SS Lazio vs FK Dynamo Kyjev

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 08. bře 2018 9:54:23

SS Lazio vs FK Dynamo Kyjev

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Lazio a Dynamo Kyjev
Soutěž: Evropská liga - Osmifinále
Datum: 8. 3. 2018 21:05
Místo: Stadio Olimpico (Řím), Itálie


Obrázek


Čtvrtek je tradičně vyhrazen Evropské lize a já si vybral tip na jeden z dnešních zápasů osmifinále. Bude se jednat o italsko-ukrajinský souboj mezi Laziem Řím a Dynamem Kyjev.

Laziu se momentálně napříč soutěžemi daří, v lize mu patří 4. místo o bod za rivalem AS Řím. V Evropské lize zatím také postupují bez větších problémů, skupinu vyhráli s pohodlným náskokem 4 bodů. Ve skupině se utkali s týmy Nice, Waregem a Vitesse. V jarní vyřazovací části byl jejich prvním soupeřem rumunský tým FCSB, který si jistě pamatuje Plzeň se vzájemných zápasů. První zápas v Rumunsku sice Lazio prohrálo 0:1, ale nenastoupili v plné sestavě. V odvetě už nasadili to nejlepší a rumunský tým zdevastovali 5:1. Hattrick v zápase dal Ciro Immobile, největší hvězda domácích a zároveň nejlepší střelec. V Evropské lize dal 5 gólů (za 5 zápasů) a v italské Serii A jich má rovných 23, což z něj dělá nejlepšího střelce celé soutěže. Kromě něj má tým k dispozici další dobré hráče, jsou to například Lucas Leiva, Lukaku (krajní obránce, bratr útočníka United), de Vrij nebo Milinkovic-Savic. V domácím týmu není hlásena žádná absence, takže může domácí trenér Inzaghi nasadit to nejlepší.

Dynamo Kyjev je letos také úspěšný a v ukrajinské lize jim patří 2. místo za Šachtarem Doněck. Právě tyhle dva týmy jsou v místní lize nejlepší a zbytek už tak kvalitní není, takže výsledky v této soutěži nejdou moc porovnávat. Proto je lepší měřítko Evropská liga, kde svou skupinu rovněž vyhráli. Ovšem neměla tak kvalitní obsazení, předčili týmy Partizan, Young Boys Bern a Skenderbeu. Ve vyřazovací fázi narazili na AEK Athény a postup to nebyl zrovna přesvědčivý. Uhráli dvě remízy (1:1, 0:0) a jelikož dali gól venku, tak postupovali. Ovšem více ze hry v těch utkání měli hráči AEK, své šance však neproměnili. V týmu nejsou nějaké hvězdy světového formátu, k těm známějším hráčům patří Zambrano, Verbic nebo Kedziora. Jinak většinu týmu tvoří hráči ukrajinské národnosti. Absence domácích jsou právě Zambrano, Mbokani (kvalitní útočník, který si zahrál i Premier league), Buschan a Sydorchuk. Několik důležitých hráčů tedy chybí a při nepříliš širokém kádru Dynama by to mohl být problém.

Shrnu-li to, tak Lazio je v tomto duelu jednoznačný favorit a o jeho výhře nepochybuji. Doma určitě nasadí to nejlepší a nebudou chtít nechávat nic náhodě a za postupem půjdou již v prvním zápase. Otázkou je, o kolik vyhrají. Na základě výsledků Dynama z posledního dvojzápasu s AEK a několika absencí důležitých hráčů si myslím, že Dynamo se v útoku neprosadí. Budou se soustředit na obranu, ale Lazio s kanonýrem Immobilem v čele si poradí.

TIP: Lazio vyhraje s čistým kontem kurz 2.32 u Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 08. bře 2018 11:36:07

Re: SS Lazio vs FK Dynamo Kyjev

Za mě over 2.5, Dynamo je spíš takovej offenzivnější tým a nemyslím si že bude chtít na Laziu celý zápas bránit, což se jim i dle mě vymstí. Lazio je daleko kvalitnější a velký favorit tohoto dvojutkání, čekám že over může zajistit i samo :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 08. bře 2018 11:49:24

Re: SS Lazio vs FK Dynamo Kyjev

No v tom dvojzápase s AEK to moc Dynamo nepotvrdilo, že by byly nějaký ofenzivní tým. A v domácí lize jsou zkrátka mužstva jiné kvality než Lazio, ale uvidíme večer. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 08. bře 2018 13:30:59

Re: SS Lazio vs FK Dynamo Kyjev

No myslim tim ze uz ve skupine v jejich zapasech nouze o goly nebyla a AEK to bylo dany i hrou soupere, co si budeme tymy z Recka i repre vyjma olympiakosu kde je ten tym hodne o cizincich hraji extremne defenzivne, recka repre uz je v tomhle vyhlasena. Kazdopadne drzim palce, vysledek 3:0, 4:0 a asi by se nikdo nezlobil.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 08. bře 2018 22:59:20

Re: SS Lazio vs FK Dynamo Kyjev

Výsledek zápasu 2:2, TIP KO.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 08. bře 2018 23:06:44

Re: SS Lazio vs FK Dynamo Kyjev

Čekal jsem teda od Lazia daleko víc se přiznám, statisticky vyrovnaný zápas s vyrovnaným skorem bída. Aspoň over vyšel, no trefil jsem 5 z 8 zápasů OK s tím že jsem to hrál po dvojičkách a vyšla jen jedna dvojice X( Ale tak při stejnem vkladu a chycenem kurzu 3.60 díky overu v Lipsku a Sporting o1.5g skoro peníze zpátky. Co ty vydělals na EL ? :D Mně se na ní dlouhodobě nedaří, takže to že jsem prohrál dnes jen málo beru jako úspěch :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 08. bře 2018 23:17:47

Re: SS Lazio vs FK Dynamo Kyjev

No jako že dostanou gól OK, ale nevyhrát a remizovat 2:2 jsem teda fakt nečekal...Jinak jsem skončil podobně jak ty, zklamalo Lazio a Dortmund. Naopak vyšel Sporting, Marseille a Atletico. Ale jak píšeš, pro mě je taky úspěch, když nejsem v mínusu. Dávám to vždycky jen tak na sledovačku, aby mě ty zápasy víc bavili. Jinak ty výsledky poslední doby obecně jsou takový, že už mě nepřekvapí nic. :)

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.158s | 32 Queries | GZIP : Off Livescore