Příspěvek úte 29. led 2019 11:43:45

Premier League: Manchester United - Burnley

Manchester United - Burnley
29.1.2019 - 21:00
Premier League - Old Trafford


24. kolo dnes Rudí Ďáblové odehrají na svém domácím hříšti proti Burnley. Jedná se o utkání mezi 6. týmem v tabulce a 16. Burnley ještě nikdy United neporazilo, jejich vzájemná bilance je 4-3-0 a s tím, jak je Manchester po odchodu Mourinha rozehraný, to nevypadá na nějakou změnu.

Manchester United (Premier League - 6.) 13/5/5
Po odchodu José Mourinha a hlavně příchodu Solskjaera hraje Manchester úplně jiný fotbal. Všechna utkání pod tímto novým trenérem vyhráli, mají tedy 8 vítězství v řadě. V Premier League vyhráli 5 posledních zápasů. Nyní se nachází na 6. příčce, ale dokud tento rozjetý válec někdo nezastaví, tak budou stoupat výš. Tento tým má hned 4 nejlepší střelce, kteří mají všichni po 8 vstřelených brankách. Jimi jsou Pogba, Lukaku, Rashford a Martial. Za nimi se nachází Lingard se 4 úspěšnými střelami. čtyři z těchto 5 vyjmenovaných by se měli objevit v základní 11. Lukaku začne nejspíše na střídačce. Do zápasu se nepodívá obránce Rojo a záložník Fellaini. Nejistý start má dále obránce Smalling.

Burnley (Premier League - 16.) 6/4/13
Burnley má v posledních zápasech připsanou 1 prohru, 1 remízu a 3 výhry. Nejlepším střelcem týmu je Barnes se 4 góly a za ním se nachází 3 jeho spoluhráči se 3 góly, Vokes, Wood a Tarkowski. Do týmu se po pauze vrací Pope, naopak nebudou hrát Lenon a Lowton. Nejistý start dále mají Brady, Berg Gudmundsson a Bardsley.

Shrnutí
Pokud se podíváme ne nedávná utkání, tak Utd vstřelili gól jako první ve všech zápasech, které odehrál pod novým trenére. Marcus Rashford se trefil 6x v posledních 5 utkáních a ve více než 75% zápasů Manchesteru Utd padly více jak 2 góly. S pohledu Burnley má ze 6 utkání průměrně 5 žlutých karet na zápas a Barnes vstřelil 2 góly ve 3 zápasech.

Hlavní tip: V zápase padne více jak 2.5 gólu. @1.6 Obrázek

[color=#00BF00]Vedlejší tipy:
- Marcus Rashford dá gól. @1.9 Obrázek
- Méňě než 10.5 rohl v zápase. @1.75 Obrázek
- Manchester dá gól v obou poločasech. @1.89 Obrázek
[/color]