Hertha Berlín - Werder Brémy

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 16. úno 2019 16:16:14

Hertha Berlín - Werder Brémy

HERTHA BERLÍN - WERDER BRÉMY
16.02.2019 - 18:30h
Fotbal, Německo, 1. Bundesliga - 22. kolo



HERTHA BERLÍN
- Hertha se za poslední roky celkem dost zvedla a už to není ten tým paběrkující mezi 1. a 2. Bundesligou, naopak se z nich stává tým pravidelně hrající v 1. polovině Bundesligy, což se tak nějak od týmu z hlavního města čeká.
- 8. místo, 21 zápasů, 31 bodů, skore 34:31
- 9. nejlepší útok, 7. nejlepší obrana
- Doma 7. místo, 10 zápasů, 16 bodů, 4-4-2, 16:14
- Aktuální forma po zimní pauze je určitě solidní, venkovní výhry 1:3 s Norimberkem a Gladbachem v rámci Bundesligy jsou velmi působivé, doma už to tak hvězdné ale nebylo 0:1 Wolfsburg byl před pohárem s Bayernem velký vykřičník, ale tam po základní hrací době zápas skončil 2:2 a až po prodloužení Hertha padla 2:3, poslední 5. zápas se hrál doma se Schalke 2:2. Skore za posledních 5 zápasů 10:6!, počet bodů 8, daří se zejmena offenzivě, obrana není bez chyb zdaleka, ale tak Bundesliga je poměrně golová soutěž a ač je Hertha tým se 7. nejlepší obranou, furt je průměr skoro 1.5 inkasovaných branek na zápas docela dost.
- Největšími hvězdami týmu jsou určitě jejich nejlepší střelci Ondrej Duda v BL už 10 tref z pozice AM, slovenský středopolař zažívá opravdu extra povedenou sezonu a na hrotu stále válí zkušený bosňan Ibiševič, ten nasazel zatím 8 tref. Zapomenout pak nechci určitě ani na RM/RB Lazara, který už v jeho 22 letech patří ke klíčovým osobnostem mužstva, tento hráč byl nejdražší letní posilou po ročním hostování ze Salcburku, kdy už loni hrával jasně v základu.
- Absence má tým spíše dlouhodobějšího směru, kde chybí mladý křídelník Dilrosun, který na začátku sezony předváděl skvělé výkony, pak chybí také křídelník Leckie, který by za normálních okolností byl určitě též alespoň na lavičce připraven zvýšit konkurenci v utoku, z deffenzivy pak vypadli RB Pekarík a stoper Luckassen, což jsou další hráči na lavičku + nově pravidelně hrající DM mladík Maier, který už chyběl s Gladbachem a Bayernem.
- Tým vede již čtvrtou sezonu maďar Pál Dárdai.



WERDER BRÉMY
- Werder je takový horší průměr Bundesligy posledních let.
- 10.místo, 21 zápasů, 30 bodů, skore 36:32
- 8. nejlepší útok a 8. nejlepší obrana
- Venku 10.místo, 10 zápasů, 14 bodů, 4-2-4, 15:14
- Aktuální froma po zimní pauze je i tady velmi slušná 2 výhry venku Hannover 0:1, doma Augsburg 4:0, venku 1:1 Norimberk, ale taky silný Dortmund v poháru venku 1:1! + domácí remíza 2:2 se silným Frankfurtem. Bilance 2-3-0, skore 9:4..
- Největšími hvězdami týmu střední mladý záložník Maxi Eggestein, který je i nejlepším střelcem týmu, dále nejlepší hráč v "kanadském bodování" týmu 5g+4a utočník a kapitán Max Kruse a mezi největší hvězdy bych i zde zařadil jednoho z československých hráčů a tady bude řeč o už dlouholeté stálici Werderu RB Gebreselassiem, který je i nejvytěžovanějším hráčem Werderu v této sezoně.
- Co se týče absencí budou chybět letos méně vytěžovaní hráči offenzivy Osako a Harnik, kteří ovšem laborují s problemy víceméně celou sezonu a tým už si tak nějak musel na jejich absence zvyknout. Nejistý pak má start i křídelník Rashica, ten by měl být ale spíše připraven do zápasu nastoupit.
- Werder trénuje již druhou sezonu němec Florian Kohlfeldt.



SUMA SUMÁRUM
- Já to tady vidím na oba gol, oba týmy naprosto ve všem vyrovnané a celkem i gólové (1:5:1,5 cca oba) ani doma/venku nehlásí velký rozdíl, s absencemi jsou na tom také dost podobně a ač co se týče h2h v posledních 5 zápasech mezi nimi moc branek nepopadalo, tak aspon 2x tam oba gol bylo a to hlavně i v teto sezoně na pude Werderu kde zápas skončil 3:1 pro domácí. Navíc co jsem koukal na půdě Herthy pokud hrají tyto dva týmy proti sobě oba gol skoro vždy padne, např. 4x za posledních 5 zápasů na Herthe, under/over radějí hrát nebudu, je dost možné, že tento zápas bez favorita může skončit i 1:1, ale tak to ještě uvidíme, já každopádně zůstávám s oba gol při zemi a věřím, že tento tip vyjde v pohodě :) Další tipy nehraju a ani jsem o nich nepřemýšlel, protože mám teď penízky jen na fortuně, kde bohužel trestuhodně nevypisují skoro nic na mou oblíbenou soutěž.



HLAVNÍ TIP:
Oba gol@1.62



%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 16. úno 2019 19:33:58

Re: Hertha Berlín - Werder Brémy

Tak o poločase jsem se 152 body 45. ve fantasy celkově :D Co ty michals ?
Koukal jsem, že to nějak aktualizovali a bohužel teď nevidím týmy ani body ostatních.

Jinak teď mám na hřišti zatím 6 bodového Dudu a bude mi ještě hrát Bellarabi z Leverkusenu a da Costa z Frankfurtu... + pak ještě uvidim či nepošlu nějakou náhradu furt tam mám Havertze a Hakimiho, ale to se uvidí podle těchhle minimálně tedy u Dudy a da Costy a v závěru uvidím či bude nutný vubec ten Hakimi v pondělí. Za body hráčů jsem tak nějak spokojený jen toho Lewana jsem neměl hrát jako kapitána, protože oba moji další útočníci měli skoro 2x více bodů + brankář taky špatné Muller z Mohuče 0, měl jsem tam dát radši Essera z Hannoveru ti sice taky dostali 3:0, ale on měl 6 bodů i tak :(

Co se týče analýzy a tipu, Werder bude muset ještě hodně zapnout, jestli chce se zápasem něco udělat, je to sice jen 1:0, ale už to mohlo být klidně 3:0, Hertha je v bránění i útočení o hodně lepší zatím, tak snad se hostům aspoň gol podaří vstřelit.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 16. úno 2019 19:45:12

Re: Hertha Berlín - Werder Brémy

Zatím 92 bodů, ale ještě mi bude pár hráčů hrát. Bellrabi a Da Costa máme zase oba. :D Ale ještě tam mám třeba pleu, guerreira, sommera v brance a teď hraje eggestein. Ale Brémy zatím marný, na zápas koukám a tam to na moc bodů nevypadá. A já teda body ostatních v minilize vidím, akorát nemůžu vidět aktuální sestavu, to až vždycky po konci kola. Ale já teda koukám a upravuju sestavu přes appku na telefonu. Protože na PC bych na to zapomněl, na mobilu jsem přeci jen častěji a můžu to měnit, i když nejsem doma. ;)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 16. úno 2019 20:01:52

Re: Hertha Berlín - Werder Brémy

Aha tak v appce koukám to furt vidím i minulé kola tvojí sestavu třeba, no v prohlížeči mi to teď nějak nejde vůbec tohle vidět. A vždycky tam bylo myslím i vidět počet bodů hráčů v tom aktuálním kole live, ale taky to ted není vidět :(

Fůha to jich máš teda ještě dost, ale snad mě nedoženeš už, Duda hraje celkem dobrý zápas 10 bodů už a mam teda 156.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 16. úno 2019 20:31:43

Re: Hertha Berlín - Werder Brémy

V suchym triku :D Už jsem tam měl poslední lováky na učte po dnešních neuspěšných live sázkách :D
1:1 OK
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 16. úno 2019 20:32:38

Re: Hertha Berlín - Werder Brémy

Dobrá haluz ty Brémy :D

No já vidím i ty aktuální body v appce. Občas to blbne, že se to neukazuje. Ale stačí přepnout mezi těmi týdny a pak naskočí i ten aktuální, když se nezobrazí rovnou. Co vlastně ten Reus, jak to s ním vypadá? Vím jen, že v týdnu byla zpráva jako že je nejistý, jestli stihne ten Norimberk. Ale asi by to vážný zranění být nemělo.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 16. úno 2019 20:51:59

Re: Hertha Berlín - Werder Brémy

Já jsem ho dal radši pryč, mám už jen Hakimiho z BVB, navíc hráli EL a těžko říct i u dalších křídelníků kdo bude hrát, dost možná bude hrát Larsen, vzhledem k tomu, že ve čtvrtek hrajou znova... A Reuse budou chtít asi hlavně na čtvrtek i když možná ani tam ne, když je to hotové, zase riskovat ho při ne uplně 100% stavu proti Norimberku si myslím nebudou chtít. Já jsem vyndal jeho, Sancha a Nicolase Gonzaleze a dal tam Comana (39 bodů kapitán), Poulsena (16B) a Bellarabiho a myslím, že jsem dobře udělal. V týdnu bude hrát zase Bayern LM tak nevím či tam Comana nechám, navíc jestli vubec v LM hrát bude nakonec to jeho zranění má být jen menší a prý pravděpodobně LM stihne, těžko říci... No uvidím, pokud nebude hrát v LM třeba zase Muller, tak ho tam na víkend pravděpodobně šoupnu, Kimmich si myslím má kondici dobrou ten by měl mít na všechny zápasy fyzicky., navíc hraje více postů.
Ten gol fakt haluz, ale druhý poločas Herthu přehrávali a asi si ten gol i zasloužili, měli podobnou převahu jako Hertha v první půli a remízu si to dle mě zasloužilo, ten přímáček dobrej no, nejdřív to borec zblokuje mimo a druhej co dobíhá k bráně to tam ještě tečuje patičkou jak Ibra a skoro doprostřed, ale golman taky nestihal, to bych byl mega nasranej za tenhle lucky goal :D

Jinak teď jsem hodil na večer nad 2.5 na Barceloně s oba gol v itálii Atalanta s ACM dohromady 2.21, tak snad Barca bude hrát zase jako Barca, hraje už Dembele, v základu je i Messi, na střídačce Luis... na druhem stadionu věřím Piatekovi a Papu Gomezovi.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 16. úno 2019 21:28:31

Re: Hertha Berlín - Werder Brémy

To jsi si asi spletl ten čtvrtek, ne? Teď hrajou jenom ligu, příští kolo v neděli. LM není EL, tam hrajou odvety už ve čtvrtek no. :D
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 16. úno 2019 21:50:46

Re: Hertha Berlín - Werder Brémy

Ajo :D měl jsem furt BVB za EL celek :D Tak to jsem možná udělal chybu s tím Sanchem, ale nevím či po tom hvězdném výkonu se Spurs neudělá trener přecijen nějaké ty změny a to s tím Reusem platí, že není jistý a pokud nebude 100% fit, tak ho zřejmě proti slabemu Norimberku nebude riskovat a co jsem koukal v německých médiích, tak se s Marcem moc nepočítá, že by měl být schopen nastoupit.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 16. úno 2019 21:54:03

Re: Hertha Berlín - Werder Brémy

Piatek fůha tak ten jede :-o :-bd
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 16. úno 2019 22:10:05

Re: Hertha Berlín - Werder Brémy

Neuminho píše:Piatek fůha tak ten jede :-o :-bd

Jo to je jedno z překvapení v Itálii, jak mu to tam padá. Přišel vlastně před touhle sezónou z polský ligy a hned ještě v půlce sezóny si ho vytáhlo AC. No proti Higuainovi nijak neoslabili, Piatek je aspoň mladej a ještě se může zlepšit.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 17. úno 2019 16:28:52

Re: Hertha Berlín - Werder Brémy

daCosta po půli 15 bodů a jsem zatím dokonce 5. :-o , ale tak neudržím to ještě bude hrát Leve a BVB ale stejně je tohle docela hukot :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 17. úno 2019 17:51:34

Re: Hertha Berlín - Werder Brémy

Dobře ty, nahrál jsi dost bodů. Je jasný, že asi po zápase BVB trochu klesneš, ale nemuselo by to být o hodně. Do padesátky to snad bude stačit, možná i na lepší místo. :-bd
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 17. úno 2019 18:21:05

Re: Hertha Berlín - Werder Brémy

:D Po tom Frankfurtu jsem byl dokonce první xD A ted už to jde do háje hlavně, že jsem se rozhodl pro Bellarabiho, který se zranil a Havertz je na lavičce hrozná škoda :( No už tam dávám Hakimiho za něj a budu zítra doufat v nějaké body a první 100 celkově by byla fakt top.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 22 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.167s | 47 Queries | GZIP : Off Livescore