PSG vs Lyon

<<

xxx_mario_xxx

Příspěvky: 412

Registrován: stř 29. říj 2014 19:26:14

Příspěvek ned 07. říj 2018 9:35:32

PSG vs Lyon

Fotbal • Francie • Ligue 1
PSG vs Lyon
07.10.2018 - 21:00

V 9. kole francouzské nejvyšší soutěže se bude Lyon snažit zastavit PSG, které je zatím nekompromisní. Cestu za titulem si dlaždi parádně ale Lyon nemusí být na odpis, čekám zajímavý zápas.

PSG / 1. / 24b / 8-0-0 / 27:6
Pařížané mají jednoznačně nejdražší sestavu ligy, ale není to jen o ceně. Kvalita týmu je očividná a ať už hrálo PSG letos kdekoliv, odneslo si 3b. Celkem má tým 24b a trůní na 1. pozici v tabulce. Naposledy úřadovalo PSG v Nice, to doma prohrálo 0:3. Díky tomu má celek z Paříže náskok na 2. Lille celých 5b a na 5. Lyon dokonce 10b. Bilance gólů je taky zajímavá, 27:6. V polovině týdne PSG ještě vykleplo Bělehrad 6:1 a jediné zakopnutí tak bylo v zápase s Liverpoolem (3:2).
Co se týká absencí, chybět bude Adrien Rabiot, Layvin Kurzawa, Dani Alves a Lassana Diarra. Do brány by měl naopak zamířit opět Buffon.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Lyon / 5. / 14b / 4-2-2 / 14:7
Lyon má za sebou také zápasy v LM, v tom posledním uhrál remízu 2:2 se Šachtarem, předtím dokonce porazil Manchester City. V lize se Lyon také zvedl, poté co ze čtyř úvodních zápasu vyhrál jen 2, nyní je 4 zápasy bez prohry (2-2-0). Zajímavá může být útočná síla Lyonu, za poslední 4z nastřílel tým 10 branek, naopak jich ale také 5 dostal. To může značit proti nejofenzivnějšímu týmu ligy docela problém. Chybět budou Martin Terrier a Rafael, Amine Gouiri je nejistý.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Z posledních 6 zápasů vyhrálo PSG 4, Lyon si připsal výhry 2. Zároveň ale PSG na domácím stadionu neprohrálo posledních 10 vzájemných setkání, 9 z nich dokonce vyhrálo. Že bych tipoval výhru Lyonu to nehrozí, ale nemyslím si že PSG to bude mít zadarmo. Můj tip je níže, GL.

Tip: PSG vyhraje a oba dají gól
@2.19 Fortuna
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 07. říj 2018 20:04:20

Re: PSG vs Lyon

Já hraju nad 3.5g@1.70, nad 1.5g do halfu za 1.82 a Neymara za 1.65 na gol. Jdu na to kouknout, mohl by to být dobrý fotbal a Neymar by se zase mohl ukázat jako s CZ Bělehradem v týdnu, kdy jsem na to koukal a speciálně Neymar mě nepřestával udivovat :-bd Každopádně GL všem %%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 27 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.379s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore