FC Sevilla - istanbul Basaksehir

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 22. srp 2017 16:45:32

FC Sevilla - istanbul Basaksehir

22.08.2017 ve 20:45h
Fotbal
Liga Mistrů, 4.předkolo
stadion: Ramón Sánchez Pizjuan, Sevilla





FC SEVILLA Obrázek - Obrázek ISTANBUL BASAKSEHIR




- Tak dnes večer nám pokračuje odvetami největší evropská fotbalová soutěž a totiž UEFA Liga Mistrů, kdy se mimo jine odehraje zápas FC Sevilla - Istanbul Basaksehir.

- Karty jsou rozdané jasně, Sevilla coby velký favorit v tomto dvojduelu vyhrála už na hřišti soupeře 1:2 a doma jí stačí hlídat skore, nicméně před domácími fans proti turkům budou chtít pravděpodobně ukázat po bídě s Espanyolem v 1.kole La Ligy pěkný fotbal a očekávám, že pokud dávali goly v Istanbulu, tak musí dávat i doma, kde bývají daleko silnější, taktéž Istanbul jak v domácí lize tak loni v evropských pohárech ukazoval, že je doma mnohem lepší...

- No v prvním zápase byla viděna celá kupa šancí a min. od domácích lze čekat něco podobneho a spíše by těch šancí i branek mělo být více, na co se mi líbí sázka je že dá Sevilla v obou poločasech gol, povedlo se jim to už v prvním zápase v Turecku a doma by to tedy neměl být tuplem problém, navíc Sevilla je ze Španělska známá svou offenzivní hrou a dnes tedy čekám min. 2-3 branky z jejich strany... Seville můžou klidně stačit i dva, ale já věřím, že by u nich skončit nemuselo, turci budou venku slabší, což ukázali už o víkendu proti slabšímu celku turecké ligy Karabuksporu, kde nečekaně prohráli 3:1.

- No uvidíme, myslím si že nehrozí žádné podcenění, naopak Sevilla bude chtít odčinit ne zrovna nejlepší premieru v la Lize, navíc loni právě v LM v osmifinále vypadli s leicesterem, hlavně kvůli tomu, že nebyli schopni doma proměňovat šance, kterých měli opravdu požehnaně, venku pak prohráli 2:0 a s LM se loučili. Istanbul ten nemá s evropskými poháry skoro žádné zkušenosti, no ještě donedávna o něm nebylo moc slyšet ani v Turecku, nicméně udělali za poslední dobu zajímavé kaufy a min. na tamní scéně se ukazují dobře, v LM zatím nic moc, loni postoupili po dvou remízách s Rijekou venku 2:2, pak ale nestačili na Šachtar venku prohra 2:0, letos zatím postoupili přes FC Bruggy venku 3:3 a min. jejich venkovní zápasy byly golově bohaté alespoň ze stran soupeřů a pokud se týmy jako Rijeka či Bruggy prosadili 2x či dokonce 3x pak alespoň to samé musí předvest zastupce nejlepší ligy světa :). Velké absence před dnešním zápasem nehlásí ani jedna ze stran.
Mimo tento hlavní tip hraju i gol do 30.minuty, protože jak jsem už psal, šancí bylo vidět v prvním zápase dost viz:
http://footyroom.com/matches/79945130/istanbul-basaksehir-vs-sevilla/review




HLAVNÍ TIP: FC Sevilla skóruje v obou poločasech@2.00 u Obrázek

Vedlejší tip:
Padne gól do 30.minuty@1.66
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 22. srp 2017 17:36:40

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

Kde jsi přišel na to, že je La liga nejlepší ligou světa? :D Jinak favorit je tu jasný, ale zase výsledek prvního zápasu velí turkům zaparkovat autobus, tak aby to první poločas nepokazil. Každopádně GL
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 22. srp 2017 17:49:18

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/country/index.html :D Barca a Real no :)

Autobus, když musí dát min. 2 goly ? :D Ty jsi si vzal co dneska ? :D
Oni doma prohráli 1:2... Nevyhráli.

V každém případě tu uvítám vaše tipy na dnešní ligu mistrů :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 22. srp 2017 17:59:40

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

Moje další tipy na LM dnes, přidám pak i další zápasy pokud objevím zajímavé tipy :) Jdu si dát zatím FUT a trochu se ponervit :D

Astana - Celtic (3:1-62.minuta) ---> Over 5.0gAH@1.95
- Astana sice dostala na Celticu 5:0 a dnes ten první poločas byla bída, ale na začátku druheho poločasu 2 goly dali a třeba se chtějí stále nedej bože dostat dál, i když to na 99% nevyjde, no min. chtějí vyhrát ten domácí zápas a nyní není vůbec proč nějak velice taktizovat, je to hotový a očekávám alespoň trochu zajímavý závěr, jedna branka min. musí padnout a já doufám že i více.

Nice - SSC Napoli ---> Under 3.0gAH@1.79
Nice - SSC Napoli ---> Under 5.5 karet@1.66

- Tady je podle mě hotovo, Neapol byla doma jasně lepší a Nice v tomhle dvojduelu ještě s jejich formou zligy nemá vůbec nárok, zkušenosti s poháry jasně pro Neapol, kvalita kádru i kvalita ligy... Nice podle mě není schopno dát více než 1 branku.. Neapol už dávat branky nemusí, ale tak jednu asi alespoň dají, myslím si že je rozhodně pradděpodobnější že dají gol hosté než-li domácí a to už nemají o co hrát...
Karet moc žádný tým nedostává na evropské scéně ani zatím v lize, první zápas teda až na dvě redky na konci Nice byl v tomhle taky chudý a dnes už se ani tohle pravděpodobně nestane i když u Blbotelliho nikdy nevíte, ale tak doufám že se s prohrou frantíci smíří v klidu.

HNK Rijeka - Olympiakos ---> Over 0.5,1.0gAH v 1.poločase@1.74 1/2OK
HNK Rijeka - Olympiakos ---> Oba týmy dají gól@1.95
- Rijeka bývá doma silnější než na hřištích soupeřů, o čemž se mohl letos přesvědčit Salcburk nebo loni Istanbul Basaksehir, nicméně po tom prvním zápase kdy byl Olympiakos jasně lepší jim ani tady moc nevěřím, gól pravděpodobně dají, ale nevěřím v jejich čisté konto ani náhodou. Olympiakos má větší zkušenosti s poháry, přehrával je v prvním zápase, má kvalitnější kádr a myslím si že půjde dál, na druhou stranu venku nebývá žádným tankem a už s Partizanem to nebylo nic extra... Navíc Olympiakos bude chtít dát gól určitě, výhra 2:1 doma není nic extra a domácím by mohl stačit jeden ušmudlanej v 95. a postupovali by, to nebude chtít Olympiakos dopustit a hádám se mu podaří už třeba v 1.půli skorovat, což se může povest i domácím, uvidíme. V prvním zápase by mi tyhle bety vyšly oba tedy ten první jen 1/2 OK, dnes to asi nebude o mnoho jiné, mohlo by ale klidně padnout i více branek :) S čím bych dál počítal, že padne více karet než gólů tady v krásném balkánském souboji horkých hlav. Ale hranice na karty 6,5 je až moc vysoko :( :D
Naposledy upravil Neuminho dne úte 22. srp 2017 21:45:54, celkově upraveno 4
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 22. srp 2017 18:28:54

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

Neuminho píše:http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/country/index.html :D Barca a Real no :)

Autobus, když musí dát min. 2 goly ? :D Ty jsi si vzal co dneska ? :D
Oni doma prohráli 1:2... Nevyhráli.

V každém případě tu uvítám vaše tipy na dnešní ligu mistrů :)

A jo, já myslel, že vyhráli :D tak to sorry, jak teď fotbal nevsázim, tak mi to nějak uniklo. :) Ale nic jsem si nevzal, bohužel normální stav. :D

Ale stejně nevěřím, že by proti Seville hru otevřeli, to by pro ně byla konečná. Minimálně první půlku to neočekávám.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 22. srp 2017 18:31:30

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

A ten žebříček je složený podle úspěchů z evropských soutěží jako je LM a EL ne? Pokud jo, tak to o úrovni samotné ligy moc nevypovídá. ;)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 22. srp 2017 18:34:39

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

No jenže když nebudou hrát dopředu, tak nepostoupí, musí dát 2 goly a v prvním zápase taky nehráli buhvijak zataženě resp. Sevilla si vypracovala na to že hrála venku dost příležitostí :) A to ještě počasí dobremu fotbalu moc nenasvědčovalo, trávník byl prochcanej, že to pomalu připomínalo vodní pólo. Čekám alespoň 3 šance od Sevilly v každém poločase, což by tenhle tým měl udělat :) Přecijen nemají zase tak špatnou offenzivu s Viscou, Adebayorem nebo Eliou.
Co si budeme, myslíš že když se na 1.poločas vyserou a budou jenom bránit, že jsou pak schopný proti Seville dát 2 goly v klidu ? když půjde čas proti nim to těžko :D
Naposledy upravil Neuminho dne úte 22. srp 2017 18:39:03, celkově upraveno 1
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 22. srp 2017 18:37:40

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

michals93 píše:A ten žebříček je složený podle úspěchů z evropských soutěží jako je LM a EL ne? Pokud jo, tak to o úrovni samotné ligy moc nevypovídá. ;)


Nj ale podle čeho jiného to chceš porovnávat ? Není z čeho jinak vycházet, jiná vzájemná konfrontace nehrozí ač vliv na to umístění má každoročně jen 5 týmů třeba z každé soutěže, resp u těch menších lig třeba max 3. Nejlepší liga by měla být kvalitou anglická Premier League, ale jejich týmy Ligu mistrů nezvládaj vůbec... Španělsko by v tomhle bylo druhé před Bundesligou, která je tak nějak level Itálie. Pak Francie
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 22. srp 2017 20:33:58

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

Tak jsem si zase vybral na analýzu ten nejlepší tip. FC Sevilla hraje jak banda sraček a doufám, že vypadne!!! Trener Berizzo si po třetím zápase může sbalit kufry a tahnout.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 22. srp 2017 20:43:53

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

Neuminho píše:Tak jsem si zase vybral na analýzu ten nejlepší tip. FC Sevilla hraje jak banda sraček a doufám, že vypadne!!! Trener Berizzo si po třetím zápase může sbalit kufry a tahnout.

Takový zloby na tým, co skončil na 4. místě nejlepší ligy světa. A vypadnout s Turkama, to se přece nemůže stát. :D

Ne vážně to nic proti tobě nebo tipu, ale prostě to jen potvrzuje, že poslední dobou ten fotbal stojí za prd. Možná to je jen začátkem sezóny, ale mě v srpnu zrovna fotbal dost potopil...
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 22. srp 2017 21:53:25

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

No není to obdobím, ale tím koho za buzíky si vybereš a co na ně dáš no...

Sevilla 2:2 tak to teda... :D A mohla v klidu vypadnout, protože tohle bylo s hodně odřenýma ušima nebo spíš už bez uší, jelikož Emre v 90.minutě trefil z přímáku tyč a pokud by jen o trochu lépe mířil a zápas by skončil 2:3, tak by postoupili hosté... škoda
Tak věděl jsem že Basaksehir nemá špatný tým Emre hrával za Inter Milán, Adebayor za Arsenal, Clichy za Manchester City, Inler za Neapol nebo třeba Caicara za Schalke 04, mají super tým, ale ti hráči už by měli mít to nejlepší za sebou, každopádně dnes hráli super a je fakt škoda že nešli dál oni, Sevilla je na začátku sezony pod novým trenérem docela mimo.

Jinak mi LM vyšla až na oba gol na Rijece, tak jsem na tom něco zarobil stejně jako na střelcích ale nakonec ne moc, škoda že jsem nezahrál tady i ten over 2.5 nebo Neapol dvojku, po které jsem taky pošilhával, stejně jako jsem furt váhal Maribor, protože hrál zatím dobře v pohárech a Beerševa venku to je bída. V lize mistrů ale bude asi jen pro prdel, každopádně nejvtipnější na tom je že se dostali dál než naše týmy :D :D :D :D :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek stř 23. srp 2017 7:39:30

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

Neuminho, neber to zle, ale už delší dobu pozoruji, že vždy při ko-analýze je ten tým banda buzerantů, sraček atp. Když tip nevyjde a máš v tom velké prachy, tak to naštve. To chápeme každej, ale vyjadřovat se tímhle způsobem asi není optimální. Neber to jako nějaké poučování či výchovu, ale někdy by to chtělo trochu více nadhledu.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 23. srp 2017 8:21:39

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

Alphadog92 píše:Neuminho, neber to zle, ale už delší dobu pozoruji, že vždy při ko-analýze je ten tým banda buzerantů, sraček atp. Když tip nevyjde a máš v tom velké prachy, tak to naštve. To chápeme každej, ale vyjadřovat se tímhle způsobem asi není optimální. Neber to jako nějaké poučování či výchovu, ale někdy by to chtělo trochu více nadhledu.

V tomhle máš pravdu, taky jsem si všiml. :D A to v tom asi zase tolik peněz nemá, jestli se nepletu. I když to je asi relativní. Každopádně taky úplně nemusím, když se takhle zbytečně nadává. Hlavně třeba chat u live sázek na tenis, to je vždy počtení, že by jeden blil. :-??
<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek stř 23. srp 2017 8:42:57

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

Tyhle chaty nemá smysl ani číst. Tam má smysl tak max. jeden komentář ze sta.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 23. srp 2017 12:47:54

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

Hele soráč ale co mám dělat když je to banda retardů ? :D Posraných :D

U Alphadoga jsem si taky všiml, že si daleko dřív vyhodnocuje OK analýzy než KO náhoda ? nemyslím si :D :D :P Michals ten to radši vzdal :D :(

Je to občas trochu o nervy, ale tak lepší skapat na nervy u něčeho co tě baví než aby tě třebas odpálil nějakej džihádista nebo nvm přejel tank, spadlo na tebe letadlo, bouchla sopka a cáklo to na tebe no prostě klasická smrt chápete.

KO není OK holt a Alpha by se měl soustředit spíš na fantasy sazka :p . Mě alespoň tohle trochu uklidňuje, lepší než prokopnout dveře, rosekat myš apod... prohry moc nedávám ani na psku nikde, ale co už.
Jinak je úplně jedno kolik do toho dáš prohra mrzí v každém případě. Po těch dvou výkonech o víkendu a včera bych z fleku nechal Berizza balit kufry.
Jsem prostě hulvátský hovado, kdo je víc ? X(
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek stř 23. srp 2017 16:31:32

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

Hulvatsky hovado... Patrne ne starsi 20ti let bych tipoval...?
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 23. srp 2017 16:52:44

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

přesně 25 no :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek čtv 24. srp 2017 9:12:48

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

Aha, tak to pak netusim cim to bude.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 24. srp 2017 13:35:14

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

Moc to řešíš :D Dělám si prdel a ty šílíš :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 24. srp 2017 14:03:40

Re: FC Sevilla - istanbul Basaksehir

Jejda mane, chápu co tím Alphadog chtěl říct, úplně chápu. :) Takhle, já to tady napíšu jen absolutně zřídka nebo spíš si ani nejsem vědom, že bych to tady napsal. Ale co, to je jedno. Říct chci především to, že i já má někdy z určitých týmů nervy na pochodu a když to těžce nezvládnou oni, tak to pak těžce nezvládám ani já a hodně na ně nadávám, třeba 2 dny o nich nemluvím jinak než jako o ču***ích, stejně ale další kolo jsem schopnej na ně dát a považuji je za bohy. :D Asi takhle, je to jen otázka ventilace, já si tím taky hodně ulevuji a jak říká Neuminho - lepší jak prokopnout dveře. Nicméně Alphadoga chápu, že mu to vadí. Neuminha taky, protože jsem asi dost podobnej, akorát si to ventiluju pro sebe a ne veřejně. Dal bych tomu svobodu, snad jen pro Neuminha: nepsat kokoti, ale třebaaa hráči nedobří, pokřivení charakteři, lumpové, neřádi, prevíti.... :D :D :D :D

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.167s | 58 Queries | GZIP : Off Livescore