Příspěvek pon 10. črc 2017 17:46:05

Cajamarca - Ayacucho

Cajamarca - Ayacucho

10.07.2017 ve 22:30
Peru - Primera Division

TIP: Over 2.5 gólů
Kurz: 1.7
Obrázek

Tak na dnešní večer jsem si připravil jednu analýzu k zápasu Cajamrca - Ayacucho. Jedná se o zápas z nejvyšší soutěže hrané v Peru. Jak známo, tak v jihoamerických zemích je domácí prostředí obrovskou výhodou, navíc v takových státech jako je právě třeba Peru a nebo Bolívie, kde se hodně liší nadmořská výška. Zrovna u těchto týmů v tom rozdíl příliš nebude, protože oba jsou doma zvyklí hrát v extrémních podmínkách, Cajamarca je 2750 metrů nad mořem.

Tento duel vidí bookmakeři jako jednoznačný, já si ale nemyslím, že by Cajamarca měla být nějakým velkým favoritem, v tabulce je jenom o pár míst napřed a má o 3 body více. Ayacucho je sice venku mizerné, ale na druhou stranu by ve venkovním prostředí v tomto zápase nemělo být nijak znevýhodněno. Ayacucho je zvyklé hrát ofensivní fotbal a jejich průměr gólů na zápas je momentálně 3.4, to Cajamarca je úplným opakem a drží si průměr jen těsně nad 2 góly v zápase.

Domácí budou favoritem utkání, ale opravdu jenom hodně mírným, jsem si jist, že se Ayacucho minimálně jednou prosadí a právě s tím příliš sázkové kanceláře nepočítají. Myslím si, že tento zápas by měl v pohodě vyjít, 3 góly určitě k vidění budou.



TIP: Over 2.5 gólů # 1.7 Obrázek