Xamax - Stoke

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 10. črc 2017 16:00:57

Xamax - Stoke

10.07.2017 ve 20:00h
Fotbal
Přátelský, Uhren Cup 2017
Tissot Arena (Biel/Bienne)





XAMAX Obrázek - Obrázek STOKE



Tak na dnešek už jsem se odhodlal zkrátka a dobře něco sepsat a zaujal mě poměrně duel Xamaxu a Stoke na Uhren Cupu, švýcarskem turnaji pořádaném od roku 2010. Turnaj se asi i kvůli sponzoringu nehrává uplně pravidelně, takže jde dnes teprve o pátý ročník a bývá poměrně slušně obsazen. Startují na něm vždy 4 týmy a letos pozvání přijal švýcarský Xamax a YB Bern, anglický Stoke a taky portugalská Benfica, turnaj asi bude vysílán i O2 Sportem, který má tento zápas večer na programu. A rozhodně je to víc než obyčejný přípravák a podle toho vypadají i sestavy týmů, které na turnaj přijeli. Hrát se bude na klasickém fotbalovem stadionu v Biel a též na takovem slabším v Bruhlu. Dnešní zápas se ale bude hrát v Bielu, což rozhodně není žádné treninkove hřiště a je to klasický uzavřený stadion a dá se očekávat i lepší atmosfera než na klasickem přípraváku někde na treninkovem hřišti bez tribun.


Neuchatel Xamax
- Je druholigový švýcarský tým, který se vposledních 2 ročnících umístil shodně vždy na 2. místě a jen těsně mu unikal postup. I proto by ten kádr měl být jasně nejslabší na tomhle turnaji a pokud k tomu budou soupeři náležitě přistupovat, pak by neměl uhrát Xamax ani bod... Jenom pro srovnání nějaké zápasy: loni příprava 5:1 prvoligový Thun, švýcarský pohár 3:4 Sion, letošní příprava 1:0 s Thunem a 2:0 s Basilejí, to je takové porovnání z přípravy loni, letos a pohár ve švýcarsku, kdy měli jedinné možnosti se setkat s nějakými lepšími mužstvami, no všechny zápasy prohráli.

Stoke
Průměrný tým anglické Premier League, nejprestižnější ligové soutěže na světě, kde se točí ty největší peníze. Stoke by tak měl být jasně kvalitnější, o kvalitě hovoří např i to že Stoke má ve svem kádru jednoho z nejlepších hráčů švýcarské repre Shaqiriho, který by měl hrát i dnes stejně jako další golove hvězdy minule sezony Allen, Crouch nebo Arnautovič, no celkově sem přijel snad celý A tým a podle toho by to mělo na hřišti vypadat... Na tomhle turnaji v minulosti ještě každopádně nehráli a jedná se o první zápas příprav. I tak ale neváhám a zahraju si to :) Stoke by tu mělo bojovat i vítězství na celém turnaji, ale uvidíme papírově je největším favoritem zřejmě Benfica ( velké zkušenosti s poháry ) a za nimi tak nějak podobně YB a právě Stoke... Xamax ten je uplně jinde.


Stoke nad 1,5 bude můj tip@1.66 proč ne? Individuelně budou mít na place každeho hráče lepšího , tým tak nějak i vydržel pohromadě, žádné velké nákupy, takže sehranní určitě budou, Xamax pak nezvládal těžké zápasy které jsem zmiňoval vůbec, našel jsem si i ten poslední přípravak co se ted hrál s Basilejí a když jsem si to tak pročítal měla být Basilej jasně lepší v 1. půli kdy mohla dát klidně 3-4 branky, na druhou půlku šli slabší hráči, tak už to taková dominance nebyla, přesto ale i 2. poločas 1:0 vyhráli a celkově 2:0. Nevím proč by pak nemohl dát dvě branky i Stoke... Na stadion by nějací ti fans měli dojít, A tým Stoke určitě nebude chtít hned ostudu a bude chtít alespon tenhle papírově nejlehčí zápas na turnaji vyhrát... Hodně by k tomu měli pomoci výkony kreativních Shaqiriho, Allena či Arnautoviče a zakončovatele s velkými zkušenostmi z BPL Petera Crouche.





HLAVNÍ TIP: Stoke nad 1,5g@ 1.66 u Obrázek

%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 10. črc 2017 16:17:23

Re: Xamax - Stoke

No jak se toho dnes moc nehraje, tak jsem koukal i na tenhle zápas. Ale jak je to první přípravný zápas, tak jsem si Stokem nebyl tak jistý. Možná pak zkusím něco dát, až uvidím sestavy. Ale trochu se obávám, že to Stoke zase tak hrotit nebude, zvlášť proti nejslabšímu týmu by to mohli podcenit. :-??
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 10. črc 2017 16:33:09

Re: Xamax - Stoke

Nevím no, kvalitativně jsou úplně jinde a dva goly není moc, pokud to dávají i v Premier League musí to dávat tady..

Jinak na ef shodou okolností před chvilkou expreska:
"17:10 Arnautović požádal o přestup
Křídelník Stoke City Marko Arnautović se po čtyřech sezonách v klubu hodlá vydat za novou zkušeností, podle informací Sky Sports formálně požádal o přestup. "

No na soustředění ale se Stoke je, tak těžko říci jak to s ním bude, každopádně Stoke má na turnaji i jeho a vlastně skoro celý A tým a bude hrát rozhodně se silnou sestavou. Nevím jak moc jsou tady omezená střídání, ale asi se bude střídat jak se chce, tak možná budou hrát co poločas to jiná sestava, uvidíme.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pon 10. črc 2017 17:48:03

Re: Xamax - Stoke

Dobrej kiks bookmakerů! tohle musí dojít i kdyby nechtělo. :-)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 10. črc 2017 19:52:45

Re: Xamax - Stoke

Hmmm těžko říct :) Za mě určitě hratelné.

Poločas ovšem 0:0 ač už Stoke vystřelilo hned 10x a mělo hned 6 rohů, v závěru poločasu se pak zranil Arnautoviče... Jinak tráva na hřišti v katastrofálním stavu, takhle se jim na ten pohár už příští rok nikdo nepodívá :-q Stoke nějaké šance mělo at už Telford na začátku nebo z konce půle hlavička po rohu od Shawcrosse či šance Berahina z konce půle kdy podklouzl v zakončení v tváří v tvář s golmanem, to byla velká škoda :( Asi bylo šancí víc celé jsem to úplně nesledoval, nevím jak je to pak se Shaqirim, protože chyběl v zápisu do utkání v sestavě jenže tam byla napsaná jakási jedenáctka jen se dvěma střídajícími hráči a to mi nepřijde moc reálné zvláště když už Xamax zranil Stoke hned 2, na začátku Bardley a nyní Arnautovič vypadal s bolestivou grimasou na zemi kdy si držel koleno že dohrál.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 10. črc 2017 21:00:23

Re: Xamax - Stoke

Tak pouze 0:1 KO, golem z konce utkání :( Střeleckých pokusů i šancí na dvě branky dost, ale moc se ta koncovka nedařila :(
A to ještě jedinný gol co padl byl vlastní.
Když jsem viděl na čem se hrálo tak to pomalu ani jinak skončit nemohlo, ještě hodně zvážím jestli na tenhle pohár budu dál sázet.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.158s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore