Příspěvek sob 02. zář 2017 10:00:08

Falkenbergs - Gefle

Docela rád vsázím druhé ligy a tak jsem dnes,když se všichni soustředí na kvalifikaci na MS našel zajímavý zápas ve Švédské Superettan.

Domácí Falkenberg je na celkovém třetím místě.Neprohrál v lize devět zápasů za sebou(posledních pět V-V-R-V-R) a v posledním zápase porazil lídra ligy Brommapojkarna na jeho hřišti 5:1.
Na domácím stadionu neprohrál sedumkrát v řadě.V posledních pěti domácích zápasech(V-V-V-V-R ) se skóre 10:3.

Hostující Gefle jsou v celkové tabulce na posledním místě s celkovým počtem bodů jako předposlední IK Frej,ale horším skóre.Posledních pět zápasů(V-R-R-V-R)dokazují,že se chtějí ještě do konce sezony o udržení ve druhé lize porvat(na nesestupovou pozici ztrácejí pět bodů) a jejich forma stoupá.
V posledních pěti venkovních zápasech prohráli jen jednou(V-R-R-P-V)se skore 11:17,takže se jim začalo dařit střílet góly i na venkovních hřištích.

Můj názor je,že domácím se konečně podaří to co se jim v posledních třech sezonách nepodařilo a hosty porazí,přitom budou oba skórovat.

Můj tip:Výhra domácích 1,65 Obrázek

Vedlejší tip:ODG - ano 1,74 Obrázek


Výsledek 0:4,KO

Domácím se zápas nepovedl naopak letní posila hostí Bajram Ajeti(datum přestupu 10.8.)se blýskl v první půli dvěma góly během deseti minut.
SÁZÍM PRO RADOST Obrázek Obrázek