Kristiansund BK - Rosenborg BK

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 03. črc 2017 15:01:32

Kristiansund BK - Rosenborg BK

03.07.2017 v 19:00h
Fotbal
Norsko - Eliteserien, 15. kolo
stadion: Kristiansund Stadion





KRISTIANSUND BK Obrázek - Obrázek ROSENBORG BK





Tak dnes se nám mimo jiné dohrává i 15. kolo v Norsku, kdy nováček z Kristiansundu přivítá nejúspěšnější tým v této zemi posledních sezon Rosenborg Trondheim.

Kristiansund BK je tedy nováček, kterému patří aktuální 13. pozice ze 16, stále se dá u nich asi hovořit o úspěchu, jelikož žádný slavný kádr nemají a pro nováčka je vždy hlavním cílem se udržet , což by aktuálně stačilo. No ze 16 bodů, které tým nasbíral jich získal doma hned 12! a na domácí půdě se řadí hned na 10. pozici s tím, že dost týmů má o zápas více. Doma je tento tým velmi silný o čemž se přesvědčil hned na začátku sezony třeba 2. SK Brann, který tu prohrál 1:0 brankou ze 72. minuty z penalty. Bilance 3-3-1 a skore 9:6, celkově pak tenhle tým patří mezi deffenzivnější v rámci celé ligy.
Pro srovnání ještě s dalším týmem top 4 Molde hráli 0:1. Ale jednoznačně největší podobnost může být vidět jedině s branek, ten má navíc ještě lepší čísla dopředu než Rosenborg a v obraně je jedinný k nim konkurence schopný.

Rosenborg BK na 1. místě, jednoznačně nejúspěšnější tým teto ligy za posledních x sezon, měl i nějaké starty v lize mistrů apod... Tradičně i velmi silný kádr a to i na norské poměry, kde jim letos nikdo nemůže konkurovat po oslabení ve Stromsgodsetu i Molde. Nicméně tabulkově zatím jen bod náskoku na 2. Brann a na 3. Sarpsborg 2 body, nicméně dnešní zápas mají k dobru oproti nim. I na hřištích soupeřů je pak Rosenborg na 1. místě, ale že by to byla nějaká krasojízda ? Bilance 3-2-1 a skore 7:3, jen dvakrát se prosadili alespoň 2x v utkání a to na začátku sezony se 14. Sandefjordem, kde bylo po poločase skore 0:0, ale vše pak změnila červená karta a nakonec zápas skončil 0:3. Jinak žádná slává málo střílených branek venku, ale deffenziva fungovalo bravurně to zase ano...


No nenapadá mě tady co jineho hrát než under 2,5 ač teda tenhle typ sázek na under prostě rád nemám a na koukačku to pro mě není. Rosenborg je tu bezpochyby velký favorit, ale forma úplně excelentní není, když z posledních 5 ligových zápasů vyhrál jen 2 a 2 remízi což činí 8 bodů z 5 zápasů a prakticky to samé má i Kristiansund, kterému rozhodně pomůže i první výhra v sezoně venku 1:4 na půdě 9. Stabaeku z posledního kola, no dnešní match bude úplně o ničem jiném, z domácích by měl být patrný asi nutný respekt, doma celkově není Kristiansund buhvi jak offenzivní tým, stejně jako Rosenborg venku. Underu by měla pomoci i absence jednoho z nejlepších hráčů Rosenborgu a to offenzivního křídelníka Hellanda 3g+4a, což ho řadí někam na druhé, třetí místo v kb týmu, loni byl druhý :) Kdyby se tenhle zápas hrál na Rosenborgu, tak bych asi volil jasně domácí, ale tohle by mělo být o něčem úplně jiném. Kristiansund prostě doma sílu má a je schopen s venku nepříliš oslňujícím Rosenborgem něco uhrát, který má nejlepší obranu v lize! Pro úplnost Kristiansund doma ze 7 zápasů 6x under, Rosenborg venku 7 zápasů 5x under





