Šachtar Doněck - Eintracht Frankfurt

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 14. úno 2019 19:05:00

Šachtar Doněck - Eintracht Frankfurt

ŠACHTAR DONĚCK - EINTRACHT FRANKFURT
14.02.2019 - 21:00h
Fotbal, Evropa, Evropská liga - 1/32 finále



ŠACHTAR DONĚCK
- Šachtar je nejlepší tým na Ukrajině posledních let a ukazuje to i v té aktuální sezoně opět před Dinamem Kyjev.
- 1. místo v tamní nejvyšší soutěži 45 bodů (7 bodů naskoku na Dynamo), bilance 14-3-1 a skore 43:9.. Šachtar se pak kvalifikoval do tohoto kola play off skrz 3. místo ve skupině ligy mistrů, kam se po minule sezoně automaticky kvalifikoval. Ve skupině získal Šachtar 6 bodů za bilanci 1-3-2 a skore 8:16.
- Ten utok se jeví celkem hodně silně v lize jasně nejlepší v LM sice nejhorší utok ve skupině, ale i tak 8 branek v 6 zápasech v lepší soutěži než dnes je furt kvalitní, obrana byla ale velkým problémem a tam Šachtar narazil také maten problém, že je v domácí lize nikdo moc připravit na takhle těžká utkání nemůže.
- Doma je v tabulce ve sve lize také první, ovšem bilance 6-3-0 už není zase tak dominantní, skore 18:5, v lize mistrů to byly jen 2 body a skore 3:6.. hlavně zápasy s Manchesterem City byly bídou a utrpením pro "ukrajinské" fotbalisty.
- Aktuální forma se těžko hodnotí, Šachtar ještě nehraje ligu a příprava byla celkem slušná, ale nic extra, 7 zápasů 4-1-2 bilance a skore 15:9, před pauzou to celkem šlo.
- Největší hvězdy Šachtaru jsou brazilci, kterých je v tomto týmu opravdu hodně a tak se není moc čemu divit jsou to offenzivní esa nejlepší střelec Moraes či dlouhodobá ikona offenzivní záložník a kapitán Taison či další brazilský obránce tentokráte Ismaily.
- Šachtar má absence spíše dlouhodobějšího charakteru + v zimě odešel stoper Rakitskiy do Zenitu Petrohrad a tak je ta obrana momentálně ještě slabší, nové posily přišly spíše do offenzivy a to mladíci Solomon a Antonio, no u nich se ještě start v základu nedá úplně očekávat.
- Doněck vede již třetí sezonu portugalský lodivod Paulo Fonseca.



EINTRACHT FRANKFURT
- Eintracht Frankfurt poslední sezony patřil spíše k horšímu průměru Bundesligy než-li k někomu kdo by měl hrát o poháry, no tato sezona je zatím opakem a ten tým vypadá být velmi dobře poskládán.
- V lize 5. místo, 33 bodů, bilance 9-6-6, skore 40:27. Eintracht se do 1/32 finále dostal skrze 1.místo ve své skupině EL, kde hráli i týmy jako Lazio a Marseille a čekal se těžký boj mezi těmito třemi týmy s tím, že Apollon bude jasný outsider se tak nějak počítalo, no Eintracht zvládl ovšem skupinu bez jediné ztraty a ani týmům jako lazio či Marseille nedal čuchnout, no ani Apollon nakonec nebyl poslední, tam to ovládla s 1 bodem suverenně Marseille. Skore Eintrachtu ve skupině bylo ze 6 zápasů 17:5... Utok šlape v lize i v pohárech, obrana je v Bundeslize nadprůměrná, ale na nejlepší ještě cosi chybí a i v EL ten utok převyšoval obranu.
- Aktuální forma ani zde není nejlepší, po pauze v Bundeslize bilance 1-3-0 sice bez prohry, ale není to nic extra, v tabulce už se asi Eintracht moc posouvat nebude, ale určitě bude cílem hlavně udržet příčky zaručující evropské poháry i na další sezony, skore z těch 4 zápasů je 6:4.
- Největšími hvězdami Eintrachtu jsou hlavně offenzivní borci Jovič, Rebič a Haller či krajní záložník Kostič.
- Absence tým prakticky nehlásí až na nejistý start stopera Abrahama, zbytku nemá cenu věnovat moc času.
- Eintracht vede poprvé v této sezoně rakušan Adi Hütter.



SUMA SUMÁRUM
- Já zde určitě vyzkouším tip na oba dají branku, kurz 1.61 sice nepatří k nejvyšším, ale myslím, že je velká pravděpodobnost, že to padne... Oba týmy mají sve nejlepší hráče v offenzivě a podle toho také vypadá jejich hra, kdy je na obou stranách lepší utočná fáze... V lize mistrů oba gol hrál šachtar doma s Lyonem 1:1 i Hoffenheimem 2:2, navíc i venku s Lyonem 2:2 a Hoffe 3:2 vyhra, což je určitě dobré zmínit, vzhledem k tomu že Hoffenheim hraje stejnou soutěž jako Eintracht a mají tam dokonce podobný počet bodů i skore. Proti Citizens se sice neprosadil Sachtar ani jednou avšak ukázal tam, že na tom s obranou opravdu nejsou dobře a z dvojzápasu s nimi měli skore 0:9, to že ale nedali gol jednomu z nejlepších týmů planety se dá pochopit a offenziva si myslím je furt dost slušná, v lize to pak není tak dlouho co doma porazili 2:1 Dinamo Kyjev... Na druhe straně Eintracht oba gol ve všech venkovních zápasech EL ( 2:3 Apollon, 1:2 lazio a 1:2 Marseille ) v lize třeba prohráli 3:1 na BVB, 3:1 s Gladbachem, 1:2 vyhrali s Hoffenheimem nebo hráli 0:0 s Lipskem, tam to tedy v jedinem případě nevyšlo ze zápasů, které kategoricky řadím k tomu dnešnímu... Je dost možné, že padne i over, ale vzhledem k tomu, že jsem si tu favorita prostě nenašel, tak volím raději jen oba gol, aby to nedopadlo jako s Lyonem 1:1 a neostrouhal jsem jako před tím.



HLAVNÍ TIP:
Oba gol@1.61


%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 14. úno 2019 21:12:52

Re: Šachtar Doněck - Eintracht Frankfurt

10. minuta 1:1 :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 14. úno 2019 21:26:14

Re: Šachtar Doněck - Eintracht Frankfurt

Nj, dneska to bylo rychlý. :D Ale stejně, těžký vybrat v EL zápasy, kde nebude překvapení při tom množství zápasů. Viz. Arsenal, Leverkusen hnůj bez gólů. No u Slavie škoda spálených šancí, ale i Genk měl svoje příležitosti. Takže remíza nakonec asi spravedlivá, no rohy byly dost mimo...
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 14. úno 2019 21:37:55

Re: Šachtar Doněck - Eintracht Frankfurt

Já jsem dneska nic nehrál no, jen tohle nějak mě ani ta EL neoslnila, na první zápasy jsem neměl čas vymýšlet psal jsem analýzu a ty večerní jsem koukal krom analýzy akorát na pár po startu a chvíli jsem přemýšlel nad nějakým overem Neapole, ale tam nad 1.5 nebyl dobrý kurz na Neapol a vyšší jsem radši hrát nechtěl a pak mě lákali Bruggy oba gol, ale na to jsem se nakonec taky vysral.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.135s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore