ještě v nohách pohárový zápas, no stejně 0:2 pro Atlantu :-??
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 02. črc 2017 7:55:30

Re: FC Dallas - Toronto FC

Hezký tipy, hlavně, když počítám ty analyzovaný. :ymapplause:

Já moc tyhle zápasy, co se hrají v noci, nehraju. A to z jednoduchého důvodu, v noci většinou spím a tedy zápasy nemohu sledovat. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 02. črc 2017 13:04:02

Re: FC Dallas - Toronto FC

To já mám jak kdy, dělám ve třísměnném provozu, tak někdy jsem tu ráno, někdy odpo, někdy v noci...
Minulý týden jsem měl noční, tak se mi furt nechce nějak spát :D Na dnešek jsem toho naspal fakt minimum, protože stejně pak jak už je světlo se blbě usíná.

No každopádně jsem rád, že jsem to sepsal a hezky to vyšlo a díky za pochvalu :)
Já jdu rychle mrknout na to Portugalsko co tam hodit a na večer asi sepíšu to Německo, když to tu není ještě :)

+
Na Portugalsko zkusím oba gol jako v prvním zápase, který mezi nimi skončil 2:2, Portugalsko sice bez CR, ale mají dostatečně nabouchaný tým na to, aby dali alespoň branku i tak s Andre Silvou či Gelsonem Martinsem v základu... Mexiko hraje furt stejně a pomůže jim v offenzivě i fakt, že portugalcum chybí podle mě jejich stoper no.1 Jose Fonte., Pepeho už po těch x velkých chybách na evropské scéně neberu jako top hráče.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 02. črc 2017 13:49:59

Re: FC Dallas - Toronto FC

Neuminho píše:To já mám jak kdy, dělám ve třísměnném provozu, tak někdy jsem tu ráno, někdy odpo, někdy v noci...
Minulý týden jsem měl noční, tak se mi furt nechce nějak spát :D Na dnešek jsem toho naspal fakt minimum, protože stejně pak jak už je světlo se blbě usíná.

No každopádně jsem rád, že jsem to sepsal a hezky to vyšlo a díky za pochvalu :)
Já jdu rychle mrknout na to Portugalsko co tam hodit a na večer asi sepíšu to Německo, když to tu není ještě :)

+
Na Portugalsko zkusím oba gol jako v prvním zápase, který mezi nimi skončil 2:2, Portugalsko sice bez CR, ale mají dostatečně nabouchaný tým na to, aby dali alespoň branku i tak s Andre Silvou či Gelsonem Martinsem v základu... Mexiko hraje furt stejně a pomůže jim v offenzivě i fakt, že portugalcum chybí podle mě jejich stoper no.1 Jose Fonte., Pepeho už po těch x velkých chybách na evropské scéně neberu jako top hráče.

No tři směny mě čekají teď přes léto, takže na tom budeme stejně. Ale i když budu v práci přes noc, tak koukat na sporty stejně nemůžu. :)

Jinak na Němce jsem dával under 5,5 rohů Německa, ale už se mi nechtělo psát analýzu, tak jsem to nechal jenom na tom tenisu. ;)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 02. črc 2017 14:07:41

Re: FC Dallas - Toronto FC

jj no já v práci taky nemůžu, to jen takhle přes víkend nemůžu spát po té noční, tak koukám na fotbal než koukat do stropu :)

No Německo nevím nevím, tenhle typ sázek nemám úplně rád, max celkově rohy v zápasu, může se stát že dostanou 2 rychle goly CHile se zatahne a Německo bude bušit a bude mít třeba jen rohy :D No po zhlednutí prvního vzajemneho zápasubych věřil dnes více Chile, ale rozhodně budu fandit němcům.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 02. črc 2017 14:12:03

Re: FC Dallas - Toronto FC

Neuminho píše:jj no já v práci taky nemůžu, to jen takhle přes víkend nemůžu spát po té noční, tak koukám na fotbal než koukat do stropu :)

No Německo nevím nevím, tenhle typ sázek nemám úplně rád, max celkově rohy v zápasu, může se stát že dostanou 2 rychle goly CHile se zatahne a Německo bude bušit a bude mít třeba jen rohy :D No po zhlednutí prvního vzajemneho zápasubych věřil dnes více Chile, ale rozhodně budu fandit němcům.

Tak čistě statisticky na turnaji měli ve všech zápasech pod šest rohů kromě zápasu s Kamerunem, kde poslední roh zahrávali až v nastavení. A v přímém porovnání proti Chile kopali jen jeden roh. :) Samozřejmě průběh zápasu to může ovlivnit, ale čekám opatrný fotbal, takže i menší počet rohů. Uvidíme večer.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 02. črc 2017 15:03:43

Re: FC Dallas - Toronto FC

No já tenhle typ betu sázel nějakou dobu u 1xbet, kde to nabízeli, no teď mají u nás licenci jen české sázkovky a těch je asi 6,7 a na moc zápasů to nabízeno není, jen na ty největší akce u tipsportu tuším. Každopádně nemůžu říci, že bych toho litoval, protože jsem na tomhle typu sázky nejvíc prodělával, tam to určí skore, teď už hraju jen overy rohových kopů celkem v zápase, když proti nastoupí týmy, které jsou schopny oba to zajistit a ne aby to bylo jen o jedne straně. Undery nehrávám nemám na to nervy live sledovat :D
Ale tak rozhodně držím palce, tvoje tipy hraju velmi rád a trochu mě mrzí, že nemáš žádný fotbálek dnes :(
Němci tu na rohy nehrají ani když vlastně prohrávali s Chile žádný neměli a to prohrávali 35 minut, no tam celkově přišel ten gol jako blesk z čisteho nebe a nebezpečnější rozhodně bylo Chile.

Jinak Mexiko - Portugalsko oba gol OK ač teda za 5 dvanáct, už už jsem chtěl nadávat na Silvu kvůli pentli, ale nakonec Pepe spasil a bude ještě prodloužení, teď už je mi jedno kdo vyhraje.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 02. črc 2017 15:15:00

Re: FC Dallas - Toronto FC

Dneska mě fotbal příliš neoslovil. Jeden tip tedy hraju, který jsem neanalyzoval, a to HJK vstřelí - 1,5 gólů. Ráno byl kurz 1.77 u tipu. Předpokládám, že HJK se bude soustředit hlavně na poháry a nenasadí plnou sestavu. A Inter Turku není tak slabý celek.

Jinak jsem přemýšlel ,že bych tu založil vlákno na vedlejší tipy, které nebudu analyzovat. Jen s uvedením soutěže a kurzu. Samozřejmě bych vedl statistiku i těchto tipů. Jen jestli má smysl s tím začít. Tolik času by to nezabralo a možná by se někdo inspiroval. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 02. črc 2017 18:46:32

Re: FC Dallas - Toronto FC

Jo to není špatný nápad :) Já spíše přidávám své tipy už třeba do hotových analýz, protože řadu sázek podávám live, více než předzápasové tak ta bilance by pak moc velký smysl neměla. Každopádně jsem rád, když tu vidím tipy i ostatních na zápasy v tom a tom dni... Jelikož sázím prakticky denně, tak alespon třeba pak zvážím i dle toho co dát.

Na večer dávám na to Německo - Chile

Neprohra Chile@1.57
Gol Chile v 1. poločasu@2.20
1.pol nad 1.0gAH@1.92


Chile už v tom prvním vzájemném duelu mělo asi 3 šance do půlky na gol a jednu i dali, výsledky Německa sice vypadají hodně jisté ale v obraně často hoří a silní soupeři je přehrávají.. Jak Mexiko tak Chile bylo proti nim jasně aktivnější... Fandím sice Německu, ale v sázení se snažím být objektivní...No ideální by bylo třeba opět 1:1 a kdyby to platilo už po půli byla by to pecka.. V prodloužení bych fandil už jen Německu.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.156s | 42 Queries | GZIP : Off Livescore