Union Berlín - FC Köln

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 31. led 2019 19:26:45

Union Berlín - FC Köln

UNION BERN - FC KOLN
31.01.2019 ve 20:30h
Fotbal, Německo, 2. Bundesliga 19.kolo



UNION BERN
- Takový řekněme za poslední roky nadprůměrný tým 2. Bundesligy, který zatím zažívá velmi povedenou sezonu a má rozhodně i velice slušný hráčský kádr a klidně zde v postup mezi elitu můžou doufat a věřit a třeba se to povede.
- Union je aktuálně na 4. pozici se ziskem 31 bodů, bilance týmu je 7-10-1 a skore 27:15
- Jasně nejlepší obrana ligy!, ale až 9. nejlepší utok
- Na domácím hřišti je Union hrozně silný a je zde vůbec jasně nejlepší ze všech, bilance 6-3-0, 21 bodů, skore 19:5 v 9 zápasech!
- Aktuální forma odpovídá zhruba umístění, jza posledních 6 zápasů 5. místo a skore 12:6, což ukazuje, že se Union začíná ještě lehoučce zlepšovat směrem dopředu avšak trochu i na ukor obrany, ale žádné propastné změny.
- Největšími hvězdami týmu jsou jednoznačně oba stopeři Hubner s Friedrichem + ještě RB Trimmel z té základní obranné čtverky. V offenzivě jsou to pak hlavně utočníci Andersson a Polter, dva nejlepší střelci týmu a jsem teda zvědav kdo z nich dvou nakonec bude v základu.
- Absence tým prakticky nehlásí, nejistý start má stále křídelník Mees, který by se mohl ovšem objevit alespoň na lavičce a to by bylo velké + pro offenzivu , stejně jako je velkým plusem i nová lednová posila Carlos Mane, který by měl být na pozici RW připraven aspon z lavičky. Nejistý start pak má i druhá zimní posila stoper Rapp z Aue, ale ten podle mě i kdyby byl na dnešní zápas fit, tak by pravděpodobně v základu nebyl, vzhledem k tomu ak aktuálně deffenziva Unionu funguje. Návrat na hřiště pak hlásí též záložník Prommel. Tým je tedy tak nějak kompletní a na dnešní zápas i posílený směrem dopředu.



FC KOLN
- Tým, který má poslední sezony jako na houpačce a není schopen se dlouhodobě držet ani v 1. ani v 2. Bundeslize, ale když už hraje tu druhou tak je vždy top!
- V aktuální sezoně je FC Koln zatím 2. s 36 body ač je to vzhledem k neskutečně produktivní offenzivě až neuvěřitelné, skore po 18 zápasech 47:22 a krom Paderbornu už takhle golový celek v 2. Bundeslize není, bilance 11-3-4
- Jasně nejlepší utok ligy! 3. nejlepší obrana
- Venku je v pomyslné tabulce Kolín také druhý se ziskem 19 bodů v 8 zápasech, skore 19:7, bilance 6-1-1
- Aktuální forma je ještě lepší než umístění v lize, ve formě za posledních 6 zápasů 1.místo, 15 bodů a skore 23!:5 - 4 vstřelené branky na zápas, neskutečné
- Největšími hvězdami týmu jsou RB/RM Risse, CM/AM Schaub a Drexler, stoper Czichos, LB Hector či skvělý utočník Terodde, který má po 18 zápasech 22 branek a má 2x více než druhý nejlepší střelec v druhé Bundeslize
- Absence dnes nejsou malé chybět bude určitě LB/DM a kapitán v jedné osobě Hector, toho by měla ale na pozici DM nahradit nová posila Johannes Geis a ten by potřebnou kvalitu i mohl mít ač pro dnešek bych to ještě jako ztratu do obrany určitě viděl, jelikož na DM pak chybí i zastupce kapitána Hoger. Chybět pak bude i jeden z těch nejlepších offenzivních hráčů Schaub, ale za toho přišla v zimě velice kvalitní posila v podobě Floriana Kainze z Brém a obě zmíněné posily by dnes měli být v základu!. Dalšími příjemnými plusy jsou návraty stopera Sobiecha a křídelníka Clemense, kteří určitě oba zvyšují kvalitu týmu a nejsou to jen borci do počtu, vždyť v teto sezoně měli oba období, kdy patřili jasně do základu, ale vinou zranění z ní vypadli, oba asi začnou pouze z lavičky dnes...




SUMA SUMÁRUM
- Tady prostě hraju oba gol, dva top týmy proti sobě, zápas bude mít náboj Union by měl hrát na výhru pokud chce bojovat o první Bundesligu, je to nejlepší domácí tým v lize, ale na čiste konto proti nejlepší offenzivě, která je v super formě to nevidím, podle mě není momentálně moc reálné, aby proti rozjetemu Kolínu kdokoliv udržel čiste konto, v čem ale není Kolín tak silný to je obrana a ještě bez kapitána a zastupce kapitána Hogera, což jsou oba deffenzivní hráči to budou mít zvlášt těžké a dnes posílený Union by určitě nejakou branku dát měl... Další věc Unionu se nepodařilo v teto sezoně dat gol pouze jednou doma, Kolínu venku to samé... Jak jsem psal take psal aktuální forma je další fakt hrající pro oba gol Union už tam byl v obraně 1 inkasovanem golu, což je trošku zhoršení naopak Kolín ted dával až neskutečné počty branek. Další fakt pro tip je vzájemná bilance, první zápas letos v Kolíně 1:1 + naposledy když spolu hráli v 2. Bundeslize v sezonách 12/13 či 13/14, tak situace mezi oběma byla podobná jako v teto co se týče umístění a výsledky v Berlíně 1:2 a 2:1... Neposlední věc je generálka v zimní přípravě Union hrál 2:2 s Basilejí a Kolín 2:1 vyhrál s Bochumí... Nakonec zmíním ještě výsledky obou v teto sezoně proti top 6, nejdříve Union: V Koln 1:1, D St. Pauli 4:1, D Kiel 2:0, D Heidenheim 1:1, V HSV 2:2, krom toho hráli proti silným týmům ještě v přípravě švýcaři Grasshoppers a Basilej 3:3 a 2:2 a také v poháru s BVB 2:2. U Kolína je to takto D Union Berlín 1:1, V St. pauli 3:5, V Kiel 1:1, D Heidenheim 1:1 a V HSV 1:0, můžu pak dodat třeba ještě domácí pohárové utkání se Schalke 1:1.. Z mého pohledu tedy oba gol, zápas bez favorita za mě, over radši nehraju může to skončit 1:1.




HLAVNÍ TIP:
Oba gol@1.60





%%-
Naposledy upravil Neuminho dne ned 03. úno 2019 21:58:05, celkově upraveno 1
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 31. led 2019 21:09:18

Re: Union Berlín - FC Köln

2. tip na večer Inter - Lazio ---> Inter Milán DNB( bez remízi)@1.65
Je to sázka hlavně proti Laziu, které prostě na top týmy neumí a v teto sezoně nikoho z top 6 neporazili, naopak ve většině zápasů prohráli, venku všechny zápasy včetně těch v EL s Apollonem či Frankfurtem venku, kteří byli v jejich skupině na třetím potažmo prvním místě ( Lazio bylo druhé ). Do zápasu naskakují tak nějak sestavy, které až na pár výjimek hrají v Serii A pravidelně, tak proč to nezkusit, navíc ještě přihlédneme-li k faktu, že Inter v jediném vzájemné zápase v teto sezoně porazil Lazio venku 0:3 a celkově je v posledních sezonách v h2h lepší + v teto sezoně je hodně vepředu a daří se mu více než v předešlých sezonách, to o Laziu říci ani nelze.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 31. led 2019 21:19:27

Re: Union Berlín - FC Köln

Oba zápasy máme dost podobně. V dnešní nabídce nebylo moc co jiného z fotbalu zahrát. Tu druhou bundesligu jsem hrál over 2,5, což by snad mohlo dojít @ 1.9. No a italský pohár jsem dal vítěz do rozhodnutí na Inter, tak snad nám to klapne.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 31. led 2019 21:50:28

Re: Union Berlín - FC Köln

No co si budeme povídat, Inter zatím hraje pěkný lejno. :(
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 31. led 2019 22:30:21

Re: Union Berlín - FC Köln

2:0 KO Tak bohužel Kolínu se ani proti 10 nepodařilo vstřelit branku v závěru a padl, škoda mohlo to vyjít 13:18 střely, 5:4 na bránu ale goly hostí nikde. Golovek moc nebylo a proto to nedopadlo, Union je v bránění opravdu hodně silný.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 31. led 2019 22:34:56

Re: Union Berlín - FC Köln

!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 31. led 2019 23:14:40

Re: Union Berlín - FC Köln

Lautaro Martinez
https://www.youtube.com/watch?v=39npoOEkKm8


Aspoň, že to skončilo 0:0 a je to vrácený, Handanovič ale musel zachraňovat, hrozný vemena vepředu to se nedivim, že nedávaj goly, já jsem prvotně přemýšlel i nad Inter nad 1.5g, ale když jsem viděl tu jejich bilanci v posledních zápasech, tak jsem to prostě vsadit nemohl a dobře jsem udělal.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.114s | 32 Queries | GZIP : Off Livescore