Real Madrid - Manchester United

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek ned 23. črc 2017 15:13:53

Real Madrid - Manchester United

Obrázek Real Madrid - Manchester United Obrázek

23.7. ve 23:00

Zdravím,
dneska jsem si vybral zápas, ve kterém si zkusím zahrát větší kurz a chci se s vámi o tento můj tip podělit.
Real Madrid asi není potřeba nějak více představovat, loni dokázali vyhrát Ligu Mistrů a Španělskou ligu. V létě odešel z týmu Alvaro Morata do Chelsea a také obránce Danilo do Manchesteru City. Jako fanouškovi Realu tyto přestupy vůbec nevadí, jelikož Morata mě nikdy nepřesvědčil, že na Real má. I když je pravda, že herních příležitostí neměl tolik, kolik by si představoval. Danilo byl podle mě hodně slabý obránce a myslím, že si dal za rok strávený v Realu více vlastenců než gólů tam, kam měl. Real posílil o Ceballose a Hernandeze u kterého spíše počítám s tím, že někomu bude krýt záda.
Manchester United posílil o velkou hvězdu v podobě Lukakua. Hráč, který zná PL velice dobře a ukázal, že góly střílet opravdu umí. Místo něho poslali do Evertonu legendu United Rooneyho. Manchester už odehrál několik přípravných zápasů a podle mě to bude přesně ta výhoda, kterou dnes zúročí proti RM. Manchester odehrál 3 zápasy a v posledním proti City. Všechny zápasy dokázali vyhrát. Los Angeles Galaxy 5:2, Salt Lake 2:1 a City 2:0. Mourinho hodně rotuje se sestavou a dá se předpokládat, že tomu bude tak i dnes.

Za dva týdny se právě tyto dva týmy utkají v evropském superpoháru. Real bude jasný favorit. Ale momentálně nemá odehráno nic a teprve jim začíná zápasová příprava. Proto si myslím, že dnes Real ještě nebude zdaleka tak rozehraný jako MU. Real má velikou kvalitu a zápas může dopadnout jakkoliv, ale v kurzu na MU vidím velkou value, proto si ho musím zahrát.

Můj dnešní tip je výhra Manchesteru United v kurzu 2.97 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 23. črc 2017 19:39:14

Re: Real Madrid - Manchester United

Hraju oba gól, každopádně mě štve, že jsem si pozdě uvědomil, že by Real měl být bez hlavní hvězdy CR7, který hrál na Konfederačním poháru a tak má delší dovolenku a ve fantasy na sazce ho mám jako kapitána :( No v druhé sestavě mám kapitána Benzemu, tak doufám že alespoň ten :)

Do tipu na United nejdu, zatím mám tip pouze na oba gol, jelikož hlavně zápasy Realu nudné nebývají ani takticky svázané min. ze strany Realu, který prostě nějakou deffenzivní extra taktiku neuznává, což je pro fotbal jen dobře. Doufám, že na place uvidím hlavně borce jako Kroos, Marcelo, Bale a zvědavý jsem co ukáže i třeba Lucas, když jeho druhý mladý parťák pravděpodobně též nebude kvůli EURU U21. Za Manchester se těším Pogbu, který se mi moc líbí stále se snaží něco vymýšlet, je na něm vidět přemíra snahy. Doufám že se dál ukáže i třeba Martial nebo Mkhitaryan.
Manchester je rozhodně rozehranější, jelikož Real kvůli pozdějšímu startu ligy startuje přípravu až dnes, ale podle mě je Real prostě lepší tým a budu mu tady rozhodně fandit... Nemám rád týmy, které se soustředí na obranu více než na utok a tak to rozhodně u United vypadalo loni, 38 zápasů to je počet, který oba týmy loni odehráli oba ve svých soutěžích , no Manchester dal 54 branek a Real ? :D 106!!! skoro dvojnásobek, bez Ronalda to určitě bude o mnoho, mnoho těžší, ale tenhle tým prostě vyznává offenzivní hru a hraje pro lidi a zápas bez golu z jejich strany si ani neumím představit.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek pon 24. črc 2017 14:19:27

Re: Real Madrid - Manchester United

Real nasadil od zacatku nejsilnější sestavu co měl. Ale paradoxně to byl první poločas kdy byl Real prehravany United. Ti dali vedoucí gol. Na druhy poločas tam United poslali dle mého lepší sestavu nez v 1. pol a Real tam zase poslal snad B až C sestavu. No a Real dokázal vyrovnat, což mi moc hlava nebere. Ale jsem na jednu stranu rad, protože United i s posilami dost slabý. Real je s takovou v poháru smete. Každopádně tip KO, ale stojím si za tím, ze to byl hodně smysluplný tip. Možná jsem měl dat celkovou výhru, nedošlo mi, ze se hraji i penalty.
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 24. črc 2017 23:19:10

Re: Real Madrid - Manchester United

No já hrál live sázky, když jsem viděl koho tam Real posílá ve druhem poločase, ale pak jeden faul penalta 1:1 a to jenom protože je Lindelof dement, penalta bez diskuzí, posila jak víno... Ale celkově to vypadalo, že Manchester nechce vyhrát to co tam pak udělal Fellaini sám ve vápně to jasně dokumentovalo ten průběh hry... Pogba měl uplně na háku stejně jako ostatní, podle mě tam hrála asi i roli nějaká domluva.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.153s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore