Juventus FC vs Real Madrid

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 03. dub 2018 9:32:22

Juventus FC vs Real Madrid

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Juventus a Real Madrid
Soutěž: Liga mistrů - čtvrtfinále
Datum: 3. 4. 2018 20:45
Místo: Allianz Stadium (Turín), Itálie


Obrázek


Dnes jsem si pro analýzu vybral zápas nejprestižnější fotbalové klubové soutěže Ligy mistrů. Ta má dnes na programu čtvrtfinále mezi Juventusem a Realem Madrid. Jedná se o reprízu loňského finále, takže se bude jednat o kvalitní utkání. Zápas vysílá ČT sport.

Juventus Turín je momentálně v dobrém rozpoložení, v lize jsou na prvním místě s náskokem 4 bodů a v boji o titul tak mají vše ve svých rukou. Za 30 zápasů nasbírali 78 bodů při skóre 70:16. Je tedy vidět, že především v obranné fázi je tým úspěšný. V posledním zápase si vyšlápli na AC Milán výhrou 3:1. V osmifinále Ligy mistrů si Juve poradilo s Tottenhamem, i když se jednalo o vyrovnaný duel (2:2, 1:2). Nakonec rozhodli zřejmě zkušenosti z takhle velkých zápasů, herně to bylo minimálně vyrovnané. Oba týmy mají v sestavě mnoho hvězd světového formátu. Za Juventus jsou to zkušení harcovníci Buffon a Chiellini, kteří už mají mnoho za sebou i v italském národním týmu. Výkon Chielliniho v odvetném zápase s Tottenhamem se mi opravdu líbil, hodně střel zblokoval a určitě má velkou zásluhu na tom, že Juve ubránil postupový výsledek. V záloze si svou práci odvedou Khedira a Matuidi a v útoku se Stará dáma může spolehát na duo Higuaín-Dybala. Juventus má určité problémy s absencemi pro tento duel. Kvůli kartám určitě nenastoupí obránce Benatia a záložník Pjanič. Především Pjanič hraje základ celkem pravidelně. Dále by kvůli zranění měli chybět Bernadeschi, Alex Sandro a Mandžukič.

Pravděpodobná sestava Juventusu: Buffon - De Sciglio, Barzagli, Chiellini, Asamoah - Khedira, Bentancur, Matuidi - Dybala, Higuaín, Costa.

Real Madrid je v poslední době také ve formě. Nicméně celkově jeho postavení v tabulce španělské ligy tak dobré není. Nachází se až na 3. místě, kdy za 30 zápasů nasbírali 63 bodů při skóre 76:33. Na první Barcelonu ztrácí už propastných 13 bodů, takže na titul již mohou s největší pravděpodobností zapomenout. Toho si je vědom i trenér Zidane, takže LM je pro něj a jeho tým priorita. To demonstroval i při posledním ligovém utkání proti Las Palmas, kdy nechal své klíčové hráče odpočívat na dnešní duel (Ronaldo, Kroos, Marcelo). Největší formu má teď Cristiano Ronaldo, který dal 4 góly Gironě nebo rozhodl dvěma góly přátelský zápas v dresu Portugalska proti Egyptu. V osmifinále Ligy mistrů si pro mě až překvapivě snadno poradili s PSG (výhry 3:1, 1:2). Pozitivní zprávou pro Real je návrat stopera Ramose, který by po zranění měl být dnes připraven nastoupit, stejně jako Isco. Jedinou absencí by měl být obránce Nacho, který ale základ stejně většinou nehrál.

Pravděpodobná sestava Realu: Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Kroos, Casemiro, Modrić - Isco - Benzema, Ronaldo

Týmy se potkávání v LM celkem pravidelně, naposledy to bylo v již zmiňovaném finále, které skončilo 1:4 ve prospěch Realu. V LM se od roku 2005 potkali celkem 9x a většinou se jednalo o gólově bohaté zápasy (v průměru tak 3 góly na zápas). Dnešní situace mi však trochu napovídá, že by se podobný scénář neměl opakovat. Juventus je hlavně doma v obraně silný a proti Realu si nemůže dovolit takový luxus jako v utkání s Tottenhamem, kdy inkasovali doma 2 góly. Real je sice v poslední době gólově produktivní, ale zase budou hrát s vědomím, že je ještě čeká domácí odveta. Celkově to vidím na opatrný zápas, jelikož oba týmy jsou si vědomy svých kvalit. V zápase si zahraji poločasovou remízu, jinak bych doporučil taky under. Poločasová remíza je poměrně častý výsledek v prvních zápasech ve vyřazovací části pohárů, pokud se střetnou kvalitativně vyrovnané týmy. Platit by to mohlo i dnes.

TIP: Remíza v 1. poločase kurz 2.13 u Obrázek
<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek úte 03. dub 2018 15:02:03

Re: Juventus FC vs Real Madrid

no to já si nemyslim, že to bude až tak opatrné... k čemu by jako Realu bylo 0:0? určitě už tady budou hrát na vítězství a je jim jedno, že jeden dostanou když dva daj... co sem se díval po netu tak hodně populární tip je "oba gól" což já zrovna moc nemusim, ale hotovo by mohlo být už do poločasu 1:1, aby se ti to hodilo no a konec třeba opravdu 1:2?
za mě neprohra Realu = největší jistota - kurz nic moc :-??
R.I.P. Andrés Escobar (13.3.1967-2.7.1994) - zastřelen po MS´94
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 03. dub 2018 15:31:56

Re: Juventus FC vs Real Madrid

Já dneska víc věřím Juventusu. Doma už sedm zápasů v LM bez porážky a i historicky doma na Real vždy zahráli (nepočítám samozřejmě finále hrané jinde). No moudřejší budeme večer, ale Real víc než jeden gól podle mě nedá.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 03. dub 2018 20:35:26

Re: Juventus FC vs Real Madrid

Výsledek poločasu 0:1, TIP KO. Real dal gól hned na začátku poločasu, když po individuální chybě měl Isco čas na centr a našel Ronalda. Pak už hrál hlavně Juventus, ale své dvě šance neproměnili. Na straně Realu ještě trefil Kroos břevno, ale jinak střely na branku 1:1. Škoda, že domácí zaspali ten začátek.

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.138s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore