Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 06. črc 2017 15:18:38

Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

06.07.2017 ve 22:00h
Fotbal
Evropská liga - 1. předkolo
Estádio Do Algarve (São João da Venda)




LINCOLN RED IMPS Obrázek - Obrázek AEK LARNAKA



Ahoj, tak je čas na další analýzu, venku vedro jak v pekle, že se mi tam ani nechce max na vodu a ta asi ani nebude moc teplá po tom počasí v posledních dnech. No jistí to fotbálek.
Na dnešek vyzkouším jeden z večerních zápasů evropské ligy, kde ač jsou karty rozdane jasně, nevěřím že to domácí jen tak hodí za hlavu.

LINCOLN RED IMPS
- Celek z Gibraltaru, který má jednu z těch nejnovějších lig v Evropě, jelikož schváleni uefou a vůbec jako stát byli teprve nedávno. No Lincoln Red Imps s Europou patří zatím mezi to nejlepší zde, vlastně ze čtyř ročníků vyhrál Lincoln hned 3 a až v tom posledním loni byl druhý, kdy je předběhla Europa pro kterou to byl teprve druhý ročník v soutěži, nicméně v obou sezonách to byl jedinný konkurence schopný tým právě Lincolnu a loni skončili se 73 body právě nad dnešním soupeřem AEK Larnaky. Proto tedy vidíme narozdíl od loňska Lincoln pouze v Evropské lize, ale neznamená na to, že šli výkonostně dolů, vždyť získali jen o 4 body méně než před-minulou sezonu, spíše Europa šla nahoru...
No loni v Lize Mistrů se tento tým postaral o velké halo, když porazil doma skotský Celtic 1:0 a neřekl bych že by to byl jen nahodou, Celtic byl sice v zápase střelecky aktivnější ale jenom lehce, žádná převaha jako když hraje Barca to nebyla, to přišlo až v odvetě v Glasgow, kde to skončilo 3:0 a mohlo být hůř, předkolo před tím zase díky domácí výhře vyřadili estonskou Floru Talinn... Úplný nezdárek to tedy nebude, sice nyní budou hrát na jiném stadionu, ale furt tam budou mít domu blíže než Larnaku, kterou už tolik nepodpoří jejich fans


AEK LARNAKA
- AEK je jeden z předních kyperských týmů, když se v obou posledních ročnících umístili druzí po základní části. V evropských pohárech také mají mnohem větší zkušenosti a jsou v tomto dvojduelu jasným favoritem, nicméně to potvrdili už doma a dnes tedy úplně na doraz hrát nemusí. Každopádně kvalita i když bude hrát třeba více borců ze střídačky bude stále na jejich straně. Navíc jejich liga neběží a nemají na co moc šetřit hráče, takže se dá očekávat, že alespoň polovina základu z minule nastoupí a na zkoušku zkusí trenér asi nějaké lavičkáře... Stav 5:0 přecijen vypadá víc než jasně proti nepříliš kvalitnímu soupeři.
Loni tento tým v předkolech EL nejdříve vyřadil san marinský Folgore 3:0 doma, 1:3 venku, poté severoirský Cliftonville po výsledcích 2:3 venku a 2:0 doma 2x win, poté nečekaně porazili i ruský Spartak po výsledcích 1:1 doma a 0:1 venku, ale těžko říci co tam Spartak dělal a jaká byla jeho motivace postoupit, jelikož v dalším předkole už kyperský celek nestačil na podle mě mnohem slabší celek než Spartak a to český Slovan Liberec když prohráli doma 0:1 a venku hned 3:0!
Je jasně patrné, že tento tým má prostě venku o poznání slabší výsledky minimálně na evropské scéně a uvidíme jak to dnes dopadne....



Já si tu zkusím zahrát oba gol! kurz 1.86 je rozhodně zajímavý a za mě hratelný. Kyperský celek ač je favoritem tak těch 1.34 co koukám podle mě až tak neodpovídá realitě, dá se čekat slabší sestava než doma, mají nahráno a hlavně je tento celek venku zdá se býti polovičním co doma, což je šance pro gibraltarský celek... Ten už sice nemá naději postoupit, ale bude chtít zaznamenat min. čestný úspěch v podobě vstřeleneho golu či urvat aspon plichtu. Loni porazili doma Floru Talin 2:0 i Celtic 1:0, venku byli o moc slabší, jak jsem sice psal dnes uplně doma nejsou, ale furt to mají blíže domovu než kyperský tým a určitě se tak nebudou cítit jako na Kypru před fans Larnaky. Pokud loni dostala Larnaka 2 goly od Cliftonville a 1 od Folgore venku pak musí obdržet branku i dnes prostě, gibraltarský fotbal je rozhodně lepší než san marinský a severoirskému se minimálně vyrovná. Na čisté konto po 5 golovem přídělu pak též nevěřím domácím... Ještě dodám že stejně jako v prvním zápase chybí Larnace hned několik členů základu minulé sezony a jedná se převážně o deffenzivní hráče! : Mojsov (CB), Ortiz (RB), Garrido (LB), Miňo (GK), Murillo (CB), Acorán (RW) - 2.-3. nejlepší střelec loňska. Všichni tihle hráči patřili loni k důležitým postavám a pravidelně nastupovali, sice chyběli už v prvním zápase, ale i tam Lincoln nějaké šance měl ač jich teda neměl moc goly dát mohli a doma by si toho měli vypracovat aspoˇdvakrát tolik a branku prostě dát... Larnaka ač třeba bude hrát na půl plynu, tak prohrát chtít nebude a nějakou snahu dopředu taky vyvine a jelikož obrana Lincolnu hoří jak papír, tak nepochybuji moc o tom, že by se i oni měli alespoň jednou golově prosadit. Za domácí by měli být největšími hrozbami Joseph Chipolina a Lee Casciaro nejlepší střelci minuleho ročníku při absenci nejspíše Cabrery, který už nehrál první zápas kvůli zotavování ze zranění... Tým pak v létě přivedl hned několik posil z nichž byl v základu v prvním zápase ale jen stoper Castells, Aranda, Pibe, Hernandez nebo Pusey zůstali pouze na lavičce, no třeba je dnes zkusí domácí trener, kterým by měl být Julio Ribas. Na druhé straně může dát gol prakticky kdykoliv a těžko říci kdo bude vůbec v základu, tak tomu bych se moc nevěnoval individuelně by měli mít i offenzivní hráči z lavičky na víc než hráči povětšinou z Gibraltaru a z nižších španělských lig.




HLAVNÍ TIP: Oba týmy dají gol@1.86 u Obrázek

%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 07. črc 2017 10:29:03

Re: Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

1:1 OK


Paráda tak tip nakonec došel ač teda o moc offenzivní zápas nešlo. Larnaka hrála údržbu bez nejlepšího střelce Trickovskiho, stále bez své velké letní posily Nacho Casese a pár dalších borců, no přes to stejně svého soupeře přehráli i v odvetě. Gibraltarský tým mě oběma výkony hodně zklamal a těžko by s tímhle dokázali porazit i jiné týmy které jim hrozili v losu. Aspoň že tu 1 branku dali, ale čekal jsem že alespon v tom včerejším zápase ukáží víc a budou mít více šancí. Ale i tak jsem spokojen. :-bd
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 07. črc 2017 14:13:04

Re: Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

No aspoň tobě se včera zadařilo, i když úplně jednoznačný v klídku to taky nebylo. :)
Jak ty první předkola hrajou tyhle noname týmy, tak je těžké zjistit dostatečné info. No a pak ta sázka vychází hlavně ze statistik posledních zápasů a to není úplně ono. Každopádně gratulace. :-bd
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 07. črc 2017 14:27:19

Re: Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

No popravdě jsem tomu přestával věřit po 30 minutách hry, když jsem koukal na ty statistiky a onlajny, že se věsmes moc nedělo. Naštěstí ještě před pulkou domácí dali gol a to byl okamžik kdy jsem věřil, že to prostě klapne. Larnaka byla lepší ale čekal jsem že srovnaj dříve, každopádně ani za nepřízniveho stavu tam nechtěli dát střelce Trickovskiho, takže to bylo o zbytku a nakonec aspon pentle, ale šancí měli ve druhe pule více.

Já tady vycházím z uefa koeficientu lig, pak koukám kolikátí že naposledy skončili a pokud jim běží liga aktuálně tak jak na tom jsou, koukam na transfermarkt, jestli přišli nějaké posily nebo dost oslabili i na weby týmů jestli nahodou nejsi nějaké spešl infa, i když u těchto slabších nebývají i tak jsem ale něco málo na jejich webu vyčetl viz analýza + poslední zápasy i přípravu beru v potaz, když liga neběží. Podle toho si tak nějak určím favority, velký ustřel bookies byla podle mě ta Shkendija včera z Makedonie ta byla lepší už první zápas jasně lepší a včera opět totál projezd domácí. Moldavské týmy Milsami které jsi měl a vlastně i u Shkendije Dacia hruza hruzoucí... Ty bych příště na tiket nedával :D Málou váhu dávám i tomu jak hraje jejich repre. Někdy to vyjde někdy ne , včera co si budem povídat jsem čekal střelecky bohatější zápas, ale asi rozhodla i ta půda že nebyla uplně domácí a rozhodně nehrál Lincoln na takove urovni jako doma se Celticem loni...
Jinak jsem koukal moc nevyšlo, ale důležitý je si z těch proher třeba něco vzít a příště to bude lepší, držím palce dnes, já asi i něco ještě napíšu a dyžtak postnu tipy, uvidím či sepíšu ještě na dnešek nebo třeba na noc začínající GoLD Cup, kde zkusím asi i sázku na celkoveho vítěze v podobě USA, které vypadá silnější než výběr Mexika, alespoň dle příprav s Ghanou.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 07. črc 2017 14:42:11

Re: Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

No já na dnes už sepisovat nic nebudu, dneska už se toho moc nehraje. Tak to nechám jen na těch zveřejněných tipech v postu. Snad zítra něco napíšu. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 07. črc 2017 17:28:46

Re: Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

Tak na analýzu už není max dýl sepíšu něco na GOLD CUp. Přáteláky po osmé o ničem, do psaní na iry se mi nechtělo a polského superpoháru jsem si všiml bohužel až moc pozdě, jinak bych něco vymyslel...

Teď jsem akorát hodil live sázky na over 2,5@1.90 a ve stejnem zápase over 1,5g AS Monako vs St. Polten...

AS Monako tam sice nepřijelo úplně s tím nejlepším, ale pár solidních borců tam má jako Glik, Raggi, Jemerson, Carillo, Tielemans, Jorge, Kongolo, Fabinho, všichni tito hráči musí převyšovat kvalitu těžkého podprůměru rakouské nejvyšší soutěže, myslím si že může over zajistit pouze i Monako, každopádně lonska příprava Monaka ta byla extremně golova z obou stran i proti slabším týmům na urovni Poltenu a možná i horšími, takže šance rozhodně i pro rakušany na vstřelení branky uvidíme, pro Monako je to první přípravák a tak se muže hrát velmi uvolněně a branky snad budou :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 07. črc 2017 18:35:27

Re: Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

Monako to nakonec zvládlo, takže tady jsme uspěli oba. I když na livku byl kurz lepší. Jinak škoda ve Finsku, góly podle předpokladů napadaly, jen škoda, že jich domácí nedali víc. Kurz byl pěkný, vlastně na jakýkoliv ovar tam. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 07. črc 2017 18:56:41

Re: Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

No předzápasové kurzy jsou stejně často jen na pár příležitostí tak čekám na livky :) A teda taky gratulace, navíc já to ukládal asi po 15-20 minutách hry :)
Ještě přidávám jeden live ted skončil poločas Servette - Nice 0:1.
Dávám tam sázku na Nice nad 1,5g@1.62. Kurz za mě velmi dobrý, za první poločas vystřelilo Nice 6x z toho 4x na branku! Na lavičce je pak ještě Blbotelli nejlepší střelec lonskeho ročníku, tak by mohlo :)
Jdu dát FUT 17 zápas a pak mrknu na tipy na ten polský supercup a hodím sem případně co jsem vymyslel :)
Naposledy upravil Neuminho dne pát 07. črc 2017 20:08:37, celkově upraveno 1
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 07. črc 2017 19:30:08

Re: Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

Neuminho píše:No předzápasové kurzy jsou stejně často jen na pár příležitostí tak čekám na livky :) A teda taky gratulace, navíc já to ukládal asi po 15-20 minutách hry :)
Ještě přidávám jeden live ted skončil poločas Servette - Nice 0:1.
Dávám tam sázku na Nice nad 1,5g@1.62. Kurz za mě velmi dobrý, za první poločas vystřelilo Nice 6x z toho 4x na branku! Na lavičce je pak ještě Blbotelli nejlepší střelec lonskeho ročníku, tak by mohlo :)
Jdu dát FUT 17 zápas a pak mrknu na tipy na ten polský supercup a hodím sem případně co jsem vymyslel :)

Mario :-bd
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 07. črc 2017 19:36:04

Re: Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

Jojo hodil tam pěkně přímáček :) Sice se chová jak opička, ale fotbalista je to dobrej, velmi velmi kvalitní zakončení.
Servette chvíli před tím červená a zrovna asi hned z te červene z přímáku dal. Trener Nice každopádně aspon dle google překladače ale zaprotestoval na redku a chtěl aby se hrálo 11na11, takže se asi furt hraje ve stejných počtech.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 07. črc 2017 19:57:35

Re: Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

Ten polský superpohár jsem nestihl obrázek jsem si udělal až teď a Arka šla do vedení, no Legii chybí dva nejlepší offenzivní hráči loňska, kteří jsou zřejmě zranění možná Odjidja Ofoe někam míří netuším. Na hrotu je tak Niezgoda, kterému se dařilo ale na hostovačce v Ruchu a goly dávat umí :) Celkově má ten tým hráče o level výše než to co má Arka, která ještě přišla o dva mladé offenzivní hráče, kteří tu byli loni hostovat z Lechu a právě z Legie, asi pro ně zamýšlejí v těchto větších polských klubech něco lepšího, v Arce oba hráli a patřili za důležité hráče a nahrady co přišli nic moc. Krom toho jsou ale tak nějak pohromadě, jen ztratili ještě krapet dopředu...

Házím over 1,5g do poločasu@1.71

Nemyslím si že to za tohoto stavu, kdy domácí megafavorit, který shodou okolností hraje Supercup doma bude hrát v klidu do poločasu na 0:1, když loni vyhrál ligu a Arka se sotva udržela...
Naposledy upravil Neuminho dne pát 07. črc 2017 20:09:01, celkově upraveno 1
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 07. črc 2017 20:07:46

Re: Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

Je hotovo :D Podle mě ještě Legia ale něco přidá a bez šance není ani Arka ta už vystřelila taky 4x a zatím je to pořádně offenzivní... Favorit je ale jasný a ten by mohl dát 2 další branky, nicméně Arka vypadá že by se jim též mohlo podařit dát gol a i kdyby ne over 3,5 v zápase je schopen zajistit tým z Varšavy dle mě sám@ 1.54 :) Nechci riskovat na samotnou Legii za každou cenu, když jim chybí ti dva borci vepředu :)

Arka je sice tým hoven ve srovnání v Polsku :D sorry fans Arky a v létě ještě zřejmě oslabili, no přišel i nový trener a ten se zatím moc neukázal remíza na uvod s APOELEM supr, ale prohry s nováčkem ze Sandecji 0:2 a s aktuálním lídrem Lotyšska Jurmalou 1:2 je hrůza, Jurmala je sice lídr ale Lotyšsko není měřítko prostě, Legia je jinde, ale uvidíme třeba gol daj, já si teda myslím že ještě dva dostanou spíš, ale možné je vše, každopádně goly dle mě ještě uvidíme. Ještě dodám že Legia ve své přípravě oba dosavadní duely v pohodě zvládla a dala v nich 5 branek, což se ale tak nějak čekalo 3:0 Plock, který na tom byl loni prakticky stejně jako Arka a 2:0 asi až třetiligový Radomiak. :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 07. črc 2017 23:24:03

Re: Lincoln Red Imps - AEK Larnaka

Tak tohle nevyšlo, zkrátka a dobře chyběli ti kvalitní zakončovatelé :(
Ale jinak pohoda, protože vyšla jasná většina live sázek :)
Více jsme toho ani nedával, nebylo na co, resp co by mě nějak zajímalo, chvíli jsem přemýšlel teda po půli Bury - Sunderland over 4,5, ale radši jsem to nedal, protože outsider vedl a Sunderland ač měl převahu stále nic a nic a na druhý poločas měl přichystane podstatně horší hráče, ale nakonec to Sunderland otočil a vyhrál 2:3, díky dvěma brankám ze závěru utkání od jednoho z borců juniorky :)

Na GOLD Cup jsem si nakonec analýzu rozmyslel, protože bych tu byl stejně jen na zápas Kanady, který asi nebude uplně nejlepší podívanou. Nenašel jsem tam prakticky žádné relevantní výsledky z poslední roku na straně Francouzské Guyney, která tam má snad jen jednoho dva vyčnívající fotbalisty z francouzské ligy, Kanada taky nemá ale nic hvězdneho , ale o něco lepe na tom jsou každopádně třeba Curacao přehráli poměrně jasně na hřišti v generálce, ale výsledek jen 2:1 po golu ze závěru zápasu prostě nvm nic moc. Těžko tohle tipovat protože vubec netuším jak muže Guyana hrát asi to bude na způsob Curacaa a Kanada je jasně přestřílí, ale na to kurzy nemam. Druhý zápas je zase moc pozdě, takže možná až zítra večer USA :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.184s | 44 Queries | GZIP : Off Livescore