HLAVNÍ TIP: Padne 0-2 branek@1.85 u Obrázek

%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 03. črc 2017 15:24:10

Re: Kristiansund BK - Rosenborg BK

No tenhle zápas jsem dnes záměrně vynechal, moc netuším, co tu čekat. Možná i klidně neprohra domácích, kurz byl solidní. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 03. črc 2017 15:38:24

Re: Kristiansund BK - Rosenborg BK

To bych spíš zahrál ostrý kříž na zkoušku, ale já se budu držet jen u underu, ten mi připadá i vzhledem k napsaným důvodům asi nejadekvátnější. Tobě se nezamlouvá tip ? :D

Hele a ty ME19 nesleduješ nebo nebudeš sázet ? Já dával včera ty čechy oba gol, tak to došlo, no naportugalcích jsem to sice ztratil, ale dnes zase Anglie gol v obou poločasech paráda... Jsem sledoval zápasové staty z kvalifikace na ten turnaj a výsledky a podle toho dávám či i podle toho jak hrála jejich U21 či normalni repre a ono se to většinou až tak neliší.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 03. črc 2017 15:54:45

Re: Kristiansund BK - Rosenborg BK

Neuminho píše:To bych spíš zahrál ostrý kříž na zkoušku, ale já se budu držet jen u underu, ten mi připadá i vzhledem k napsaným důvodům asi nejadekvátnější. Tobě se nezamlouvá tip ? :D

Hele a ty ME19 nesleduješ nebo nebudeš sázet ? Já dával včera ty čechy oba gol, tak to došlo, no naportugalcích jsem to sice ztratil, ale dnes zase Anglie gol v obou poločasech paráda... Jsem sledoval zápasové staty z kvalifikace na ten turnaj a výsledky a podle toho dávám či i podle toho jak hrála jejich U21 či normalni repre a ono se to většinou až tak neliší.

No zkrátka under na norskou ligu, kde to obecně docela padá, bych si nedovolil hrát. Ale vyjít to může, jen prostě under tolik nedávám a už vůbec ne v Norsku. :)

Jinak to ME U19 jsem viděl jen ten zápas našich, na který jsem ale nic vsazeno neměl. No a když jsem přišel z práce, tak na dnes tam zbyl jen duel Německo proti Nizozemsku. A to jsem netušil, co dát. Asi jen tak kouknu a něco zkusím třeba na druhé zápasy ve skupinách. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 03. črc 2017 16:13:10

Re: Kristiansund BK - Rosenborg BK

No já koukal, že němci tu kvalifikaci zvládli daleko lépe než nizozemci, tak je asi zkusím, ale ještě uvidím kurz nic moc. Celkově vlastně když se podíváš U21 výhra, Konfederační pohár výhra, MS výhra, ME semifinále... němci momentální mají nejlepší fotbalisty na světě a vidět by to mohlo být i na tomto turnaji, protože ta 19 je taky hodně silná všech 6 zápasů které vedli k cestě na tento turnaj vyhráli i přípravu, sice nepotkali žádné velikány ale i tak... Nizozemci ještě před pár lety top v Evropě, ale poslední období to moc neklape a daleko na těch turnajích ani nedocházejí i ta 19 v těch 6 zápasech 1 prohra a 2 remízi , měli teda i těžší soupeře jako Francie či Španělsko, ale i tak, vu těchhle generací to ještě prostě není Španělsko jako Španělsko a tam se dá hrát pomalu s každým, rozhodují individuality hráčů kteří hrají juniorské ligy povětšinou.

Ještě možná bude stát za zkoušku over 8,5 rohů kurz 1.76 na sazce vypadá lákavě. V těch zápasech v te druhe fázi kvaldy mělo Nizozemska průměr 5 na zápas a němci dokonce 6.

Jinak pak dyžtak dám i své tipy na ty zápasy co máš ve vláknu i když teda nevím kam to napsat, abych to tam moc nespamoval.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 03. črc 2017 16:29:24

Re: Kristiansund BK - Rosenborg BK

Tak to klidně piš do toho mého příspěvku a na další dny budeme přidávat tipy přes edit. Nevím teda, kolik je maximální počet znaků do jednoho příspěvku, ale něco to snad snese. Asi lepší, než na každý den psát nový post jako odpověď. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 03. črc 2017 17:13:02

Re: Kristiansund BK - Rosenborg BK

No já dříve měl také takové vlákno a tipy jsem přidával postupně příspěvek po příspěvku, někdy jsem do příspěvku toho dal více někdy méně... Ono stejně kdyby jsi to chtěl jen editovat tak to nikdo neuvidí, pokud k tomu nenapíšeš i koment, tak tam bude furt datum posledního příspěvku to kdy jsi to založil... Takže jsem to takhle přidával pak pod sebe. Pak když toho dáváš více a je to navíc stránek tak se to stává méně přehledne. No asi by šlo vždy na jeden konkretni mesic udělat topic a třeba do toho hned prvního by jsi editoval odkazy na poslední měsíce, no aspon by těch stránek nebylo tolik kdyby bylo vlákno na měsíc a mohl by tam dávat každý i třeba své postřehy.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 03. črc 2017 17:21:55

Re: Kristiansund BK - Rosenborg BK

No to s tím aktualizovaním datumu mě nenapadlo. Asi jak jsi to navrhl by bylo nejlepší, vést topic pro každý měsíc zvlášť, aby nebylo tolik stránek.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 03. črc 2017 18:48:49

Re: Kristiansund BK - Rosenborg BK

No nic poločas 0:2 tohle bude z 90% KO holt debilní zápas.

Statistiky střel jak kdyby hrál Real s Barcou, domácí asi nechtěli bránit výsledek a hrají otevřeně a dostanou tak i na frak.
Hodim tam live over 3,5, uvidíme jestli budou aspon money zpět.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 03. črc 2017 19:58:02

Re: Kristiansund BK - Rosenborg BK

3:3KO

To jsem si rovnou mohl vsadit na basket :( Analýza zamrzí, ale díky live tipu money zpět a něco navíc :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 03. črc 2017 20:01:38

Re: Kristiansund BK - Rosenborg BK

No under byl docela daleko. :D Jinak aspoň teda, že to livko vynahradilo. Jinak se potvrdilo, že to byl těžko předvídatelný zápas, nakonec by i neprohra domácích došla.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 03. črc 2017 20:07:42

Re: Kristiansund BK - Rosenborg BK

jN celkové statistiky hovořili nějak, ale už forma a goly v posledních zápasech u obou mi tam až tolik neseděli. No a nakonec po tom výsledku 1:4 Kristiansundu další přestřelka, no ta remíza jak jsem psal a ta tvá 1x by vyšly :D :) Rosenborg na 0:0 logicky hrát nechtěl, tak jsem to bohužel podcenil :( Helland sice taky neměl náhradu ale Rosenborg tam měl další 3 hráče s podobnýma číslama, příště zkusím zase vylepšit teda :) Mám teď dovolenou 14 dní a jdu až příští týden v neděli, tak se budu snažit toho sepsat co nejvíc a zase hodit tu bilanci pěkně do plusu. Jdu mrknout na ten Island.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 03. črc 2017 20:17:50

Re: Kristiansund BK - Rosenborg BK

Tak to máš s dovolenou fajn, já jsem na tom spíš naopak. Času bude méně, jedině o těch dvou svátcích bych se mohl tomu více věnovat, třeba i napsat něco na Wimbledon. :)

Dneska jsem sledoval Medvedeva s Wáwrou a Rus podle očekávání kousal, bohužel pro můj bet až moc a Stana smáznul moc rychle. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 03. črc 2017 20:22:12

Re: Kristiansund BK - Rosenborg BK

Jo to jsem koukal trojka na světě a taková ostuda x_x

Tak jsem vzal ten Island nakonec celý.
Throttur - Fylkir ---> Nad 2.5,3.0g@1.69

Leiknir - Akranes ---> Akranes vyhraje aspoň jeden poločas@1.54

Breidablik - Hafnarfjordur ---> Hafnarfjordur vstřelí branku v obou poločasech@2.80


Na Throtturu to začlo velmi dobře :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.132s | 46 Queries | GZIP : Off Livescore