Premier League: Liverpool - Leicester

<<

LosKokos

Příspěvky: 49

Registrován: sob 19. led 2019 14:35:23

Příspěvek stř 30. led 2019 9:32:22

Premier League: Liverpool - Leicester

Liverpool - Leicester
30.1. - 21:00
Premier League - Anfield


Utkání 24. kola mezi prvním a desátým týmem v tabulce Premier League. Zatímco Liverpool má jednou prohru, když prohráli na hřišti Citizens 1:2, tak Leicester jich má na kontě již 10. Naposledy se tyto dva týmy utkali 1.9. 2018, tedy na začátku letošní sezóny a z tohoto utkání si Liverpool odvážel 3 body po výhře 2:1. Jejich současná bilance je 6-1-2 a toto bude jejich 10 střetnutí v PL.

Liverpool (PL - 1.) 19/3/1
V této sezóně Liverpool pouze jednou prohrál, což z 23 kol je obrovský úspěch. s 60 body na první pozici mají náskok 4 bodů na Citizens. Za 23 utkání obdrželi pouze 13 branek, což je přibližně 0.56 branky na zápas. V týmu je dlouhodobě zraněný Alex Oxlade-Chamberlain, dále jsou zranění Gomez a Alexandr Arnold. Do zápasu nenastoupí ani Milner, který je vykartovaný. Nejlepším střelcem týmu a zároveň nejlepší střelec ligy je Mohamed Salah, který nastřílel v této sezóně 16 gólů. Za ním se nachází jeho kolegové z útoků Firmino a Mané s 9 góly.

Leicester (PL - 9.) 9/4/10
Leicester se svými výkony v letošní sezóně navazuje na tu předešlou, kde skončili na 9 místě. Nyní se nachází na dělené 9 - 10 příčce tabulky a jsou jen 2 body od 7 příčky. V zápasech mají vyrovnanou bilanci na vstřelené a obdržené góly 29:29. Nejlepším střelcem týmu je Jamie Vardy se 7 vstřelenými góly. Za ním je Maddison s 5 a dále jsou hráči se třemi góly. V zápase bude stále chybět Amartey, který je zraněný na delší dobu.

Shrnutí
Na domácím trávníku hraje Liverpool velice dobře. Jejich bilance doma je 10/1/0. Vyhrál posledních 9 domácích zápasů, když bereme všechny soutěže dohromady. V těchto zápasech 5x vyhráli s čistým štítem a 6x z těchto 9 utkání vstřelil minimálně 3 góly. Na druhou stranu Leicesteru se daří více ve venkovních zápasech, kde z jejich 31 bodů posbíral 17. Z posledních 3 utkání 2x skóroval Jamie Vardy. V této sezóně dostal Leicester již 4 červené karty, což je nejvíc v celé soutěži. Pokud se podíváme na rohové kopy, tak na domácí půdě neměl Liverpool nikdy mńě, jak 5 rohů. Leicester měl pouze jednou méně jak 4 rohy při venkovních zápasech.

Hlavní tip: Více než 2.5 gólů v zápase @1.56 Obrázek

Vedlejší tip: Více, jak 10.5 rohů v zápase @1.75 Obrázek
<<

LosKokos

Příspěvky: 49

Registrován: sob 19. led 2019 14:35:23

Příspěvek stř 30. led 2019 22:54:29

Re: Premier League: Liverpool - Leicester

Liverpool opravdu zklamal :(( :((
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 30. led 2019 22:59:18

Re: Premier League: Liverpool - Leicester

Já jsem radši hrál oba gol, když jsem viděl nedávné výsledky Leicester - City 2:1 výhra a 1:1 v poháru, 0:1 výhra na Chelsea.. celkově hráli proti favoritům velmi dobře, mají kvalitní obranu a to dnes rozhodlo ač Liverpool měl kopat penaltu, takže jsi mohl i vyhrát, ale minimálně se dalo čekat, že je Leicester hodně potrápí + vlastně absence v obraně LFC mě do toho hnali Arnold, Gomez, Milner, ale já radši nebudu dál moc psát, protože to že Chelsea dostala čtyřku jsem taky moc nepochopil asi ta jejich offenziva nebude buhvijaká, jako dalo se čekat, že Bournemouth gola dá, ale tohle teda strašný.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.172s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore