Příspěvek pon 27. lis 2017 17:36:07

Espanyol Barcelona - Getafe

Espanyol Barcelona - Getafe

27.11.2017 ve 21:00
La Liga (Španělsko)

TIP: Over 2.5 gólů
Kurz: 2.31
Obrázek

Tak na dnešek jsem si vybral trochu netypicky z fotbalového prostředí. Do Barcelony zavítá tým Getafe a ten se nepostaví jednomu z nejslavnějších klubů světa, nýbrž Espanyolu. Mírně favorizuji domácí borce, má sázka však bude na počet gólů.

Espanyol neprožívá zrovna dobrou sezónu a aktuálně mu patří až 16. pozice. Getafe je na tom lépe, má o 3 body více a je 12. Největší trápení Espanyol zaznamenává v útoku, jejich ofensiva je zatím velmi špatná a Barcelona se prosadila jenom 9x z 12 zápasů, což znamená, že v tomto ohledu je horší jenom Alaves. Domácí borci budou tak v tomto zápase pod vedlkým tlakem a je jisté, že nic jiného než výhru proti Fetafe brát nechtějí. Espanyol nemůže bránit, bod tomuto celku teď vůbec nepomůže a jediné řešení a trochu uvolnění by nastalo v případě jejich zisku 3 bodů. Getafe minulý rok postoupilo do La Ligy a je tak považován z nováčka, ale samozřejmě zkušenosti s La Ligou již mají bohaté, protože před sestupem hrálo Getafe několik sezón nejvyšší soutěž.

Tento zápas očekávám, že bu taková naháněná. Espanyol bude chtít zvítězit a Getafe i díky svému poměrně klidnému postavení v tabulce jede na půdu Barcelony hlavně neprohrát. právě i tento fakt podle mě nasvědčuje o tom, že pokud padne gól v 1. poločase, tak se hra z jedné nebo druhé strany otevře. Defensivu navíc nemá silnou ani jeden tým, takže se dají očekávat i individuální chyby. vsadím over 2.5 gólů.TIP: Over 2.5 gólů # 2.31 Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.

Prosinec 2017

Celkem vyhodnocených analýz: 3
Z toho celkem OK Tipů: 2
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 300
Celkem všechny výhry: 363
Bilance (výhry - vklady): + 63,-Kč