Příspěvek sob 02. zář 2017 16:16:42

Španělsko - Itálie

Obrázek Španělsko - Itálie Obrázek

2.9.2017 ve 20:45

Zdravím,
dnes se utkají Španělé s Italy o první místo ve skupině. Minulý vzájemný zápas skončil 1:1 a něco podobného očekávám i dnes. S vysokou pravděpodobností kdo dnes vyhraje, tak vyhraje skupinu. Kromě těchto dvou týmů jsou zde v porovnání s těmito velikány snadní soupeři.

Španělé zatím vedou skupinu se skóre 21:3. Navíc Španěly teprve čeká odvetný zápas s Lichtenštejnskem, kterému v prvním duelu uštědřili výprask 8:0. Proto se dá očekávat, že v podobném duchu se bude nést odveta. Proto dnes Španělům bude stačit i remíza, jelikož momentálně mají lepší skóre než Italové a nemyslím si, že by v tomto ohledu Italové před Španěly skočili. Do reprezentace se vrací po 3 letech útočník David Villa, ale neočekávám, že bude hrát od začátku a možná do zápasu ani nenaskočí. Španělé pomalu zažívají generační obměnu a dnes by mohl nastoupit v základní sestavě Assensio, který zatím hraje v dobré formě.

Italové mají skóre 18:4. V jejich případě je nutná výhra aby si zajistili 1. místo ve skupině. Proto věřím, že do zápasu vletí od začátku naplno. Italové mají velice zkušený tým poskládaný vesměs z borců domácí Serie A. V záloze sice budou přehrávaní, ale umí udeřit z brejku. Navíc stopeři jako Chiellini a Bonuci jsou dobře sehraní z Juventusu a umí vstřelit gól z rohu.

Suma sumárum Italové musí a Španělé nebudou chtít doma padnout. Raději ale budu sázet na góly. Kurzy jsou dost vysoké a za to riziko to podle mě určitě stojí.

Můj dnešní tip oba týmy dají gól v kurzu 2.08 Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.

Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek