Osmanlispor FK - Akhisar Belediyespor

<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek pon 25. pro 2017 12:01:09

Osmanlispor FK - Akhisar Belediyespor

Obrázek Osmanlispor FK - Akhisar BelediyesporObrázek

Pondělí 25.12.2017 - 18:00 hod
Turecko: Süper Lig - 17. kolo
Stadión: Osmanli Stadyumu, Ankara

Domácí Osmanlispor je po šestnácti odehraných kolech v tabulce až na šestnácté příčce, která v turecké lize znamená
sestup do druhé ligy. V případě že by Osmanlispor dnes zvítězil, tak by k jeho dosavadním čtrnácti bodům přibyly další
tři, což by znamenalo posun na patnácté místo kde je momentálně Konyaspor s patnácti body a již odehraným sedmnáctým
kolem. Osmanlispor si v poslední době počíná výborně, ale nutno podotknout že pouze v domácím prostředí, kde z posledních
šesti zápasů pětkrát vyhrál a jednou remizoval (s Fenerbachce Istanbul 1:1), dva z těchto šesti zápasů byly pohárové 5:0, 3:1.
Kromě dlouhodobě absentujících M. Bayir, M. Güven a E. Bekmedirem nebude moci trenér Ifran Buz počítat s (?Josuem?) a
brankářskou jedničkou H. Arikanem, kterého zastoupí Z. Karcemarskas. Domácí zápasová bilance 4-1-3 a skóre 15:10.
Domácí budou jednoznačně chtít potvrdit domácí formu a získat všechny tři body proti oslabenému soupeři, kterému se nedaří.

Akhisaru se po vcelku slušném vstupu do sezóny přestalo dařit a to ukazuje i doba od poslední výhry, která je z osmého kola
(15.10.2017) kdy nad Trabzonsporem hosté zvítězili vysoko 1:6. Z posledních pěti ligových zápasů (doma/venku) jsou to dvě remízy
a tři porážky. Akhisar je na tom co se postavení v tabulce týče lépe (dvanáctá příčka), ale forma hostů a jejich venkovní výsledky
nejsou vůbec dobré, navíc budou postrádat tři důležité (klíčové) hráče: v trestu za červenou kartu z minulého zápasu s Galatasarayem Istanbul (výsledek zápasu 4:2) je pravý obránce M. Lopes, dále budou chybět - útočník D. Larsson a hlavně nejlepší střelec hostů P. Henrique (6+1). Na týmu Akhisaru je patrná možná (psychická) únava a celkový nesoulad mezi jednotlivými hráči. S venkovní bilancí
1-2-5 a skórem 11:16, k tomu z posledních čtyř venkovních zápasů remíza a tři porážky, nevěřím v zisk ani jednoho bodu.


TIP: Výhra Osmanlisporu # 1.96 Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 25. pro 2017 16:12:35

Re: Osmanlispor FK - Akhisar Belediyespor

Souhlas, taky mám jedničku. Akorát jsem teď lenivej něco sepisovat, jinak se ale v sázení celkem daří. Třeba včera nizozemská vyšla krásně a dnešní KHL taky vypadá dobře zatím. :) GL
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek pon 25. pro 2017 16:31:18

Re: Osmanlispor FK - Akhisar Belediyespor

Jo jo nizozemskou jsem hrál včera taky, ale až ten poslední zápas Feyenoord - Roda over 4.5 gólu, jsem trnul až do 89. minuty
na 4:1 a nakonec dali ještě i na 5:1 v druhý minutě nastavení. :D
A ještě jsem hrál Turky Galatasaray - Goztepe over 3.5 gólu, tam bylo v 70. minutě hotovo, tak snad to půjde i nadále :ympray:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek pon 25. pro 2017 20:03:00

Re: Osmanlispor FK - Akhisar Belediyespor

Osmanlispor - Akhisar 3:2 TIP: OK
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 13 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.123s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore