Příspěvek čtv 09. lis 2017 18:36:36

Belgie - Mexiko

Pátek 20:45
Přátelské utkání
příprava na MS


Belgie vs. Mexiko

Belgie si skvělými výkony zajistila start na MS. Potvrdila tak předpoklady, že předchozí vzestup belgické reprezentace nebyl žádná náhoda a že v Belgii roste nejedna vrcholná fotbalová generace. Belgie aktuálně táhne sérii 16 zápasů bez porážky. Její obrovskou výhodou je velmi široký kádr, který svojí kvalitou předčí většinu jiných reprezentací.
Kouč Roberto Martínez nebude mít pro tento zápas k dispozici zraněné reprezentanty Carrasca, Fellainiho, Alderweierlda a Kompanyho. Vzhledem k šířce kádru se ale absencí netřeba bát. Sestavu v přátelácích lze odhadovat jen těžce. Formace by měla být standardní, tedy 3-4-1-2. Sestavu lze odhadovat následovně: Courtois – Vermaelen, Vertonghen, Ciman – Chadli, Witsel, Bruyne, Meunier – Hazard – Mertens, Lukaku. Zejména ofenzivní trio Hazard, Mertens a Lukaku bude znamenat pro soupeře permanentní hrozbu.

Mexiko si dokázalo také vybojovat start na MS. Tým Mexika má také velkou sílu, ale se šířkou kádru to už není tak slavné, jako v případě Belgie. Mexiko má poměrně velké potíže s venkovními zápasy. V posledních osmi venkovních zápasech vyhrálo jen dvakrát – proti Trinidadu a Curacau.
Trenér Osorio má k dispozici prakticky kompletní výběr. Nikdo z mexického užšího výběru nelaboruje se zraněními.Formaci lze očekávat ve tvaru 4-2-3-1 a ve složení Ochoa – Salcedo, Ayala, Moreno, Layún – J. Santos, Herrera – Vela, G. Santos, Lozano – Chicharito.

Tipovat přáteláky je vždy ošidné. Kvalitativně jsou na tom určitě lépe hráči domácí Belgie. Oba trenéři budou jistě experimentovat, což je pro tipéry vždy zlá zpráva. I přes to jsem však přesvědčen o výhře domácích. Kurzy na výhru domácích se pohybují někde pod hranicí 1,5. Kurz lze navýšit sázkou s jednogólovým asijským hcp. Tam se pohybují kurzy okolo 1,8.

Tip: 1 (-1AH) @ 1,83
Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.

Únor 2018

Celkem vyhodnocených analýz: 20
Z toho celkem OK Tipů: 12
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 2000
Celkem všechny výhry: 2245
Bilance (výhry - vklady): + 245,-Kč

Leden 2018

Celkem vyhodnocených analýz: 26
Z toho celkem OK Tipů: 11
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 2600
Celkem všechny výhry: 1909
Bilance (výhry - vklady): -691,-Kč

Prosinec 2017

Celkem vyhodnocených analýz: 25
Z toho celkem OK Tipů: 21
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 2500
Celkem všechny výhry: 3617
Bilance (výhry - vklady): + 1117,-Kč