Granada - Lorca FC

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pon 30. říj 2017 16:52:53

Granada - Lorca FC

Granada - Lorca FC

30.10.2017 ve 20:30
2. španělská liga

TIP: Oba týmy dají gól - NE
Kurz: 1.88
Obrázek

V dnešní nabídce mě hodně zaujal zápas ve 2. španělské lize. Fortuna vypisuje kurz 1.88 na to, že nedokáží vstřelit obě mužstva gól a mě se to zdá hodně nadsazené.

Granada doma přivítá Lorcu, už jen kurz na domácí je hratelný, ale raději zůstanu u mého tipu na to, že se jeden z týmů nedokáže prosadit. Granada hraje o postup, samozřejmě, že jejich návrat do elitní soutěže se očekává a týmu se zatím daří. teď je Granada na 7. místě, ale pokud vyhraje v této dohrávce 12. kola, tak se může posnout až na 2. místo. Loraca je na tom daleko hůř a bude hrát spíš jenom o záchranu. Nováček soutěže sbírá body jenom doma. Venku se Lorce nepodařilo urvat ještě ani jeden bod a jejich produktivita na hřištích soupeřů je velmi špatná, po pěti zápasech má skóre 2:8. Granada naopak doma hraje dobře a drží si i dobré skóre. V 5 zápasech hned 3x vyhrála a 2x remizovala, inkasovala přitom jenom 3x.

Granada je jasným favoritem zápasu a věřím, že roli potvrdí. Lorca bude chtít určitě hrát ze zabezpečené obrany a já věřím, že by mohla první poločas udržet bezgólový stav. Domácí borci určitě gól vstřelí, tak jistý si ale nejsem u hostů. Očekávám ze strany Lorcy hodně defensivní zápas a jeen z týmů určitě gól nedá. Tip na přesný výsledek je 2:0 pro domácí.

Oba týmy dají gól - NE # 1.88 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 31. říj 2017 15:13:53

Re: Granada - Lorca FC

KO 4:1

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.107s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore