VfL Wolfsburg - FC Schalke 04

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 17. bře 2018 14:41:11

VfL Wolfsburg - FC Schalke 04

17.03.2018 v 18:30h
Fotbal
Německo, 1. Bundesliga, 27.kolo
stadion: Volkswagen Arena (Wolfsburg)



VFL WOLFSBURG - FC SCHALKE 04




VFL WOLFSBURG
- Vlci letos zažívají velmi nepovedenou sezonu a po 26 odehraných kolech se krčí až na 15. pozici v tabulce Bundesligy při skore 28:36, který je řadí mezi deffenzivnější celky. Na špatné výsledky nedávno zareagovalo i vedení Wolfsburgu a angažovalo nového trenéra Bruna Labbadiu, tn už má četné zkušenosti s trénováním klubů v Bundeslize no tady zatím toto příliš nepotvrdil, ze tří zápasů získal pouze bod na hřišti Mainzu a prohrál duely s Leverkusenem 1:2 a na Hoffenheimu dostal v minulém kole rychtu 3:0. Ani na domácím hřišti se vlkům příliš nedaří, kde získali pouze 13 bodů ve 13 zápasech s bilanci 2-7-4 při skore 18:20 což značí poměrně golove zápasy na jejich hřišti i přes to že celkově to skore týmu spíš vypadá defenzivně. Co se týče absencí je to hrůza, od začátku sezony chybí důležití hráči Blaszczykowski (RM) 7/1,Brooks (CB) 7/0, no nedávno se k nim přidali ještě Tisserand (CB, LB) 14/0 či Gerhardt (LB,CM) 16/1 a není to všechno před dnešním duelem mají nejistý start klíčový Guilavogui 24/2, největší hvězda začátku sezony DM Camacho 9/0, který by mohl být fit po delší době ale se základem se u něj nepočítá, dále důležití střelci CF Origi 23/5 a AM Didavi 24/6 či stoper Uduokhai 16/1. Návrat do základní sestavy by pak měl hlásit alespoň krajní bek William 14/0.
Posledních 5 zápasů:
10.03.18 BUN Hoffenheim Wolfsburg 3 : 0
03.03.18 BUN Wolfsburg Leverkusen 1 : 2

23.02.18 BUN Mohuč Wolfsburg 1 : 1
17.02.18 BUN Wolfsburg Bayern 1 : 2
11.02.18 BUN Brémy Wolfsburg 3 : 1




FC SCHALKE 04
- Tady na druhou stranu opět velmi slušná sezona, která by měla opět zaručit Schalke 04 účast v lize mistrů po těch předchozích 3 sezonách, kdy z toho byla jen EL až na tu poslední sezonu, která byla za posledních x let jasně nejhorší 10.místo...Zatím je to tedy 2.místo s 46 body, šance na titul prakticky neexistuje, Bayern Mnichov zítra může oslavit zisk titulu pokud vyhraje, naopak 2.místo ještě není zdaleka jisté a Schalke může spadnout to rozhodně, jen o bod za nimi je BVB Dortmund, další bod za nimi Leverkusen a ani Lipsko nebo Eintracht Frankfurt určitě ještě nejsou ze hry, bude to ještě zajímavý závěr sezony. . Na hřištích soupeřů má Schalke zisk 21 bodů za bilanci 6-3-4 a při skore 19:16. Co se týče absencí jsou na tom Königsblauen podstatně lépe než vlčáci, jelikož je trápí momentálně pouze stav stopera Kehrera 22/1 a jinak by měl být tým kompletní, nevím jaká je pak situace u AM Amineho Harita 23/3, který po první polovině sezony jako by se vypařil a tenhle jinak důležitý hráč teď vůbec nehraje, v posledním kole nebyl dokonce ani na lavičce.
Posledních 5 zápasů:
09.03.18 BUN Mohuč Schalke 0 : 1
03.03.18 BUN Schalke Hertha 1 : 0
25.02.18 BUN Leverkusen Schalke 0 : 2
17.02.18 BUN Schalke Hoffenheim 2 : 1

10.02.18 BUN Bayern Schalke 2 : 1




- No na zápas se moc těším, konečně se podívám na zápas Bundesligy s českým či slovenským komentářem na Digi Sport. Já tady favorizuji Schalke, protože je prostě celkově v sezoně lepší, nasbíralo dokonce více bodů venku než Schalke doma, má o dost lepší formu a i co se týče absencí jsou na tom lépe. Domácím nepomohla ani změna trenera statisticky ve všech třech zápasech pod Labbadiou na hřištích horší a i skore 2:6 ve třech zápasech bída, no v posledním zápase to vygradovalo a hlavně v prvním poločase hrál Hoffenheim, který nakonec vyhrál 3:0 jen na jednu bránu. Wolfsburg doma hraje dost offenzivně no 3x v posledních 5 domácích zápasech dostal alespoň 2 goly a 4x v posledních 5 zápasech celkově tenhle tým obdržel alespoň 2 branky od soupeře a na to já se tady zaměřím a zahraju 2 goly Schalke... mám radši sázky na goly, protože můžou vyjít daleko dřív než se naplní 90 minuta a nemusím se tady modlit co že se ještě nestane a tady to vidím reálně. Schalke co jsem koukal během posledních 10 zápasů venku tuhle hranici dalo v polovině případů a dnes je čeká slabší soupeř tak proč ne, navíc když má Wolfsburg tolik absencí, tak ta hra třeba nebude mít ani hlavu ani patu od nich. Schalke je navíc velmi dobře naladěno 4 výhry v posledních 4 kolech paráda a rozhodně ani prohra ze zápasu před tím 2:1 na Bayernu není výsledek za který by se museli stydět.




HLAVNÍ TIP: FC Schalke 04 nad 1.5g@ 2.25 Obrázek
%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 17. bře 2018 15:24:51

Re: VfL Wolfsburg - FC Schalke 04

Nevím no, já to tak jednoznačně nevidím. Schalke výhry 1:0 hraje docela často a Wolfsburg je celkem defenzivní tým, takže moc gólů nečekám. Wolfsburg nutně potřebuje body na záchranu, tipuju remízu 1:1. Ale dávat nic nebudu, takže GL tobě. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 17. bře 2018 15:39:46

Re: VfL Wolfsburg - FC Schalke 04

No doma naopak Wolfsburg ale hraje docela offenzivně a má to tam cca 1.5:1.5 a Schalke má venku taky průměr vstřelených branek 1.5.... Forma hraje jasně pro Schalke i absence no neříkám, že je to tutovka, ale v takovýmhle zápase prostě musíš hrát dobrý kurz... Wolfsburg může být postavený jak chce v tabulce, ale má furt velmi kvalitní kádr, který má na víc, ale dnes si myslím že to nedá, těch ztrát je tam moc. Když se pak podívám i h2h, tak se na 0:0 úplně mezi nimi nehrává.

Jinak mé další tipy na BL:
Eintracht Frankfurt - Mohuč ----> Frankfurt nad 1.5g@1.90
MGladbach - Hoffenheim ---> Over 3.0g@ 2.05
Augsburg - Werder Brémy ---> Oba gol@1.80
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 17. bře 2018 21:04:44

Re: VfL Wolfsburg - FC Schalke 04

Škoda 0:1KO


Zklamání určitě cítím, protože ten zápas byl opravdu hrozný po 30 minutách jsem přepínal rychle na Spartu se Slávií. Schalke nechávalo Wolfsburg hrát vymýšlet hru a čekalo na chyby, které moc nepřicházely. Byl to špatný tip. Původně jsem chtěl hrát jen výhru Schalke, ale pak mi blikl do očí lepší kurz na 2 goly, tak jsem to zkusil, protože jsem šanci viděl nastejno, no tu výhru nakonec dali a alespoň jeden tiket vyšel, protože jsem tu výhru Schalke za 2.15 zbrkle naštěstí uložil... No asi si jí ani nezasloužili a remíza 0:0 by tomu slušela víc, ale díky aspoň za ten nešťastný vlastenec Knocheho a to ještě nedal Wolfsburg chvíli před vlastencem penaltu, takže to že vůbec vyšla aspoň jejich výhra považuju skoro za zázrak :D

Naštěstí aspoň zbytek zápasů v BL mi udělal radost a poslal mě do zisku za dnešní zápasy této ligy. :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 36 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.150s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore