Varese - Frosinone

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pon 21. úno 2011 9:50:40

Varese - Frosinone

21.02.2011 - 20:45

Obrázek

ObrázekVarese - Frosinone Obrázek


27. kolo 2. nejvyšší italské soutěže (Serie B) nám nabídne jeden ze dvou zajímavých zápasů. Dnes proti sobě nastoupí ambiciózní Varese a Frosinone, které se naopak velice trápí.

Varsese se momentálně nachází na 4. místě, ze kterého by se mohlo na konci dostat do play off o nejvyšší soutěž. Znatelně ale svým konkurentům na nejvyšších příčkách začíná šlapat na paty a takovým to tempem by za pár kol mohlo dosáhnout i na příčky zaručující přímý postup k elitám Serie A. Varese předvádí líbivý a velice účinný fotbal a i díky tomu se nachází tam kde je a neustále tabulkou stoupá. Domácí asi nejvíce bude mrzet těsná porážka s Pescarou 1:0 v minulém mistrovském utkání a dnes tuto prohru budou chtít odčinit právě vítězstvím, které by mohlo citelně stlačit bodový rozdíl na pozice s přímým postupem do Serie A. Varese je na domácím stánku neskutečně silné a patří k top v lize. Jsou 2 mužstva (Varese a Novara), které před vlastním publikem ještě neprohráli a to již o něčem vypovídá!

Opakem Varese je Frosinone. Frosinone se vůbec nedaří a momentálně kleslo až na úplný chvost tabulky, tedy na 22. místo. Frosinone má ještě relativně nějakou tu šanci na záchranu v této soutěži, ale to by muselo okamžitě změnit styl hry a začít sbírat pořádné body. Bohužel na žádný z těchto faktů nic neukazuje a tak se Frosinone dál a dál utápí. V posledním kole Frosinone doma přivítalo Pescaru, která taktéž nic moc nehraje a v tomto utkání mělo velikou šanci se odrazit ode dna a změnit tak sérii špatných výsledků, jenomže po špatném výkonu přišla jen remíza 1:1. Na venkovních hřištích Frosinone nepředvádí žádný zázrak a já předpokládám, že i dnes to pojede ve stejném stylu.

+ pro Varese: domácí stánek, forma snů, v případě 3 bodového zisku vidina přímého postupu do Serie A, téměř kompletní kádr, neuvěřitelné výsledky před vlastním publikem, dobře sehraná obrana
- pro Varese: přivítají poslední celek tabulky, hrozba podcenění

+ pro Frosinone: hledají se velice těžko, ale za poslední 2 utkání vytěžili 4 body, potřebují se dostat ze sestupových vod (naděje ještě žije a naděje umírá jako poslední)
- pro Frosinone: slabá forma, venku to vůbec neumí, tragická obrana, na těžšího soupeře aktuálně v lize rozhodně nenarazí

vzhledem k tomu, že jsou tato jasná utkání celkem nevyzpytatelná, ohodnotil jsem to tak slabou důvěrou

(motivace je na obou stranách a Frosinone tak může nemile překvapit)

1- 1,52 Obrázek
1- 1,53 Obrázek
1- 1,55 Obrázek (jeden z nejvyšších kurzů akuálně na trhu. Bookies ještě nestihli zareagovat na ostatní SK, které dávají kurzy níž)

důvěra: 4/10

3:3 KO
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek pon 21. úno 2011 10:06:05

Re: Varese - Frosinone

předběhl jsi měl:)ale ja bych tomu dával větší duvěru teda:)
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pon 21. úno 2011 10:12:58

Re: Varese - Frosinone

tak první důvod je ten, že by se na mě pak tolik nemuselo nadávat, až to s mým uměním všechno podělat zase nevyjde :)
a druhý důvod, za kterým si stojím, je věc podcenění a nutnost bodovat na obou stranách. Tato alchymie by mohla přinést neblahé následky, které občas chodí :)
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek pon 21. úno 2011 10:14:28

Re: Varese - Frosinone

Proč by ti někdo nadával? no ja bych tomu dal asi tak 7/10 jelikžo Varese je o třídu lepším mužstvem a do toho utkání musí jit vic jak na 100% jestli nechce jit do baraže o prvni ligu
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pon 21. úno 2011 10:17:53

Re: Varese - Frosinone

jako áš pravdu, ale to samé na druhé straně platí i u Frosinone viď, taky musí makat a makat, jestli chce ještě živit naději na setrvání v soutěži. a důvěra 7/10? To už by pro mě muselo být něco dost jistýho a z mého pohledu to tak prostě není, ale tak každý ať si udělá svůj vlastní obrázek viď :)
<<

Rafa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1282

Registrován: pon 17. led 2011 7:53:46

Příspěvek pon 21. úno 2011 10:19:24

Re: Varese - Frosinone

jojo :) asi tak:)hodně štěstí:)
<<

Rozen

Příspěvky: 26

Registrován: pon 21. úno 2011 8:42:32

Příspěvek pon 21. úno 2011 22:40:25

Re: Varese - Frosinone

kristepane, oni to vyrovnali, tam ta 90. minuta trvala fakt vecnost, ale chybu na tiketu to samozzrejme prineslo:(
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

icemaner

Příspěvky: 64

Registrován: pát 11. úno 2011 18:19:43

Příspěvek pon 21. úno 2011 22:44:00

Re: Varese - Frosinone

Lol, tak to je uz dneska fakt vrchol, nejprve Hertha a ted gol v 90+ minute :))
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pon 21. úno 2011 22:44:49

Re: Varese - Frosinone

no tak další z dílny vyvedených dnů je za mnou. Domácí vedli nejprve 2:0, potom 3:1 v závěru si nechali snížit na 3:2 a v 95. minutě srovnali na 3:3, ačkoliv byly avizovány jen 4 minuty nastaveného času. Třeba statistika rohových kopů 10:2 mluví jasně, ale jelikož jsem zrovná já tipoval na toto utkání v podstatě jako na všechna předešlé, tak to logicky a zákonitě muselo přijít.

I zde se všem omlouvám a nemusíte mít strach, já se na chvíli odmlčím, ať vám zase nějaký ten tip vyjde
<<

icemaner

Příspěvky: 64

Registrován: pát 11. úno 2011 18:19:43

Příspěvek pon 21. úno 2011 22:47:30

Re: Varese - Frosinone

Šlejška píše:no tak další z dílny vyvedených dnů je za mnou. Domácí vedli nejprve 2:0, potom 3:0 v závěru si nechali snížit na 3:2 a v 95. minutě srovnali na 3:3, ačkoliv byly avizovány jen 4 minuty nastaveného času. Třeba statistika rohových kopů 10:2 mluví jasně, ale jelikož jsem zrovná já tipoval na toto utkání v podstatě jako na všechna předešlé, tak to logicky a zákonitě muselo přijít.

I zde se všem omlouvám a nemusíte mít strach, já se na chvíli odmlčím, ať vám zase nějaký ten tip vyjde


Delas jako bych jsi za to mohl..Je to proste smula a nekdy se to sejde v jeden den vse najednou, treba jako dnes :) Ver mi, ze tych tipu a analyz by tady byla fakt skoda a prece jen je to porad tipovani, nic neni jiste :D
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pon 21. úno 2011 22:53:46

Re: Varese - Frosinone

a k tomu musíme přičíst i včerejší den, který byl téměř stejně tragický :)

já totiž dělám hrozně velkou blbost. Nejdřív musím doléčit zdraví, jsem pořád ještě na injekcích a lécích a až dodělám tuhle důležitější záležitost, tak se zkusím zase ponořit na hodiny do analýz, statistik a čísel, tak jak jsem to dělal donedávna. Až se zase začne dařit, rád vám všem opět budu chtít pomoci, ale teď musím uzavřít jednu kapitolu a né že u ní budu rádoby tipovat a pak se divit že mi třičtvrtě tipů nevychází

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 161 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.233s | 41 Queries | GZIP : Off Livescore