Příspěvek pát 21. črc 2017 23:20:54

Tokyo Verdy - Kamatamare

Tokyo Verdy - Kamatamare

22.7.2017 v 11:30
2. japonská liga

TIP: Výhra domácích
Kurz: 1.7
Obrázek

Sobotní dopoledne nabídne 9 zápasů druhé nejvyšší soutěže v Japonsku. Domácí jsou jasným favroritem tohoto duelu a celkově to považuji za jediný zápas, který se z tohoto kola dá vsadit. Tokyo Verdy se drží na dostřel postupovým příčkám, zatímco hosté jsou předposlední s naprosto otřesnou formou.

Tokyo hraje každý rok jinak. V minulém ročníku jim šlo spíš o to, aby se tým zachránil, před dvěma let jim baráž o postup utekla jenom o 2 body, ale před 3 roky hráli také o záchranu. To Kamatamare si koleduje celé tři roky stále jen o jedno a to o sestup, teď je k němu ale zatím nejblíž, protože po 23 kolech má na kontě jenom 13 bodů a to navíc se ztrátou 6 bodů na 20. Yamaguchi. Celých 6 zápasů navíc nebylo Kamatamare schopné sebrat ani bod a ta propast se tak stále prohlubuje. Aktuální forma domácích také není příliš ideální poslední 3 zápasy totiž Verdy nevyhrálo, ale na druhou stranu jsou stále na dostřel 6. místu a tím pádem není důvod k panice, navíc když dneska odehrají zápas s prakticky nejhorším týmem soutěže.

V tomto kole se navíc týmy z horních pater tabulky mezi sebou trochu vymlátí a tak je skoro jisté, že pokud domácí naplno zabodují, tak se posunou znovu na postupové místo. Verdy hraje ofensivní fotbal na hodně gólů a to právě hostům vůbec nemůže vyhovovat, jejich hodně slabou stránkou je totiž obrana, kterou mají 2.nejhorší v soutěži. Kamatamare se s problémy potýká dlouhodobě a já zkrátka nevěří, že by se jim i další ročník podařilo udržet druhou nejvyšší soutěž, tento tým je věčně namočen do bojů o záchranu a teď už asi sklapne past. Jejich 6 bodová ztráta sice není nedohnatelná, ale na půdě Tokya Verdy mají jen minimální šanci na úspěch. Tento zápas by měl skončit výhrou domácích.TIP: Výhra domácích # 1.7 Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.

Prosinec 2017

Celkem vyhodnocených analýz: 3
Z toho celkem OK Tipů: 2
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 300
Celkem všechny výhry: 363
Bilance (výhry - vklady): + 63,-Kč