Partizan Bělehrad - Buducnost Podgorica

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 11. črc 2017 16:17:29

Partizan Bělehrad - Buducnost Podgorica

11.07.2017 ve 20:45h
Fotbal
Liga Mistrů, 2. Předkolo - 1. zápasy
Stadium: Partizan Stadion





PARTIZAN LEHRAD Obrázek - Obrázek BUDUCNOST PODGORICA



- Tak dnes nám pokračuje Liga Mistrů! No zatím nejde o žádné věhlasné týmy a dost možná se z tohoto předkola nikdo do skupinové fáze nedostane, ale prestiž to rozhodně má a všechny týmy musí hrát na plný plyn.


PARTIZAN BĚLEHRAD
- Je srbský tým, který zde každoročně bojuje o titul a je to zřejmě i historicky nejúspěšnější tým této země společně s CZ (Red Star) Bělehrad úhlavním rivalem. Jejich derby jsou vyhlášeny po celém světě, jelikož umí na stadionu udělat opravdu nehoráznou atmosferu a vyhrocenné to bude pravděpodobně i dnes, kdy nás v Bělehradě čeká nejrizikovější zápas dneška, soupeř je totiž z Černé Hory, která byla ještě donedávna se Srbskem v jednom státě a tyhle balkánské souboje takové prostě bývají, njn horké hlavy.
O tom že je Partizan favoritem tohoto dvojduelu asi nikdo nemůže pochybovat a domácí by měli jít dál, jejich soutěž je totiž v rámci evropských koeficientů uplně jinde (30.) než černohorci, kteří jsou někde na levelu Gruzie, Arménie (45. místo)... Bodový rozdíl kolem 8000 bodů... Kvalita kádrů rovněž jinde, celkově se v srbském fotbale točí daleko větší peníze než u fotbaloveho trpaslíka z Černé Hory.
Jinak loni partizan po základní části skončil 2. v Srbsku nicméně v následném PO o titul ještě CZ předskočili o dva bodíky. Zbytek týmů bez šance.


BUDUCNOST PODGORICA
- Nadprůměrný tým v Černé hoře, kde zatím v těch odehraných 4 ročnících skončil 2x 3., 1x 2. a loni poprve vyhráli ač teda první čtyřka byla extrémně vyrovnaná, první tři týmy shodně 57 bodů!! A to ještě Zeta, která měla taky těch 57 bodů měla odečet 6 bodů od svazu, takže skutečně nejlepším týmem byla Zeta...
Jak jsem už psal černohorské týmy jsou těžkým podprůměrem v Evropě a loučí se s poháry velmi brzy... Zatímco Buducnost na své bojove pole teprve vstupuje, tak 2 ze 3 týmů které hráli EL už jsou venku a to hned po 1. jejím předkole. Zeta která měla celý ročník vyhrát skončila hned na uvod s bosenským Željezničarem, Sutjeska pro změnu nestačila na bulharské Levski, jedinný kdo postoupil byla Mladost Podgorica, ale to zjevně i díky nejlehčímu losu kdy potkali gruzinskou Samstrediu.


- O tom kdo je tu favorit bych se moc nebavil... A sázka na goly mě taky uplně nenadchla , když jsem viděl že třeba loni Parizan vypadl hned na uvod kvalifikace s polskou Zaglebií, ta má sice asi větší kvalitu než Buducnost, ovšem doma byl Partizan neskutečně jasně lepší na střely 21:6! Přesto gol nedali, rok před tím se dostali do skupin EL, když nedokázali projít přes běloruske BATE, nicméně se tak dostali alespon do skupin EL, kde uhráli zajímavé výsledky s Augsburgem, AZ Alkmaar a Athleticem Bilbao, který je jedinný dokázal 2x porazit, jinak ovšem velmi golove zápasy. No na cestě v LM před BATE ještě porazili hlavně díky červené kartě hostí Steuu doma 4:2, venku 1:1, ovšem na uvod nic extra 1:0 doma (rohy 14:1) s gruzijskou DIla Gori a 0:2 venku opět po velké herní převaze...
Nevím no Partizan je obrovský favorit, ale že by to muselo být na skore tak znát, koukal jsem na poslední jejich 4 ročníky v pohárech a snad nikdy nedali když byli v roli velkeho favorita 4 goly, 3 dali třeba tak max faerskemu HB, který je zřejmě ještě níž než celek z hlavního města Černé Hory... Navíc je to první soutěžní zápas v této sezoně a muže přijít překvápko.
No ale k tipu zahraju over 9,5 rohů v zápase..
Proč by ne? Loni se Zaglebií jich kopal samotný Partizan hned 14 a on atakuje tu 10 sám skoro vždycky když hraje doma proti papírovému outsiderovi, takže si myslím, že v tomhle zápase je schopný Partizan klidně ten over zajistit sám, Buducnost je trochu neznámá loni byli schopni skoro vyřadit belgický Genk po tom co s hodně odřenýma ušima postoupili přes makedonské Rabotničky... na půdě Rabotniček 8:1 na rohy pro domácí, na Genku 2:5 :O No myslím si že nějaký ten kop od rohoveho praporku můžou mít rozhodně i hosté... Čemu bych se asi vyhnul jsou sázky na goly over 2,5 či over 2,5 čistě od Partizanu, což jsem zamýšlel jako první, když jsem viděl rozestavění kurzů, nicméně pokud tenhle počet branek nedostali hosté ani v jednom z dvojduelu s belgickým Genkem, tak proč by to měli dostat dnes, ještě když se zkrátka a dobře Partizanu nedaří proti týmům, které prakticky jen brání proti nim... Očekávám každopádně tlak a spoustu střel od domácích z čehož by měli pramenit i rohové kopy, Buducnost bude hrát pravděpodobně na brejky a tak aspon 3 rohy by též nemuseli být problemem.
Tyhle sázky se těžko podkládají, tak jsem se o to alespon tak nějak snažil.. Myslím si že Partizan i když dá gol nebo dva musí furt hrát, požene je určitě i slušně zaplněný stadion a tak musí bušit a bušit. Jak jsem psal over 9,5 rohů může zajistit i pouze domácí tým, ale počítám i s tím že něco budou mít černohorci.
Jako vedlejší tipy bych zkusil sázky na červenou kartu@3.80 či penaltu@3.50 v tomto souboji speciálně, navíc i co jsem koukal na předchozí ročníky obou tak se moc nestávalo, že by v kvalifikačním dvojduelu nepadlo ani jedno :D





HLAVNÍ TIP: 10 a více rohových kopů@ 1.90 u Obrázek
Vedlejší tipy:
Penalta@ 3.50
Červená karta@ 3.80
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 11. črc 2017 20:42:14

Re: Partizan Bělehrad - Buducnost Podgorica

1. poločas na rohy 4:1, nezbývá než doufat, Partizan musí přepnout na vyšší stupeň pokud chce vyhrát, skore furt 0:0
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 11. črc 2017 21:42:57

Re: Partizan Bělehrad - Buducnost Podgorica

To snad né :-(

Po 51 minutách 7 rohů, pak 53. gol z penalty a roh už nebyl ani jeden :((
Alespoň ta pentle vyšla :)



6:1 = 7 rohů KO
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.159s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore