Příspěvek sob 22. črc 2017 0:52:12

Gangwon - Daegu

Gangwon - Daegu

23.7.2017 ve 12:00
K - League Classic (Jižní Korea) - 23. kolo

TIP: Výhra domácích
Kurz: 2.0
Obrázek

Rovnou napíšu analýzu i na neděli, obávám se totiž, že kurz začne nakonec padat. Gangwon doma hostí Daegu a já budu věřit domácím borcům. Jihokorejská liga se mi v tomto líbí, zdánlivě jednoznačný zápas je vypsaný bookmakery jako úplně vyrovnaný a zatím se mi to s velmi vysokou úspěšností daří trestat.

Gangwon je naprosto klasickým průměrným týmem. Jejich postavení v tabulce odpovídá výsledkům a málokdy je u nich vidět nějaké větší překvapení. Výbornou zprávou je, že právě na Daegu umí tento tým velice dobře. Jenom letos se spolu utkaly tyto týmy 2x a v obou případech Gangwon zvítězil v poměru 2:1, jednou doma a jednou venku. Poslední jejich vystoupení mám navíc v živé paměti, protože jsem na ten zápas měl vsazeno, odehrál se 1.7. a já jsem úspěšně trefil over 2.5 gólů a v LIVE potom výhru hostů. Daegu nemá na čem zakládat, víceméně se jedná o takový propastný tým mezi průměrem a spodkem, který hraje jenom čistě o záchranu. Hosté zkrátka nebudou v tomto zápase snad ani na výhru pomýšlet, spíš se přijedou urputně bránit bezgólový výsledek. Daegu zkrátka do nejvyšší soutěže ještě nepatří, samozřejmě, že jejich postup byl zasloužený, protože ve druhé lize hrál tento tým dlouhá léta na špici, ale teď se krásně ukazuje, že bez posílení týmu to na průněrné týmy K - League Classic zkrátka nestačí.

Gangwon v posledním zápase trošku smolně nestačil na druhý Ulsan a doma prohrál 0:1, předtím také jen remizoval s Jeonnamem a Incheonem. Tyto poslední tři zápasy by tak měl odčinit a pokusit se zase bodovat naplno. Daegu má tristní formu, ale poslední zápas jim vyšel, když porazilo překvapivě hladce Pohang 3:0 a odpoutalo se tak ze dna tabulky. Daegu je druhým nejhorším týmem venku a s Gwangju jsou jediným mužstvem, které ještě na cizím hřišti nevyhrálo. Gangwon rozhodně neponechá nic náhodě a zvítězí. Gólové hody ale neočekávám.


TIP: Výhra domácích # 2.0 Obrázek