Příspěvek pon 13. lis 2017 19:55:05

Anglie - Brazílie

Úterý 20:45
Přátelské zápasy mezinárodní


Anglie vs. Brazílie

Anglie postoupila na MS bez výraznějších potíží, byť své soupeře žádným způsobem nedeklasovávala. Anglie hrála ryze praktický fotbal založený na pevné defenzivě. Před nedávnem se totéž potvrdilo i v přátelském utkání proti Německu, které skončilo 0:0.
Anglie tyto přátelské dvojzápasy musí absolvovat bez velkého množství zraněných hráčů a tak se do kádru dostalo hned několik nových a mladých jmen. Jedním z těch, kteří zaujali nejvíce, je bezesporu Loftus-Cheek, který s nejspíš dostane šanci i v tomto zápase.
Pro tento dvojzápas nemohl kouč Southgate použít: Sterling, Alli, Kane, Winks, Henderson, Delph, Butland. Se zraněním dále bojuje Cahill a Jones. I tentokrát Southgate nejspíš zvolí volnější 3-5-2 ve složení: Hart - Cahill, Stones, Maguire - Young, Livermore, Dier, Loftus-Cheek, Walker - Rashford, Vardy. Předpokládanou sestavu je třeba brát jako odhad, vždyť je to přátelák.

Brazílie se na MS také dostala bez výraznějších komplikací. Pomineme-li červnový přátelák s Argentinou, je Brazílie velmi dlouho neporažená. V posledním zápase (nedávný přátelák v Japonsku) vyhrála 1:3.
Trenér Tite má k dispozici konkrétní kádr, nejistý je jen start Coutinha. Sestavu lze očekávat ve složení 4-3-3. Jmenovitě: Marcelo, Miranda, Marquinhos, Alves - Augusto, Casemiro, Paulinho - Coutinho, Jesus, Neymar.

Tipovat tento zápas je velmi těžké. Zápas nemá žádnou velkou důležitost. Anglie sice má kádr poskládaný z méně zkušených hráčů, ale i ti proti Německu ukázali, že hrát fotbal na dospělé repre úrovni umí. SK poměrně výrazně favorizují Brazílii. To úplně neodpovídá realitě přítelského zápasu a zápasu hranému v Anglii. Value spíše vidím v sázkách na domácí, ať už v rámci AH, DNB, či DC. Za malý vklad.

Tip: 1 (+1 AH) @ 1,65
Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.

Únor 2018

Celkem vyhodnocených analýz: 20
Z toho celkem OK Tipů: 12
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 2000
Celkem všechny výhry: 2245
Bilance (výhry - vklady): + 245,-Kč

Leden 2018

Celkem vyhodnocených analýz: 26
Z toho celkem OK Tipů: 11
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 2600
Celkem všechny výhry: 1909
Bilance (výhry - vklady): -691,-Kč

Prosinec 2017

Celkem vyhodnocených analýz: 25
Z toho celkem OK Tipů: 21
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 2500
Celkem všechny výhry: 3617
Bilance (výhry - vklady): + 1117,-Kč