Gremio - Ponte Preta

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek ned 16. črc 2017 16:25:37

Gremio - Ponte Preta

Gremio - Ponte Preta

16.7.2017 ve 21:00
Seria A - Brazílie

TIP: Výhra domácích (1.poločas)
Kurz: 1.93
Obrázek

Na dnešek jsem si vybral ještě jeden zápas a to z brazilské Serie A. Ve 21:00 se odehrají hned 4 zápasy, zalíbily se mi dva, nakonec jsem si vybral výhru Gremia v 1. poločase, druhým by byl over 2.5 gólů v zápase Vasco - Santos.

Gremio letos hraje výborně a zatím se v pohodě drží na druhém místě v tabulce. Lepším týmem je zatím jenom Corinthians, který ztrácí opravdu jenom výjimečně a teď má 11 bodů náskok, pokud Gremio dnes vyhraje, tak náskok bude 8 bodů, protože Corinthians má odehráno o jeden zápas více. Ponte Preta sice nezačala špatně, ale teď ji tak trochu dochází dech, v posledních zápasech se ji vůbec nedaří a po prohrách s Palmeiras, Corinthians s Bahiou a remíze s Avai prohrají i na hřišti Gremia. Vzájemné zápasy těchto týmů jsou sice hodně vyrovnané, ale je potřeba brát v potaz fakt, že Gremio dlouhá léta nebylo tak silné jako letos a navíc Ponte Preta se držela v první polovině tabulky. Letos to neplatí, Ponte Preta by aktuálně bojovala o záchranu, naopak Gremio nemá až tak daleko k zisku titulu.

Velkou výhodou Gremia je domácí prostředí. V něm ztrácí jenom minimálně, naposledy velice překvapivě s předposledním Avai, ale to byla opravdu výjimka. Ponte Preta je venku jedním z nejhorších týmů a v 7 zápasech ukořistila jenom 3 body za 3 remízy a 4 prohry. Ponte Preta zkrátka hraje lepší fotbal jenom doma, venku je ale hodně mizerná a dneska by se to mělo na půdě Gremia jenom potvrdit. Věřím, že domácí budou chtít rozhodnout zápas už v prvním poločase a proto si na tento dílčí výsledek vsadím.


TIP: Výhra domácích (1.poločas) # 1.93 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek ned 16. črc 2017 22:32:42

Re: Gremio - Ponte Preta

Teď se štěstěna teda pěkně otočila... Po poločase 0:1 KO,na konci zápasu 3:1. ~x(

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.150s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore