Tottenham Hotspur FC vs Juventus FC

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 07. bře 2018 10:55:13

Tottenham Hotspur FC vs Juventus FC

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Tottenham a Juventus
Soutěž: Liga mistrů - Osmifinále
Datum: 7. 3. 2018 20:45
Místo: Wembley Stadium (Londýn), Anglie


Obrázek


Ve středu nás čekají odvety o postup do čtvrtfinále Ligy mistrů. V zápase mezi Manchestrem City a Basilejí je již hotovo, takže se v analýze budu věnovat utkání mezi Tottenhamem a Juventusem. Předem upozorňuji, že Tottenham je můj oblíbený fotbalový klub, ale budu se snažit být v analýze co nejvíc objektivní.

Tottenham si v základní skupině Ligy mistrů vedl výborně. Nad očekávání celou skupinu vyhrál a nechal za sebou celky jako Real Madrid či Dortmund. Loni už to taková sláva nebyla, v lehčí skupině vypadli a ani ve vyřazovací fázi Evropské ligy si nevedli dobře. Naopak v lize se jim loni dařilo lépe než letos, skončili druzí za Chelsea. Aktuálně jim patří 5. místo v Premier league. Takže to vypadá, že si formu v jednotlivých soutěžích prohodili a v Lize mistrů se jim daří. Největší postavou týmu Spurs je útočník Harry Kane, který v Lize mistrů zaznamenal již 7 gólů a v anglické lize dalších 24. Obecně v útoku je Tottenham silný, kromě Kanea je třeba zmínit ještě Eriksena, Alliho či Sona. Za Tottenham nenastoupí dlouhodobě zranění Alderweireld a vykartovaný Aurier. Otazník je nad nástupem Dembeleho, který nastoupil v prvním utkání a byl by velkou ztrátou v záložní řadě.

Juventus skončil ve skupině druhý za Barcelonou. Takže by se dalo říct, že podle očekávání, protože Barcelona momentálně šlape a i v lize drží poměrně přesvědčivě první místo. Juve ve skupině předčil Sporting a Olympiakos, nad třetím týmem z Lisabonu měli náskok 4 bodů. Jedná se o historicky jeden z nejúspěšnějších klubů světa. V Itálii drží 6 titulů v řadě a v minulém ročníku se dostal až do finále Ligy mistrů, kde nestačil na Real Madrid. Aktuální forma Juventusu hlavně v obraně je opravdu výborná. Však z posledních 20 utkání obdrželi gól jen ve dvou z nich, jeden od Verony a dva v prvním zápase s Tottenhamem. Ačkoliv je italská liga kvalitativně určitě horší než anglická, stejně to ukazuje na výbornou formu Juve. Největší zbraní v útoku je Gonzalo Higuaín, který v Lize mistrů 4 góly a v italské lize 14 branek. Absence za Juventus jsou Bernardeschi, Cuadrado a Mandžukič. Posledně jmenovaný je určitě oslabení, v prvním utkání hrál. Naopak se vrací po zranění Dybala, který se prosadil v posledním utkání proti Laziu.

První zápas na hřišti Juventusu měl zajímavý scénář. Skončil remízou 2:2, ovšem za stavu 2:1 pro Juventus neproměnil Higuaín penaltu. Navíc to bylo těsně před poločasovou přestávkou a gól do šatny by utkání rozhodně ovlivnil. Nestalo se a ve druhé půli přišlo vyrovnání. Statisticky se jednalo o vyrovnané utkání. Jen držení míče bylo ve prospěch Tottenhamu, ale to bylo dané průběhem utkání. Juventus se dostal brzy do vedení a nemusel hrát na míči. S výsledkem je určitě více spokojený Tottenham, ale i tak je případný postup ještě hodně otevřený.

Čeká nás tedy střet výborné obrany Juventusu a stejně dobrého útoku Tottenhamu. Ačkoliv to první utkání nepotvrdilo, tak by nás měl čekat zápas chudší na góly. Obranná hra Juventusu by dnes mohla slavit úspěch a pokud se alespoň jednou prosadí i v útoku, vidím šance na postup Juventusu dost reálně. Kurz podle mě úplně neodpovídá. Očekám výsledek 1:1 nebo 0:1 ve prospěch Juve. Každopádně se na zápas těším. Buď mi vyjde sázka v pěkném kurzu nebo postoupí můj oblíbený tým, takže budu určitě spokojený.

TIP: Postup Juventus kurz 3.20 u Obrázek
<<

kimil

Příspěvky: 324

Registrován: stř 06. led 2016 15:32:03

Příspěvek stř 07. bře 2018 15:12:32

Re: Tottenham Hotspur FC vs Juventus FC

Co se dívám tak dáváš kurzy z tipsortu, ale správně bys měl jen z fortuny :)

3 - Kurzy u tipů je nutné čerpat ze sázkové kanceláře Obrázek a je nutné u kurzu vložit toto logo (při vkládání příspěvku stačí najet na tlačítko "sázkovky" a následně vybrat Fortunu. Do textu se vloží kód který logo zobrazí).
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 07. bře 2018 19:04:04

Re: Tottenham Hotspur FC vs Juventus FC

No nevim jak moc jsou ty pravidla analyz aktualni, ale co tu myslim Petr ( admin fora ) psal, tak fortuna ukoncila spolupraci s tipforem a ted je tu jen reklama na sazkabet, ale zadne nove pravidlo řeceno nebylo, tak je to asi zatim jedno. A asi tu mohou byt kurzy kohokoliv z ceskych sk. No ja vesmes napul s petrem ty analyzy pridavame a vyhodnocujeme, tak se k tomu vyjadruju.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 07. bře 2018 21:03:23

Re: Tottenham Hotspur FC vs Juventus FC

Právě, taky jsem to pochopil tak, že když partnerství s fortunou bylo ukončeno, tak takhle podmínka ztrácí smysl. A viděl jsem to i u jiných, co píšou analýzy, že psali kurzy jiných sázkovek. Samozřejmě pokud by takhle podmínka dál byla nutná, tak můžu uvádět kurzy u fortuny. Ale přijde mi to zbytečná ztráta času, když sázím u tipu. Jinak ty kurzy mají stejně obdobný a není problém si vybraný tip podat tam. ;)
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek stř 07. bře 2018 21:26:55

Re: Tottenham Hotspur FC vs Juventus FC

Já jsem se ptal Petra už 23. listopadu jak psal že Fortuna už nebude sponzorovat TIPFÓRUM, tak jestli můžu dávat i jiný sázkovky než Fortunu a bylo mi odpovězeno, že můžu dávat tipy (kurzy) už odkudkoli :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 07. bře 2018 22:40:46

Re: Tottenham Hotspur FC vs Juventus FC

Výsledek zápasu 1:2, TIP OK. I když byl Tottenham po většinu zápasu lepším týmem, tak postupuje Juventus. Proměnili své dvě šance a ze dvou střel na branku dali dva góly. Někdo by asi řekl, že to byla jen haluz a štěstí. Podle mě však tohle ukazuje ty opravdu top týmy světa, že dokáží v zápase, kde se nedaří, vytěžit z minima maximum.
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek čtv 08. bře 2018 11:46:38

Re: Tottenham Hotspur FC vs Juventus FC

Tottenham není tam kde je Juventus (co se zkušeností týče," ani být nemůže") domácí nemají rozdílové hráče,
kteří když mají několik šancí, tak nějakou promění a to se v tomto zápase nepovedlo. Konkrétně myslím Son Heung-Mina,
ten trefil tu gólovou střelu jen se štěstím a to k tomu samozřejmě patří, ale je potřeba něco navíc jako předvedl Juventus po
příchodu hráčů Asamoah, Lichtsteiner se úplně změnila hra Juventusu, dva góly během pár minut to jen ukazují a Tottenham
hrál pořád to snejný, i když tam měli nějaký šance (i trefená tyč po neodmávaném offsidu). Co ukazuje také velký charakter týmu jsou zblokované střeli, jak se tam hráči Juventusu vrhali do střel a hecovali se, nic podobného u domácích nebylo. Tím
chci říct že Tottenham hrál skvěle, ale jen to prostě nestačí tím spíš v play-off Ligy Mistrů, takže haluz určitě ne :D

1. poločas:
střely mimo: 5 - 2
střely na branku: 4 - 0
zblokované střely 3 - 1

---------------------------------------------
2. poločas:
střely mimo: 4 - 3
střely na branku: 1- 3
zblokované střely: 5 - 0
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 30 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.137s | 33 Queries | GZIP : Off Livescore