Bayern Mnichov - Bayer Leverkusen

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 18. srp 2017 15:08:10

Bayern Mnichov - Bayer Leverkusen

18.08.2017 ve 20:30h!
Fotbal
1.BUNDESLIGA 17/18 - 1.kolo
Allianz Arena, Mnichov



FC BAYERN MUNCHEN Obrázek - Obrázek BAYER LEVERKUSEN





- Tak dnes nám to začíná! Jsem trochu zklamaný, že stále žádná tv nepotvrdila na území ČR vysílání německé Bundesligy a tak to bude holt jistit v 1.kole u Bayernu ZDF a pak asi sopcast a acestream, ale tak originální komentář rozhodně nebývá špatný, i když zrovna Eurosport měl na Bundesligu solidní borce.

- Ale k zápasu asi nikdo nepochybuje o tom, že je mistrovský Bayern favoritem, nicméně stále nejsem přesvědčen, že by to měl být letos nějaký tank, hlavně mi hlava nebere puštění Gnabryho na hostování do Hoffenheimu hned po jeho koupi, když se pak pustil Douglas Costa a zůstali nám jen tři křídla Robben, Ribery a Coman, z čehož ještě hrál Coman hroznou bídu, nevím jak s tímhle chce Carlo točit sestavu na Champions League, asi tam bude házet někoho z dvojice James, Muller a druhý vždy zůstane na svem primáru AM a nebo tam po zranění bude zase házet i Thiaga.... No nevím každopádně momentální absence Thiaga ve středu pole mě poněkud znepokojuje, protože to byl nejlepší hráč Bayernu loni a jeho kreativita bude chybět i když přišla nová posila v podobě Tolissa, tak to prostě podle mě stačit nebude a určitě to není adekvátní náhrada viz nběmecký Supercup s BVB, kde patřil Corentin k tomu nejhoršímu na hřišti, ale furt lepší než vlasatej negr Sanches na kterého už jsem si vypěstoval alergii, no dnes by měli být ve středu Rudy a Tolisso dvě nové posily. V obraně chybí stopeři Martinez a Boateng, takže pravděpodobně vedle Hummelse Sule, na LB bude muset hrát Alaba, který by jinak dost možná nastoupil na stoperovi kdyby nebyl mimo ovšem i Bernat a aby toho nebylo málo stále je mimoi jednička Neuer, kterého asi nahradí Sven Ulreich. Absencí je hodně a zejmena deffenziva a střed pole je slabší, což je proti hodně offenzivnímu soupeři velký problém :(

Bayer Leverkusen patří k tomu lepšímu v Bundeslize a i poté loni nepovedené sezoně 12.místo (neúčast v pohárech) se s nimi musí počítat po těch před tím povedených sezonách kdy hráli evropské poháry stále... Kádr mají stále skvělý i po letních odchodech Calhanogla, Chicharita nebo Topraka, no posledního jmenovaneho by měl nahradit Sven Bender, který je podle mě schopen ho adekvátně zastoupit vedle Taha... Za Calhanogla a Chicharita nikdo nepřišel a asi se dá čekat že alespoň na hrot někdo přijde doplnit Vollanda a Pohjanpala a nebo tam bude dostávat zase šance i mehmedi.Pak jsou tu na křídla Brandt, Bailly a Bellarabi velká kvalita + AM mladík Havertz do offenzivy a ti dnes můžou udělat oslabené obraně Bayernu velké potíže a podle mě se tahle offenziva proti Bayernu prosadí... Navíc je tu též nová zbraň v podobě noveho trenera Heiko Herrlicha, který dříve trenoval i třeba U17 Bayernu a do Leverkusenu přichází z Jahn Regensburgu, kde začínal v pulce sezony 15/16 a dovedl tým z Rregionální soutěže do 3.ligy a to nebylo vše loni dokonce hned po té postupové sezoně zvládl baráž o postup do 2. Bundesligy a nyníí tedy hraje Regensburg už druhou nejvyšší soutěž. No s kádrem jaký měl regensburg asi moc nikdo nepočítal že dokáže znovu postoupit, ale stalo se a nyní dostal Herrlich životní nabídku... Navíc Regensburg i třeba před tím Bayern U17 hráli hodně offenzivně přesně tak jak chce Leverkusen hrát a očekávám i letos hodně offenzivní pojetí hry a ukáže se to už dnes!

No já tady pujdu do tipu na "oba gol" loni s Leverkusenem doma 2:1 a skore už takové bylo po půli, navíc si myslím, že to pod Ancelottim jde spíše z kopce než nahoru a těch absencí v obraně má Bayern moc, v přípravě byl Bayern navíc katastrofální a vyrovnaný zápas s BVB venku v rámci Supercupu a povinná výhra v poháru mě stále nepřesvědčili, Bayern každopádně ukázal v soutěžních zápasech že dávat goly nezapomněl a po špatné přípravě se začalo dařit Lewanovi a vrací se jedna z hlavních hvězd ARJEN ROBBEN + i Ribery vypadal v příprav+ě že je stále ve skvělé formě a tuhle offenzivu nemůže zkrátka ani Leve zastavit... Očekávám golový zápas s tím že rovněž oba skorují a vzhledem k tomu, že je na oba gol vyšší kurz než na over 3.0gAH, tak volím jednoznačně oba gol, protože si myslím že na to rozhodně Leve má a hraje pro ně i fakt noveho trenera, který ještě v Bundeslize ani nijak vysoko nepůsobil a Ancelotti ho nemusí mít až tak dobře nastudovaneho. Bayern mě zatím prostě nepřesvědčil a Leve je těžký soupeř uvidíme, očekávám pěkný offenzivní fotbálek na startu prestižní německé soutěže.





HLAVNÍ TIP: Oba týmy dají gól@1.80 u Obrázek

Vedlejší tipy:
Over 3.0gAH@1.64
Leverkusen +4AH rohů@2.00



%%- A CO VAŠE TIPY ?
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 18. srp 2017 22:01:26

Re: Bayern Mnichov - Bayer Leverkusen

3:1 OK

Tak jsem rád znovu za OK, navíc vyšly v klidu i vedlejší tipy, rohy dokonce 4:5..

No pro Bayern výsledkově vydařená premiéra, nicméně herně už to taková paráda nebyla, dopředu bych řekl, že jsme předvedli dost a předvedli bychom ještě víc nedat ty 3 branky tak rychle, nicméně pak jsme se tak nějak spokojili s výsledkem a ve 2.poločase zejmena jsme nechali Leve až moc hrát a nemuselo skončit u jednoho inkasovaneho golu, protože Leve měl dnes šance dát min.4, my zase min. 6-7, takže ta výhra asi odpovídá. Opět se mi moc líbil Frank Ribery, nicméně Robben byl hodně špatný prakticky hned od toho co na hřiště přišel, Coman taky nic extra. Ale je pozitivní že si dokážeme vytvořit tolik šancí a nepotřebujeme k tomu až takovou podporu z křídelních prostorů, negativum je že zřejmě nucenně střídal Hummels a pokud příště nenastoupí ani Boateng a Martinez a nebude rdy Bernat na LB, tak se to zase bude nějak lepit a nebude to ono stejně jako dnes dozadu.Ale tak čeká nás snad lehčí zápas proti Brémám ač venku tak by ten zápas měl být snažší než hrát s Leve doma, ale uvidíme. Poprvé se nám taky ukázalo video, když nám zajistilo jasnou penaltu, kterou hlavní sudí nepostřehl :-bd Jsem za video rád, sice se to nedá udělat tak aby to mohlo být i pro nižší soutěže kvůli financím těžko někde na vesničce... Ale tak zase takový zásah do fotbalu jako takoveho to není. Nemění se tím pravidla hry a já to beru
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 12 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.164s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore