Příspěvek pon 11. pro 2017 18:44:02

Wolfsburg - Lipsko

Úterý 18:30
Bundesliga
16. kolo


Wolfsburg vs. Lipsko

Wolfsburg je aktuálně na 11. pozici s 18 body a skóre +1. Velni dobrou formu má zejména na domácím hřišti, kde v posledních 5 zápasech neprohrál a získal 9 bodů. V posledních 2 domácích ligových zápasech navíc vždy vyhrál. V posledním ligovém kole Wolfsburg remizoval na hřišti HSV (15) bez branek.
Trenér Schmidt bude v tomto zápase postrádat 2 zraněné hráče: Camacho (Z 9/0) a Blaszczykowski (Z 7/1). Lze očekávat formaci 4-2-3-1 ve složení: Casteels – Itter, Brooks, Uduokhai, Verhaegh – Arnold, Guilavogui – Malli, Didavi, Origi – Gomez. Vypíchnout je potřeba aktuální fornu gólmana Casteelse a obránce Brookse.

Lipsko je aktuálně v tabulce 2. s 27 body a skóre +3. Na první Bayern ztrácí 8 bodů. Lipsko má v posledních zípasech trochu zhoršenou formu. Tři psolední zápay nevyhrálo. Z posledního venkovního ligového zápasů si odvezlo debakl 4:0 od Hoffenheimu (6). V posledním ligovém kole Lipsko pouze remizovala doma s Mainzem (14).
Kouč Hasenhüttl bude v tomto zápase postrádat zraněného Sabitzera (Z 11/2). Otazníky dále jsou nad startem Upamecana (Z 12/0) a Forsberga (Z 12/1). Hosté nejspíše nastoupí ve formaci 4-4-2 ve složení: Gulacsi – Klostermann, Konaté, Upamecano, Halstenberg – Kampl, Keita, Demme, Bruma – Poulsen, Werner. Aktuálně impozantní výkony předvádí zejména mladý záložník Naby Keita.

SK mírně favorizují hostující tým. Domácí Wolfsburg je na svém stadionu velmi silný, a pokud hosté nepřijedou s výrazně lepší formou, než měly doposud, na výhru by dosáhnout neměli. Věřím v neprohru domácího celku.

Tip: 1 (+0,5 AH) @ 1,68
Obrázek