PFK CSKA Moskva vs FK Dynamo Moskva

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 09. dub 2018 8:23:59

PFK CSKA Moskva vs FK Dynamo Moskva

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy CSKA Moskva a Dynamo Moskva
Soutěž: Premier liga - 25. kolo
Datum: 9. 4. 2018 18:30
Místo: Arena CSKA (Moskva), Rusko


Obrázek

V pondělí je v nabídce méně zápasů, především dohrávají své utkání týmy, které hráli ve čtvrtek Evropskou ligu. To je případ i tohoto zápasu, kde se v moskevském derby utká CSKA Moskva proti Dynamu Moskva.

CSKA se momentálně nachází na 3. místě se ziskem 44 bodů a skóre 34:18. Cílem je rozhodně kvalifikovat se do Ligy mistrů přímo, tedy skončit na prvních dvou místech. Na druhé místo Spartaku ztrácí CSKA 6 bodů a na první Lokomotiv dokonce bodů 8. Na druhou stranu mají dvě utkání k dobru, takže situace není beznadějná. Proto je tenhle dohrávaný zápas pro ně velmi důležitý. I přes náročný program, kdy domácí hráli i souboje v Evropské lize, se týmu v domácí soutěži daří. Po přestávce vyhráli všechny 3 utkání, když porazili Rostov (2:1), Akhmat (3:0) a Ural (1:0). Zatím slabinou týmu jsou domácí utkání. V nich jsou v tabulce až na 11. místě, protože z 10 zápasů vyhráli jen 5x. Je tedy co zlepšovat. Pozitivní zprávou je, že marodka týmu není velká. Mimo hru jsou obránci Vasin a Fernandes, ostatní jsou připraveni k zápasu. Je tak připraven nejlepší střelec týmu Vitinho s 8 góly nebo Wernbloom (5 gólů). Hodnota kádru je 101,68 mil. eur.

Dynamo Moskva nezažívá nejlepší časy, tento slavný klub si prožil krizi v podobě sestupu do druhé ligy. Loni se jim sice podařilo hned postoupit, ale samozřejmě se to podepsalo na kvalitě kádru, který se zatím nepodařilo posílit tak, aby byl více konkurenceschopný. Nyní je Dynamo se ziskem 27 bodů až na 12. místě v tabulce se skóre 22:22. Jsou tedy jen těsně o jedno místo před nepříjemností, kterou je skupina o udržení. Na druhou stranu mají stále jako CSKA 2 zápasy k dobru. I pro ně je tedy tohle derby důležité, jistě nechtějí zopakovat sestup. Po přestávce forma není úplně špatná, vzhledem k možnostem týmu. V posledním zápase výhra nad Arsenal Tula (2:1), pak dvě remízy s Krasnodarem (0:0) a Ufou (1:1). Venkovní zápasy nejsou silnou stránkou Dynama. Z 10 zápasů pouhá 1 výhra a 3 remízy je řadí až na předposlední 15. místo v tabulce venkovních utkání. Nejlepším střelcem týmu je útočník Markov s 9 góly. Jak jsem již zmínil, v týmu nejsou žádné velké hvězdy. To dokládá také hodnota kádru, která je o hodně menší než u CSKA - 26,70 mil. eur.

První letošní vzájemný zápas skončil 0:0, byť aktivnější v zápase bylo jednoznačně CSKA (7:1 střely na branku ve prospěch CSKA). Dnes by domácím takový výsledek rozhodně nestačil. Dynamo vzhledem k svému postavení a kvalitě do zápasu půjde se stejnou taktikou jako posledně, tedy co nejdéle držet bezbrankový stav. Nicméně venku jim mnoho šancí uspět nedávám. I když si zatím na jaře nevedou špatně a zřejmě se i zachrání, dnes jim moc nevěřím. Zatím se v posledních zápasech nestřetli se špičkou ligy, kam CSKA patří. Domácí si tak připíší tři body do tabulky a přiblíží se bojům o titul. Jelikož se jedná o derby a celkově ruská liga jednou z nejvyrovnanějších soutěží, kde nepadá mnoho gólů, přidám k výsledky i tip na branky v utkání. Nemělo by jich padnout víc než 3, přeci jen Dynamo se bude jen těžko prosazovat.

TIP: Výhra CSKA Moskva a padne méně než 3,5 gólů kurz 1.96 u Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 09. dub 2018 17:38:26

Re: PFK CSKA Moskva vs FK Dynamo Moskva

Hraju CSKA nad 1.5g jenom škoda, že to nedávájí ani na té Arena Sport a mají radši v programu hokej.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek pon 09. dub 2018 18:04:27

Re: PFK CSKA Moskva vs FK Dynamo Moskva

Neuminho píše:Hraju CSKA nad 1.5g jenom škoda, že to nedávájí ani na té Arena Sport a mají radši v programu hokej.



http://cricfree.sc/watch/live/cska-mosc ... -streaming
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 09. dub 2018 18:35:33

Re: PFK CSKA Moskva vs FK Dynamo Moskva

Díky za odkaz, viděl jsem teda akorát posledních 10 minut prvního poločasu a zatím asi CSKA nic moc ani na onlajnech není zmínka o jakekoliv jejich šanci a co jsem viděl těch 10 minut, tak tam naopak mělo možnost dát druhý gól Dynamo, tak snad bude druhý poločas daleko lepší.

Večer ještě zajímavý duel v Německu a též ve Španělsku, nějaké tipy ?
Na Bundesligu určitě mrknu aspoň 1. půlku no pak se budu muset pomalu vydat na noční :/
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 09. dub 2018 19:24:04

Re: PFK CSKA Moskva vs FK Dynamo Moskva

Výsledek zápasu 1:2, TIP KO.

Bundesliga se mi líbil over 3 góly, ve Španělsku nic. A CSKA velký zklamání, ale ruská liga mě už asi ničím nepřekvapí :) Bohužel se teď nedaří no :-??
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 09. dub 2018 19:24:59

Re: PFK CSKA Moskva vs FK Dynamo Moskva

Dobrá komedie, vůbec jsem nepochopil proč střídal nejlepší hráč CSKA Vitinho když prohrávali a těch šancí bylo celkově taky málo, golovky skoro žádné, ruská trapárna.

V Německu zkusím Lipsko gól do svačiny, dávají to celkem pravidelně doma a navíc mi přijde že i hrají v lepší formě než Leverkusen.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 09. dub 2018 20:09:45

Re: PFK CSKA Moskva vs FK Dynamo Moskva

Ve Španělsku hraju už za stavu 0:1 Villareal gol do půle za 2.05. Villareal je celou sezonu lepší, má o trošku lepší formu i když ani u nich to není zdaleka optimální no a i výsledky Bilbaa venku v poslední době jsou hodně špatné a z posledních 6 venkovních zápasů pustili gol v 1.poločase hned 5x.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 09. dub 2018 21:04:46

Re: PFK CSKA Moskva vs FK Dynamo Moskva

Ovar v Německu dost na klid, že já vyberu do analýzy takovou blbost jako ruskou ligu :D
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 10. dub 2018 18:22:39

Re: PFK CSKA Moskva vs FK Dynamo Moskva

No já hodně pochybuji o tom, že tohle bylo čisté, hlavně jsem nepochopil to střídání, protože to nevypadalo, že by měl Vitinho nějaký zdravotní problém jsem zvědavý či bude hrát příště, do té doby si myslím že byl nejlepší hráč CSKA na place, naraz byl střídaný i Musa, který si ani neplácl s trenerem který za ním ještě šel a Musa dělal jak kdyby ho neviděl, celkově ten herní výkon nic moc až na kreativitu Dzagoeva nvm co bych mohl vyzdvihnout krom dobré práce útočníka Chalova při 1. brance CSKA a zároveň poslední, jinak já většinou under dávám pouze v případě že hrají dva neschopné týmy proti sobě od kterých čekám že by tři goly mohly dát tak za dva zápasy dohromady, ale velkeho favorita proti trpaslkovi takhle radši nehraju, i když tady to nakonec dopadlo taky uplně jinak, nicméně pokud v takovem zápase bude favorit prohrávat je prakticky jisté, že za nepřízniveho stavu půjde prostě všechno dopředu a obrana zůstane propustnější a to úplně pro under nehraje.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.136s | 35 Queries | GZIP : Off Livescore