Liga mistrů: Manchester United - PSG

<<

LosKokos

Příspěvky: 49

Registrován: sob 19. led 2019 14:35:23

Příspěvek úte 12. úno 2019 10:20:37

Liga mistrů: Manchester United - PSG

Manchester United - PSG
12.2. - 21:00
Liga mistrů - Old Trafford


Dnes se rozjede jarní fáze Ligy mistrů. Naposledy se spolu tyto dva týmy utkali v roce 2015 a PSG vyhrálo 2:0 po gólech Ibrahimoviče a Matuidiho. Při losování týmů osmifinále měl Manchester na svém kontě 4 prohry z 5 utkání a jen jednu výhru a Manchester v té době byl opravdu hodně bez formy, nedokázal vyhrát proti slabším soupeřům a už vůbec se nemohl rovnat s velkokluby světa. V tu chvíli mělo PSG proti sobě jednoduchého soupeře. Avšak Gunners si s tímto problémem poradili. Přivedli nového O. G. Solskjaera a karta se rázem. Manchester po jeho vedením vyhrál 10x z 11 zápasů a ten jedenáctý zápas byla remíza.

Manchester United (Premier League - 4.) 15/6/5
Jak jsem již zmiňoval, tak z United je teď úplně jiný tým, než ten, který měl problém se vůbec dostat přes skupinovou fázi Ligy mistrů. Nový trenér začal více využívat kvalit hráčů, jako jsou Martial, Rashford, Lingard a další. Také Pogba hraje úplně jinak. Pod novým trenérem se stal lepším. Z 11 utkání 8 branek. Pro Solskjaera to bude první větší zkušenost se zápasem Ligy mistrů. Pro tento zápas mu budou chybět Darmian, Rojo a Valencia.

Paris Saint-Germain (Ligue 1 - 1.) 19/2/1
V předminulém kole PSG poprvé padlo ve své domácí soutěži, kdy podlehli Lyonu 1:2. PSG tento zápas bude mít opravdu těžký, před 2 měsíci to byli jasní favorité, ale dnes je tomu jinak. Nyní je favoritem Manchester United, kteří jsou pod novým trenérem neporaženi. PSG má navíc ještě 3 velké nepříjemnosti, jsou zranění 2 veliké opory v útoku, Neymar a Cavani, a v obraně bude chybět Meunier. Je jasné, že mají ještě Mbapého v útoku a je nyní jejich nejlepším střelcem, ale není jisté, zda to bude stačit na výhru.

Shrnutí
Bude to opravdu zajímavé utkání a hlavně dle mého zde padne hodně gólů. Když se podíváme na statistiky PSG, tak v posledních 11 utkání Ligy mistrů skórovali vždy oba týmy. Manchester United si nechal vstřelit gól ve čtyřech z pěti domácích utkání.

Hlavní tip: Každý tým dá v zápasu gól. @1.57 Obrázek

Vedlejší tipy:
Paul Pogba dá gól @4.20
Obrázek
Kylian Mbapé dá gól @2.70 Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 12. úno 2019 21:01:17

Re: Liga mistrů: Manchester United - PSG

Já hraju United nad 5.5 střel na bránu@2.06 a nad 9.5 střel na bránu celkem@1.85.
Výsledek raději nehraju.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 12. úno 2019 23:01:35

Re: Liga mistrů: Manchester United - PSG

United těžké selhání, PSG skvělá kombinace, skvělý výkon di Marii, Kimpembe od té žk také super, Pogba ještě čk, odveta s Cavanim nevidím už šance United reálně na postup, tohle bylo fakt špatný, takový mourinhovský výkon. 1 střela na bránu od domácích to je opravdu málo za 90 minut.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

LosKokos

Příspěvky: 49

Registrován: sob 19. led 2019 14:35:23

Příspěvek úte 12. úno 2019 23:45:27

Re: Liga mistrů: Manchester United - PSG

United jendoznačně nejhorší zápas pod novým trenérem. Celkem jsem nechápal, proč na hřiště poslal Matu, mohl to zahrát na risk s Lukakem a Sanchézem na hrotu a Rashford jako podhroťák... Ale tak teď už se to nevrátí... :(
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 13. úno 2019 8:28:24

Re: Liga mistrů: Manchester United - PSG

LosKokos píše:United jendoznačně nejhorší zápas pod novým trenérem. Celkem jsem nechápal, proč na hřiště poslal Matu, mohl to zahrát na risk s Lukakem a Sanchézem na hrotu a Rashford jako podhroťák... Ale tak teď už se to nevrátí... :(

Tak Mata tam šel za stavu 0:0, tak mi přijde logický, že před odvetou nebudou riskovat hru na víc útočníků. Jinak zápas jsem neviděl, ale od United se obecně čekalo daleko víc, zvlášť při absencích PSG...
<<

LosKokos

Příspěvky: 49

Registrován: sob 19. led 2019 14:35:23

Příspěvek stř 13. úno 2019 17:27:58

Re: Liga mistrů: Manchester United - PSG

michals93 píše:
LosKokos píše:United jendoznačně nejhorší zápas pod novým trenérem. Celkem jsem nechápal, proč na hřiště poslal Matu, mohl to zahrát na risk s Lukakem a Sanchézem na hrotu a Rashford jako podhroťák... Ale tak teď už se to nevrátí... :(

Tak Mata tam šel za stavu 0:0, tak mi přijde logický, že před odvetou nebudou riskovat hru na víc útočníků. Jinak zápas jsem neviděl, ale od United se obecně čekalo daleko víc, zvlášť při absencích PSG...


United taky nepomohlo to, že rozhodčí pořád přerušoval hru... Zbytečně moc žlutých karet, které ani nemusel být... Dle mého i Pogba dostal červenou neoprávněně, ale jak jsem psal, už se to zpět nevrátí. Jinak já nevím, podle mého je Mata už na takový zápas pomalý. Nemuseli hrát přímo na 2 útočníky, mohli zahrát formaci 4-3-2-1, to si myslím, že by zápas vypadal jinak. Taky ale ten zápas mohl vypadat jinak, kdyby se nezranili Martial s Lingardem...

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 19 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.115s | 28 Queries | GZIP : Off Livescore