Příspěvek stř 06. zář 2017 16:07:26

Hercules - Lorca Deportiva

Hercules - Lorca Deportiva

6.9.2017 ve 21:00
Copa del Rey

TIP: 1 (1.poločas)
Kurz: 1.73
Obrázek

Tak na dnešek jsem si vybral z nabídky španělského poháru, který nabídne mnoho zápasů a to týmů především z nižších soutěží. Hercules i Lorca Deportiva hrají 3. nejvyšší soutěž, každý však trochu na jiném pólu tabulky a v jiné skupině.

Hercules má nejlepší léta zřejmě za sebou a to když ještě před pár lety hrát v La Lize a dokázal tam porazit dokonce i Barcelonu. Teď je ale až v Primera Division sk. 3 a potlouká se tam kolem postupových pozic zpět do 2. nejvyšší soutěže. I tak je ale dneska Hercules obrovským favoritem zápasu, neboť Lorca Deportiva je prozatím poslední ve své skupině. Celkově začal Hercules letos velice dobře a v dosavadním průběhu ztratil pouze s Olotem a to když na domácí půdě zbytečně remizoval 1:1, jinak ale dokázal na půdě Alcoyana sebrat domácím dva body a to ještě ztratil vedení až v samotném závěru zápasu a v posledním dosud odehraném zápase si Hercules už konečně připsal vítězství a to doma se Sabadellem.

Lorca Deprotiva je nováčkem 3. ligy a je to hodně znát. Zatím to s nimi nevypadá vůbec dobře a to když po 3 zápasech má jenom 1 bod a to navíc 2 zápasy Lorca odehrála na domácí půdě. Lorca Deportiva celkově tuto sezónu musí všechny své síly soustředit na ligu a ne se zbytečně zahazovat pohárem ve kterém stejně nemohou daleko dojít. Hercules má postupové ambice a je v úplně jiné situaci a právě proto určitě zápas nepodcení a bude chtít pohodě zvítězit. Hercules je navíc doma, takže tam by se prohrávalo hůř, naopak Lorca Deportiva by mohla vyslat na zápas o mnoho slabší tým. Hercules je obrovským favoritem a já očekávám jejich vítězství. Vsadím si na jejich výhru v poločase a to kvůli tomu, že věřím v rychlý nástup do zápasu, aby poté mohl tým v pohodě vystřídat největší opory.

TIP: Výhra domácích (1.poločas) # 1.73 Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.

Prosinec 2017

Celkem vyhodnocených analýz: 3
Z toho celkem OK Tipů: 2
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 300
Celkem všechny výhry: 363
Bilance (výhry - vklady): + 63,-Kč