LDU Quito - Independiente José Terán

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 23. úno 2011 12:16:43

LDU Quito - Independiente José Terán

24.02.2011 - 01:30

Obrázek


LDU Quito - Independiente José Terán

Přicházím se s Vámi podělit o dalšího mého favorita. Doufám, že všichni vědí, jak jsem poslední dobou úspěšný a tak si to prosím vezměte k srdci. Jedná se o ekvádorskou nejvyšší fotbalovou soutěž a nastoupí zde veliký favorit utkání LDU Quito, který je i velikým favoritem na umístění na předních příčkách.

V této jihoamerické soutěži je teprve začátek ligového ročníku. Tato ekvádorská soutěž se nachází v 5. kole (toto utkání je dohrávkou 5. kola), ale již je na výkonech týmů vidět, kdo jakou má formu a v jakém duchu by se mohly nést výsledky.

LDU Quito se nachází na 5. místě se sedmi body na kontě a skóre dělá 9:2. I když neokupuje nejvyšší příčky, tak předvádí nejlepší fotbal, který je korunován jednou z nejlepších obran v této soutěži. Hned v prvním utkání sice prohrálo Quito s domácím Olmedem těsně 1:0, ale zasloužená by byla v tomto utkání minimálně remíza. Jenomže v tom je to kouzlo fotbalu. Quito doma odehrálo zatím 2 utkání, ve kterých vstřelilo 8 branek a žádnou neinkasovalo. V posledním utkání doma deklasovalo Mantu FC 5:0, která je na zahraničních serverech herně přirovnávána právě k dnešnímu soupeři Independiente José Terán.

Independiente José Terán odehrál venku doposavaď jen jedno jediné utkání, ve kterém remizoval s průměrnou Imbaburou 2:2. V tabulce se jinak nachází na 5. místě s pěti body na kontě a skóre podtrhává bodové hodnocení 5:5. Tabulka je jinak samozřejmě k náhledu níže.

Samozřejmě po pěti odehraných utkání nemůžeme vyvozovat závěry a na postavení v tabulce se ohlížet již určitě nemůžeme. Ale dle informací, které se mi podařily zjistit, by Quito mělo nastoupit v kompletní sestavě, stejně jako Independiente José Terán. Přeci jen je mezi těmito týmy značný rozdíl ve výkonnosti týmu a já věřím, že minimálně výsledku 2:0 se v tomto utkání dočkáme, jelikož LDU Quito pracuje jako hezky namazaný stroj a své soupeře i přes některé rozpačité výsledky přejíždí rozdílem třídy.

Ligová tabulka po pěti odehraných kolech:

Obrázek

Stejně jako já vidí toto utkání i bookmakeři, kteří na vítězství domácího celku vypsali nízký, avšak správný kurz pohybující se průměrně okolo 1,32. Bohužel kurz letí rychle dolů a tak se dostane určitě i pod tuto hranici.

1- 1,30 Obrázek
1- 1,30 Obrázek
1- 1,35 Obrázek (jeden z nejvyšších kurzů k dostání)

MÁ důvěra: 8/10 2:1

S ohledem na ofenzivní sílu domácího mužstva očekávám 2 a více branek, s touto volbou to spojím ještě s výbornou práci obranné řady a výsledkem je HCP, který už kurzově stojí za to:

1- hcp 0:1- 1,8 Obrázek

MÁ důvěra: 5/10 2:1

Dle stejných kritérií očekávám i první poločas:

1- 1,65 Obrázek

MÁ důvěra: 5/10 1:1 KO

Tak toto jsou mé 3 možnosti, které si myslím, že jsou velice reálné a mohly by klapnout.
<<

prerowak

Uživatelský avatar

Příspěvky: 53

Registrován: sob 29. led 2011 6:29:13

Příspěvek čtv 24. úno 2011 6:03:11

Re: LDU Quito - Independiente José Terán

LDU Quito 2 - 1 Independ. Jose Teran poločas 1 - 1
tip na zápas OK
HCP, poločas KO
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek čtv 24. úno 2011 8:03:29

Re: LDU Quito - Independiente José Terán

Koukám, že z dlouhé chvíle asi nemáš co dělat viď :)

no to je jedno. Opět jsem tak potvrdil svou střeleckou formu a v tomto utkání vyšel jen vítěz utkání, když Quito zvítězilo 2:1 i přes to, co jsem se dočetl, že bylo jasně lepší a že snad se míče odrážely několikrát od tyček a obránci zaskakovali na čáře za golmany. Takže je to takové to, slyšel jsem, že báby povídaly, ale nevím co je na tom pravdy, ale to nic nemění na výsledku :)

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 170 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.354s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore