AC Sparta Praha - MAS Táborsko

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 04. črc 2017 1:00:16

AC Sparta Praha - MAS Táborsko

04.07.2017 v 10:15h
Fotbal
Přípravné utkání - klubové
Tréninkové centrum mládeže Strahov




AC SPARTA PRAHA Obrázek - Obrázek MAS TÁBORSKO




Tak vlastně už dnes ráno se nám odehraje přátelský zápas na naší scéně a jsem docela zvědavý na posilněnou Spartu a Slavii, takže pokud ráno bude přenos rozhodně ho zapnu.

AC SPARTA PRAHA
Tenhle tým každoročně bojuje v naší nejvyšší soutěži o titul, no ještě donedávna to byl boj pouze mezi Plzní a právě Spartou, pak ale přišli čínští investoři do Slavia Praha a udělali z nich min. konkurence schopný tým a ještě v sezoně 15/16 se Slavia dostala na pěknou 5. pohárovou pozici.. No každopádně Slavia posilovala a posiluje dál a minulou sezonu už celý ročník vyhrála o 2 body před Plzní. Kdo zůstal absolutně mimo boje byla právě pražská Sparta a proto se do kádru nyní během letní přestávky hodně posilovalo. Do týmu přišli prověření hráči českouligou GK Dúbravka ( Liberec ), CB Štetina ( Dukla), RM Vukadinovič (Zlín) či LM Civič (Slovácko) to jsou ale hráči jen podle mě na doplnění kádru bez nějaké extra nadstavby max 1-2 základ, nadstavba přišla s příchodem LW ben Chaima (Maccabi Tel Aviv), CF Janka(Basilej) a RW Plavšiče (Partizan). To jsou na českou ligu opravdu zvučné posily.
No v prvním přáteláku vyhrála Sparta nad divizními Karlovými Vary hned 6:0, no z posil se ukázali jen "naši kluci" Civič, Vukadinovič a Štetina, ovšem Stramaccioni naznačil že by už brzy v dalších přípravných duelech měli být rdy Plavšič a Janko a to by byla pecka je vidět hned zítra, pokud by Janko odehrál třeba aspon 30 minut proti Táborsku jsem si skoro jistý že by gol měl dát, Plavšič zase přichází jako offenzivní hvězda v Srbsku kde z pozice křídla toho měl také dost. Uvidíme no kvalita je v týmu i bez nich na to, aby průměrný tým druhé ligy rozmetali, ale pokud nastoupí může to být ještě lepší, s Ben Chaimem se zatím asi nepočítá, ten se měl teprve včera zapojit do treninku... Pro porovnání lig můžu ještě zmínit třeba zápas Sparty ze zimní přípravy proti Ústí ( střed tabulky stejně jako Táborsko loni ) 5:1


MAS TÁBORSKO
- Loni 10. tým ze 16 z naší druhé ligy, horší průměr.. Jinak co jsem vyčetl na jejich webu tak jim skončil hlavní sponzor a tým poměrně oslabil. Nejvýraznější ztrátou asi bude absence nejlepšího suverenního střelce týmu z minule sezony AM Dzafiče (13 branek), skončil též DM Kalvach, křídelník Ciku či Hanzlík (LB), což byli hráči základní sestavy loni... Už o přípravě se trener zmiňoval tak jako by měl sestavu nabitou mladšími hráči. S A týmem je v přípravě asi 7 hráčů juniorských týmů a že by přišli nějaké velké náhrady za odchody to se říct nedá, snad můžu zmínit jen Proška ze Slavia, kde se ale neměl šanci už prosadit v tom nabitem kádru. No tým by měl být dost možná slabší ještě než loni.
Táborsko má jinak za sebou už dva přípravne duely, když nejdříve padli 3:1 s loni velmi dobře hrajícími Teplicemi (5.) a 0:1 prohráli se sestupivší Příbramí z nejvyšší soutěže samozřejmě.
Pro srovnání se zítřkem můžu dodat třeba zápas přípravy z loňského léta, kdy 2.7. prohrálo Táborsko 5:2 s Mladou Boleslaví...


Suma sumárum má Sparta kádr 2 levely nad tím soupeřovým, který ještě doznal dost změn nyní a to spíše směrem k horšímu... no a pokud jim dali už Teplice tři goly, tak Sparta může dát 4,5 klidně sama, budou se asi chtít ukázat i posily, což byli z jasné většiny offenzivní hráči, já tedy doufám, že uvidíme už i Plavšiče či Janka. Oba týmy můžou hrát uvolněně, jedná se o start přípravy a je možné že se třeba prosadí i hosté . Očekávám u Sparty samozřejmě silnou sestavu, pokud nastoupili s tím nejlepším pomalu proti diviznímu celku, tak musí nastoupit se silnou sestavou i dnes :) Táborsko jsem zmiňoval že na tenhle level prostě nemá, už loni v přípravě 5:2 s Bolkou nebo v poháru v Březnu 1:3 s Libercem, kde mohl dát Liberec taky klidně 5 kousků, šance na to rozhodně měli. Podle mě půjde tedy o golove představení a kurz 1.80 na over 3,5 nenechám ležet podle mě může ten over padnout už třeba do půle a nebo se o něj může postarat v klidu samotná Sparta.... což se vlastně ani nevylučuje.





HLAVNÍ TIP: Padne 4 a více branek@1.80 u Obrázek

%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 04. črc 2017 12:58:55

Re: AC Sparta Praha - MAS Táborsko

3:1 OK :)

Tak jsem dnes do světa kurzoveho sázení vkročil pravou nohou :)
No každopádně zápas jsem sledoval asi do 25 minuty, kdy to bylo furt 0:0 a začínal jsem mít nervy, jedinou vážnější šanci měl do té doby tragický Vataleju, který svou šanci neskutečně zahodil a krom golmana loboval i bránu z 5 metrů asi...
Tak jsem to nachvíli vypl a najednou 1:1 a to jsem ještě teda nachvíli zapl a viděl jsem břevno Táborska do půle, no mohli vest, ale bohužel smůla.. ve druhé půli Sparta přebrala otěže zápasu a na hřišti byla opět lepší, daleko více útočila, ale tentokráte už i více stříleli a odměnou jim byly dvě branky snipera Lafaty. Gol mohl dát i Šural ale svou šanci nedal... Mohlo tedy padnout i více branek a tak jsem spokojený.
Ač tedy přípraváky nebývají žádné tutovky, tak já je hraju pokud mi tedy nějaký tip přijde vysoce pravděpodobný a dají se tak nějak očekávat sestavy bud slabé či silné na poměry mužstva.
Jinak už se ukázala i nová posila Plavšič, ten hrál celou druhou půlku během které vidět byl a patřil k těm lepším na hřišti a vybojoval též penaltu, kterou si teda jistý nejsem ale budiž :) Snad se z něj nevyklube skokan. Janko ještě nebyl stejně jako ben Chaim, tak snad Janko příště, ted by měla jet Sparta tuším na soustředení do Rakouska.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.279s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore