Příspěvek ned 27. led 2019 10:41:11

Ligue 1: PSG - Rennes

PSG - Rennes
27.1. - 21:00
Ligue 1 - Parc des Princes


PSG je zatím jediný neporažený tým v 1. francouzské lize a je na Rennes, aby se s tím pokusilo něco udělat. PSG má sice 2 remízy, ale obě na venkovním hřišti, takže Pařížský stadion je letos zatím nedobit, ani v Ligue 1, ani v Lize mistrů. Poslední vzájemné utkání dopadlo lépe pro PSG, kdy porazilo Rennes 3:1. Tehdy se hrálo na stadionu Rennes.

Paris Saint-Germain (Ligue 1 - 1.) 17/2/0
Poslední zápas si PSG doslova pochutnalo na Guingampu, kdy je porazilo 9:0. V zápase padli 2 hattricky. Jeden z nich zaznamenal 20 letý mladíček Mbappé a druhý ohraný veterán Cavani, který stále dokazuje, že je také jedním z nejlepších útočníků. Nejlepší střelci týmu je jedna z nejlepších útočných trojicí, kterou najdete Mbappé (17G), Cavani (14G), Neymar(13G). Poslední jmenovaný nejspíš do dalšího zápasu nenastoupí, kvůli poraněnému kotníku. V týmu jsou další hráči, u kterých není jistý start, jimiž jsou Kimpembe a Verratti. Do zápasu nenastoupí ani Rabiot, Dagba, Bernéde, Diarra, N'Soki nebo Georgen. Do branky by se měla postavit hrající legenda Gianluigi Buffon.

Stade Rennes (Ligue 1 - 10.) 8/6/7
Rennes v minulém zápase remizovalo s Montepellier 0:0. Do zápasu s PSG půjde určitě na plno a v minulém zápase na Parc de Princes potvrdili, že i oni dokážou porazit velkoklub, jako je PSG, kdy vyhráli 2:0. Do sestavy se po zranění vrací Adrien Hunou, který se prosadil prosadil při této výhře. Do sestavy se také vrací Gelin a Zeffane. Chybět naopak budou Mexer, Bensebaini, Baal, Danzé, Guitane, Diallo a Johansson. Nejlepším střelcem týmu v této sezóně je Sarr s 5 góly a za ním jsou Ben Arfa a Bourigeaud se čtyřmi.

Shrnutí
Pokud se podíváme na statistiky, tak PSG by mělo s přehledem vyhrát. Vždyť sám Mbappé má více gólů, než Rennes dokázalo vstřelit za celou sezónu. V 7 z 10 domácích utkání Pařížané vstřelili gól v prvním poločase a na druhou stranu Rennes 75% všech inkasovaných gólu dostali až v druhém poločase. Rennes se letos podařilo dát gól ve všech venkovních utkáních.

Hlavní tip: PSG vstřelí gól v obou poločasech @1.64 Obrázek

Vedlejší tip: Kylian Mbappé dá gól @1.62 Obrázek