IK Sirius Fotboll vs AFC Eskilstuna

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 08. črc 2017 9:07:46

IK Sirius Fotboll vs AFC Eskilstuna

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Sirius a AFC Eskilstuna
Soutěž: Švédská Allsvenskan - 14.kolo
Datum: 8. 7. 2017 16:00
Místo: Studenternas IP (Uppsala), Švédsko



Obrázek



Můj další tip, který vám rozeberu, bude z nejvyšší švédské ligy ALLSVENSKAN, která má na programu už 14 kolo. Můj tip se bude týkat zápasu domácího týmu IK Sirius s hostujícím týmem AFC Eskilstuna. Domácí tým IK Sirius se drží v horní části tabulky a hraje o postup do pohárů, zatímco tým AFC Eskilstuna hraje o udržení se v nejvyšší lize. Na první pohled se jedná o jednoznačnou záležitost, ovšem po detailnějším pohledu na utkání by to tak nemuselo být.

Týmu IK Sirius bude v tomto zápase chybět pár klíčových hráčů a podle mě určitě ovlivní průběh celého zápasu. Sirius je aktuálně na 3. pozici v tabulce. Ze 13 zápasů dokázal vytěžit 22 bodů se skóre 20:12. Tým vede Kim Bergstrand už od roku 2012 a tržní hodnota týmu je 5,03 mil. €

Chybějící hráči IK Sirius:
# 9 ante Björkebaum - druhý nejlepší střelec v historii tohoto klubu (zranění)
# 6 Johan Eiswohld - defenzivní střední záložník (zranění)
# 22 Stefano Vecchia - 22-leté pravé křídlo, ve třech zápasech dokázal vstřelit 3 branky (zranění)
# 10 Dragan Kapcevic - bosenský útočník (přestup)
# 17 Kingsley Sarfo - mladý 22-letý ghanský střední záložník a asi největší absence pro tento tým, doposud v této sezoně si připsal 5 branek a 5 asistencí. (přestup)

Tým AFC Eskilstuna jak už jsem říkal hraje o záchranu a zatím se v tabulce nachází na samém dnu se 4 body a skóre 11:28. Nejlepším střelcem týmu v aktuální sezoně je # 10 Omar Eddahri, kapitán a útočník, který si už připsal 5 branek z 11. Za zmínku také stojí říci statistiky dalšího tahouna týmu a to je # 19 Mohamed Buya Turay, který vstřelil 3 branky a u dalších tří branek asistoval. Tito dva klíčový hráči budou fit a připraveni na zápas se Siriusem. Manažerem týmu je 40letý angličan Michael Jolley, který je u týmu teprve měsíc a čeká se od něj, že týmu pomůže k záchraně v lize. Hráči ze základní sestavy jsou všichni zdraví a nastoupí v plné síle. Tržní hodnota týmu je 4,55 mil. €

Tým AFC Eskilstuna stále čeká na svou první výhru v lize a snad i dalším impulzem pro start o záchranu v lize je i nedávná výměna manažera. Eskilstuna musí začít bodovat a má k tomu dobrou příležitost proti oslabenému soupeři IK Sirius. Ten, ačkoliv je třetím týmem ligy, tak loni působil stejně jako hosté ve 2.švédské lize. Věřím, že hosté neprohrají a připíší důležité bod(y) v boji o záchranu. Zápas by měl být vyrovnanější, než naznačuje kurz.

Všem přeji hodně štěstí!

TIP Neprohra AFC Eskilstuna kurz 2.67 u Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 08. črc 2017 14:37:44

Re: IK Sirius Fotboll vs AFC Eskilstuna

No nevim nevim.... Vejprask to nemusí být, ale výkony Siriusu jsou trošku jinde a myslím si, že neprohrají 100%, když už tak bych zkusil plichtu s lepším kurzem, protože výhra Eskilstuny mi nepřipadá vůbec reálná... Už když se podívám v teto sezoně kdy hráli nedávno venkovni zápasy s Hammarby a Jonkopings oba prohráli a v obou mohli dostat šišku, no tu stejně dostali od Hammarby, ale v obou zápasech hrál prakticky jen soupeř.
Sirius jde pak do zápasu po třech výhrách... Zase je pravda, že s Malmo kde byl poprve Jolley hlavní trenerem hráli jen 3:2, což ostuda rozhodně není, každopádně střely 27:5.... Nevim no čisté konto Eskilstuny bych si nepředstavoval ani v těch nejdivočejších snech a to že dají aspon 2 goly to taky nvm. Podle mě asi výhra domácích, ale nevím musel byc na to víc kouknout i na ty absence, ale výkonostně to nevypadá.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 08. črc 2017 14:42:39

Re: IK Sirius Fotboll vs AFC Eskilstuna

Právě že ten poslední zápas s Malmö mě kromě těch absencí utvrdil v tom, že aspoň na bod to dnes bude. Ale uvidíme, je to samozřejmě trochu risk, ale já tomu celkem věřím. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 08. črc 2017 15:43:04

Re: IK Sirius Fotboll vs AFC Eskilstuna

Zatím hrajou slušně.
Zkusím over 1,5g za 1.90 teď :) Moc nepočítám s 0:0.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 08. črc 2017 16:58:35

Re: IK Sirius Fotboll vs AFC Eskilstuna

Tak ani jeden 1:0 x_x To nasere zvláště když hrála Eskilstuna poměrně dobře.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 08. črc 2017 17:00:31

Re: IK Sirius Fotboll vs AFC Eskilstuna

Výsledek zápasu 1:0 pro Sirius, TIP KO. Ačkoliv se jednalo o vyrovnaný zápas, ve druhém poločase byli o něco lepší domácí a nakonec vyhráli těsným rozdílem jedné branky. Škoda no, poslední dobou se nedaří, i když chybí málo.

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] a 31 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.157s | 31 Queries | GZIP : Off Livescore