FC BARCELONA - REAL MADRID

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 06. úno 2019 20:03:06

FC BARCELONA - REAL MADRID

FC BARCELONA - REAL MADRID
06.02.2019 - 21:00h
Fotbal, Španělsko, Copa del Rey - Semifinále





FC BARCELONA
- FC Barcelona nejlepší tým ve Španělsku posledních let, který pravidelně hraje velmi vysoko i v lize mistrů.
- V lize aktuálně 1. místo a krásný 6 bodový náskok na 2. Atletico Madrid. 50 bodů, bilance 15-5-2 a skore 60:23. V lize mistrů též 1.místo ve skupině a už před posledním zápasem se Spurs měli jasný postup v rozhodně ne lehké skupině ještě s Interem Milán a PSV.
- Suverenně nejlepší utok ligy (60), 2. Real (37.) :D, ovšem až 5. nejlepší obrana!
- Na domácím hřišti je Barca aktuálně až druhá se ziskem 27 bodů z 12 zápasů, bilance 8-3-1, skore 38:15, ale furt zde sbírá v průměru více bodů než venku. V lize mistrů 2-1-0 a skore 7:1 doma, příčemž to poslední utkání bylo se Spurs 1:1, kdy už měli jasný postup.
- Aktuální forma z ligy posledních 6 zápasů 5-1-0, skore 14:4 což by aktuálně znamenalo 1. místo ve formě v lize a tedy velmi dobrá forma Barcy, kterou ukázali i v poháru, kde hráli též nedávno, no oni sice jak v osmifinále s Levante tak se Sevillou ve čtvrtfinále venkovní zápasy prohráli, ale doma to byla jízda 3:0 Levante a dokonce 6:1 Sevilla!.
- Největší hvězdou je tu bez pochyby Lionel Messi.
- Barce dnes bude chybět nová posila do obrany Todibo a určitě i Samper, který ale tuto sezonu vůbec nehrává. Zranění jsou pak také nově Dembele a nahradní golman Cillesen, dlouhodobě už jsou pak mimo Rafinha CM a také stoper Umtiti. Lehce nejistý start má pak i Messi, ale počítá se že se dá na zápas do kupy, tak snad ano myslím, že by si sám hodně nerad tenhle zápas odpouštěl proti hlavnímu rivalovi.
- Trenérem Barcelony je od začátku minulé sezony Ernesto Valverde.
- Barca se do semifinále dostala přes 3-ligovou Leonesu, Levante a Sevillu a vždy rozhodoval hlavně jejich domácí zápas, který byl vždy alespoň o tři branky :)



REAL MADRID
- Real poslední ročníky trochu tápe a 1 titul za posledních 5 let je opravdu velmi málo.
- V lize 3.místo, 42 bodů, 13-3-6 a skore 37:26. V lize mistrů též 1.místo ve skupině.
- 2. nejlepší utok a až 7. nejlepší obrana.
- Venku je Real 3., ovšem doma získává v lize daleko více bodů, bilance 5-2-4, skore 19:21, hlavně těch inkasovaných branek je moc, v poháru takřka to samé, v lize mistrů to mají doma fifty fifty bodově a dokonce lepší skore venku, ovšem jsou to jen tři zápasy a myslím že je třeba přiklánět se hlavně tady k udajum z ligy a poháru.
- Aktuální forma je velmi dobrá, posledních 6 zápasů 2.místo v tomto směru, zisk 13 bodů, bilance 4-1-1, skore 13:7. Konečně dává offenziva tolik branek kolik se čekalo před sezonou a je konečně také radostí Real sledovat, kromě 4 výher v řadě hrál Real ted i s Gironou dobře to čtvrtfinále Copa del Rey doma 4:2 a venku 1:3 2x výhra.
- Největšími hvězdami aktuální sezony jsou nejlepší střelec utočník Benzema, křídelník Bale, střeďák Kroos či obránci RB Carvajal či stoper kapitán Ramos.
- Realu by měl chybět jen jeden z náhradních stoperů Vallejo.
- Trenérem Realu je od poloviny Listopadu Santiago Solari, kterému se podařilo zvednout tu před tím nudnou offenzivní část hry :)
- Real se do čtvrtfinále dostal přes třetiligovou Melillu a pak stejně jako barca před dva prvoligisty Leganes a Gironu.




SUMA SUMÁRUM
- Za mě by tohle mělo být určitě další kvalitní El Clasico s nadupanými sestavami a vzhledem k tomu, že se Real konečně rozehrál by mohlo jít i o vyrovnaný duel a branky by padat také mohli, vzhledem k tomu, že jsou oba týmy hodně offenzivní a letos ty jejich obrany nepatří ke špičce la Ligy ani na jedné straně... Za mě tedy rozhodně prostor na to hrát nad 3.0gAH, jak jsem psal už oba týmy nad 2 vstřelenými brankami na zápas co se formy týká a obrany se dvakrát nevyznamenávají. První vzájemný zápas letos 5:1, loni 2:2 a 0:3, výhru má barca. Dále zahraju určitě nad 6.5 karet, El Clasica v tomto směru bývají bohaté a tím spíš, že v prvním zápase letos byly jen 4 karty zahraju dnes over, co jsem koukal minimálně v 5 zápasech z posledních 10 na každé straně oba dostali alespoň 3 karty a pokud to dávají pravidelně i proti jiným týmům pak tady by to měla být jasná věc, v El Clasicu se pravidelnně hodně fauluje, Ramos, Busquets, Pique, lucas, Suarez, Benzema, Carvajal jeden rizikový hráč vedle druheho :D Třetí bet pujde na rohy nad 9.5 za 1.60 určitě beru, Real ma prumer nějakých 6.5 za posledních 10 zápasů, Barca jen 5, ale furt by to bohatě stačilo na over v zápase, v prvním vzájemném zápase to tedy letos sice nepadlo, ale loni v obou a já očekávám návrat k tradici. Myslím, že takto stačí, ještě dodám kdo chce sledovat, tak v posledních dnech oznámil zisk práv na obě semifinále Copa del Rey Sport TV, takže dnes i zítra Vale bude možno sledovat, stejně jako příští týden.



HLAVNÍ TIP:
Nad 3.0gAH@1.80


Vedlejší tip:
Nad 6.5 karet@2.00
Nad 9.5 rohů@1.67




%%-
Naposledy upravil Neuminho dne stř 06. úno 2019 22:53:37, celkově upraveno 1
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 06. úno 2019 20:42:24

Re: FC BARCELONA - REAL MADRID

Leoš nakonec jen na lavičce, tak snad se dostane i na plac co nejdříve, sázkovky docela pohly kurzama po offiko lineupech, ale já si furt myslím, že to ten over bude, navíc se Messi v průběhu hry zřejmě na hřišti objeví asi by ho Valverde s sebou nebral kdyby se 100% vědělo že hrát vůbec nebude.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 06. úno 2019 22:54:18

Re: FC BARCELONA - REAL MADRID

Klasika zase nic :( 6 karet a 1:1, rohy uplná katastrofa 3:3
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

adhore

Příspěvky: 13

Registrován: ned 03. úno 2013 10:45:51

Příspěvek stř 06. úno 2019 23:07:10

Re: FC BARCELONA - REAL MADRID

Měl jsem Barca da 2 plus :( a premyslel jsem zda dat zase 2-4 goly :D
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 06. úno 2019 23:21:05

Re: FC BARCELONA - REAL MADRID

Asi to začnu hrát já v těchhle zápasech jako včera a dnes :D Všechno by bylo 2-4 už mě serou borci :D Je třeba se trochu polepšit jinak nebude za co sázet zachvíli :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.170s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore