Příspěvek úte 08. srp 2017 7:30:26

Real Madrid - Manchester United

Obrázek Real Madrid - Manchester United Obrázek

8.8.2017 ve 20:45

Zdravím,
konečně se zase rozjíždí soutěže a já se probudil z takového letního spánku. Přáteláky a různé cupy byly dost nevyzpytatelné z důvodu zkoušených sestav plných mladíků. Dnes nás čeká na programu evropský superpohár. Superpohár je první ostrý zápas pro oba týmy. Myslím si, že tento pohár není tak prestižní pro týmy jak by si FIFA přála. Tím ale nechci tvrdit, že týmy nebudou chtít vyhrát.

Real Madrid není asi nutné moc představovat co dokázal a jaký má kádr. Ovšem pro mě je důležité v jaké situaci se Real nachází oproti MU. Real odehrál o 3 zápasy méně než Manchester. Mourinho opravdu nic nepodcenil a z odehraných 7 zápasů ani jeden neprohrál. Kdežto Real zase ani jeden nevyhrál v normální hrací době.

Další věc jsou přestupy. MU koupil Matice, který bude hrát defenzivní štít s Herrerou a umožní vysunout Pogbu. Tím se naplní Pogbův potenciál tvořiče hry. Do útoku přivedli Lukakua, který ukázal jakým je útočníkem. Uvidíme, zda nepohoří v United. Oproti tomu Real nepřivedl zatím žádnou velkou posilu. Naopak se zbavil hráčů, kteří mu balancovali tým z lavičky. Danilo, Rodriguez, Morata. Ronaldo sice už trénuje, ale pořád se neví jestli nastoupí a pokud ano, tak nevěřím, že od začátku.

Rozpis utkání. Ten je podle mě jeden z klíčových faktorů. Real se utká dnes S MU a 13.8. hraje s Barcelonou clasico španělského superpoháru. Všichni známe prestiž těchto utkání a tam pojede Real určitě naplno. Navíc odveta Clasica se koná už 16.8. 3 zápasy během týdne. To znamená, že Zidane bude muset protočit sestavu a podle mě by to mohl odnést právě Evropský Superpohár. Oproti tomu Manchester hraje 13.8. s West Hamem a pak má až do dalšího víkendu volno.

Manchester podle mě nechá Real držet míč a bude hrát na brejky s rychlými křídly jako je Mkhitaryan , Lingard, Rashford. Proto vidím MU jako hodně podceňovaný tým. Nechci hrát raději přímou výhru MU. Asi si ho zahraji, ale za menší vklad.

Můj dnešní tip je neprohra Manchesteru United v kurzu 1.84 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek